دولت از اشتغال در همه گیر امریکا در 6 نمودار

در حالی که بسیاری از اوایل شاخص نشان می دهد که بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش برای مهار آن می تواند مضر به

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

در حالی که بسیاری از اوایل شاخص نشان می دهد که بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش برای مهار آن می تواند مضر به کار اقتصاد ما در حال حاضر گرفتن یک عکس فولر چقدر بد این وضعیت در ایالات متحده است.

در اواسط ماه مارس تعدادی از پرجمعیت ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز تصویب stay-at-home اقدامات غیر ضروری که مورد نیاز کسب و کار به شاتر و مردم را به محدود کردن سفرهای خارج از خانه به آنچه که به شدت لازم است. فلوریدا سوم پرجمعیت ترین دولت و به دنبال آن در اوایل ماه آوریل. در مجموع 42 متحده بود به تصویب ایالت اقامت در خانه, بخشنامه اواخر آوریل است. به گفته کارشناسان چنین اقداماتی بودند کلیدی برای کاهش گسترش coronavirus و مسطح منحنی. نزدیک به دو ماه پس از اولیه اقامت در خانه سفارشات آغاز شد, تاثیر اقتصادی از جمله اقدامات است که شروع به تبدیل شدن به روشن است.

چندین ایالت در برابر مشاوره از کارشناسان در حال حاضر شروع بازگشایی کسب و کار هر چند که مشخص نیست که چگونه قوی کسب و کار خواهد بود به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر ،

در حالی که ماندن در خانه و اقدامات بدون شک کمک به کاهش تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در ایالات متحده آنها نیز تا به حال جدی اقتصادی پیامدهای. که احساس بیشتر توسط کسانی که از دست داده ام شغل خود را به عنوان شرکت سعی در کاهش هزینه ها در میان تاریک و دلگیر اقتصاد و اتوماسیون است که به احتمال زیاد به افزایش است. از کسانی که هنوز کار بسیاری ممکن است نه بازگشت به کار به عنوان آنها آن را می دانستند و یا در همه. کسانی که در اجرای اقتصاد یا که ضروری است کارگران مجبور به شجاع شرایط خطرناک و اغلب بدون افزایش در جبران خسارت به عنوان شغل خود را از تبدیل شدن به حتی بیشتر جدایی ناپذیر زندگی آمریکایی.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد coronavirus را بر ما کار اقتصاد در شش نمودار.

اعلام نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به حدود 15 درصد در آوریل و کل اشتغال بخش حقوق و دستمزد و اشتغال کاهش یافت 20.5 میلیون, با توجه به روز جمعه اداره آمار نیروی کار شغل گزارش داده است. برای قرار دادن که در چشم انداز بیکاری در سطح بوده و در دراز مدت کم سابقه از 3.5 درصد به تازگی به عنوان فوریه و آن را در حال حاضر بالاتر از طول رکود بزرگ. زیان کار شدند و شدید ترین در اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع. در ماه مارس بانک فدرال رزرو سنت لوئیس پیش بینی کرد که نرخ بیکاری در نهایت می تواند به 32 درصد بالاتر از سطح دیده می شود در طول رکود بزرگ. توجه داشته باشید که شغل گزارش داده ها بر اساس دوره پرداخت که شامل روز 12 از ماه تا ماه آوریل اعداد نمی عبارتند از بیکاری که اتفاق افتاد بعد از آن در ماه. هفتگی بیمه بیکاری ادعا اعداد نشان می دهد آوریل رای رفتن به ادامه خواهد داد به افزایش است.

در مارس 7, وزارت کار گزارش اضافی 3.2 میلیون اولیه تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته. این بدان معناست که در هفت هفته پس از دولت ها شروع به خاموش کردن کسب و کار برای جلوگیری از گسترش این coronavirus بیش از 33 میلیون نفر در رفته بیکاری است. که حدود یک پنجم کارگران آمریکایی. این چند هفته گذشته نشان دهنده بالاترین سطح از نرخ بیکاری در ضبط. قبل از خاموش شدن ناگهانی اصلی بیکاری بیمه ادعا می کند کشف شد 280,000 در هفته پایان مارس 14.

Chart of weekly unemployment claims کریستینا Animashaun

اقتصادی درد coronavirus نه تنها آشکار در آمار از کسانی که شغل خود را از دست. بسیاری از آمریکایی ها خود را دیده اند ساعت کاهش می یابد از آنچه آنها چند ماه پیش. متوسط ایام کار در هفته برای کارگران بخش خصوصی ماند بسیار پایدار و افزایش کمی در ماه آوریل پس از کاهش به 34.1 ساعت در ماه مارس از 34.4 ساعت در ماه فوریه است. در طول رکود اقتصادی گذشته این تعداد نیز با کاهش به 33.7 ساعت در هفته است. این داده ها نشان دهنده تنها از طریق پرداخت دوره از جمله مارس 12.

تعداد لیست در واقع بزرگترین سایت کار توسط ترافیک است که در حال حاضر به پایین 40 درصد در مقایسه با سال گذشته است. که خبر بد برای بسیاری از تازه بیکار و نشان می دهد که این وضعیت نمی تواند بهتر به زودی. به عنوان خوانده شده را علامت Muro, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز شهری سیاست برنامه گفت Recode در ماه مارس زمانی که لیست شد پایین حدود 7 درصد "ارسال یک شغل است که رو به جلو نگاه اجمالی از مديران حس کسب و کار چشم انداز. این یک رأی عدم اعتماد به نفس."

به عنوان یک نتیجه از همه بالاتر از شاخص های استخدام است را به عنوان به خوبی. در آوریل استخدام در صنایع بر روی پلت فرم پایین بود نزدیک به 30 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال قبل و 24 درصد در مقایسه با ماه مارس سال 2020 است. استخدام در تفریح و سفر در زمان سخت ترین ضربه پایین 60 درصد نسبت به سال گذشته به عنوان صنعت رنج می برد از ممنوعیت سفر و اقامت در خانه بخشنامه ها. بخش های مانند سخت افزار و شبکه, امنیت عمومی و آموزش و پرورش نیز دیده می شود کاهش در استخدام هر چند تقریبا به عنوان بد به عنوان شغل به طور کلی.

کار از خانه اجازه داده است بسیاری از کسب و کار به تلاش برای ادامه کسب و کار به عنوان معمول است. MIT تخمین زده است که حدود یک سوم از نیروی کار که قبلا تبدیل به کار شد و قادر به کار از خانه در طول بیماری همه گیر. و این احتمال وجود دارد که وقتی این همه بیش از, بسیاری از کارگران, حداقل نمی خواهد بازگشت به دفاتر خود را. در ماه آوریل بیش از 1000 عمومی شرکت متن با اشاره به موضوع کار از خانه بیشتر در رابطه با اشاره از coronavirus. که بیش از کل سال گذشته همراه است.

آن ممکن است بسیار طولانی را به می دانم که این اثر ماندگار coronavirus همه گیر شده در نیروی کار است. آنچه ما می دانیم تا کنون تلخ است و به احتمال زیاد تنها به بدتر به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن