رویال, پای, پسر, شهری, شاه بلوط Midtown همه به طور موقت با توجه به COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید RFT کارکنان رویال یکی از چند سنت لوئیس میله که اعلام کرده است بسته شدن موقت با

توسط NEWSOULS در 4 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The Royale is one of multiple St. Louis bars that has announced a temporary closure due to COVID-19. - RFT STAFF
  • RFT کارکنان
  • رویال یکی از چند سنت لوئیس میله که اعلام کرده است بسته شدن موقت با توجه به COVID-19.

سه واجد شرایط موسسات در سنت لوئیس " مواد غذایی و نوشیدنی صحنه را امروز اعلام کرد که آنها خواهد شد به طور موقت بسته به دلایل مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

پای مرد, پیتزا رویال شهری و شاه بلوط از همه اعلام تعطیلی امروز از طریق رسانه های اجتماعی.

در یک پست به Facebook, رویال صاحب استیون اسمیت می گوید که یکی از نوار کارکنان شده است نشان دادن نشانه های سازگار با این بیماری باعث به نزدیک بودن زمان در حالی که اعضای هیات قرنطینه و آزمایش شده است.

"ما گرفته ام افتخار در این واقعیت است که ما به پیاده سازی روش های است که مشتریان ما توجه ما به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدن در سنت لوئیس" اسمیت می نویسد. "تا آنجا که ما می خواهم به شما خدمت می کنند آخر این هفته ما حاضر به خطرات غیر ضروری با ما کارکنان و یا مشتریان سلامت است."

پای مرد, نیز, نیز بسته برای آینده قابل پیش بینی در حالی که کارکنان تست شده است.

"یک فرد ما آمده ایم در تماس با آزمایش مثبت برای COVID" می خواند بیانیه ای در رستوران Instagram. "به امن ما تعطیل برای یک مقدار نامعین از زمان تا زمانی که همه تست شده است."

شهری شاه بلوط بیانیه در Facebook است که بسیاری از همان ذکر یک "کارمند بالقوه قرار گرفتن در معرض" به عنوان یکی از دلایل آن این است که بسته شدن آبجوسازی Midtown Biergarten برای هم بودن.

"برای یک دسته کوچک موسیقی جاز از دلایل مربوط به COVID-19: به طور خاص محلی افزایش موارد کاهش درآمد و کارمند بالقوه قرار گرفتن در معرض ما متاسفانه بستن Midtown Biergarten برای آینده قابل پیش بینی" می خواند بیانیه. "بیشه Bierhall با ما منظقه را n' پخت پیتزا & bier و Bierhall خود... با سرد کششی bier, سر و صدا, همبرگر, frites و A/C باز می ماند با یک قوی ایمنی پروتکل در عمل."

این تعطیلی به عنوان سنت لوئیس دیده می شود سنبله در coronavirus موارد در هفته های اخیر. این هفته این شهر بود و حتی IDed توسط کاخ سفید به عنوان یک نقطه داغ برای این ویروس در یک جلسه خصوصی.

شهردار Lyda Krewson به تازگی تا آنجا پیش رفت به سرعت شهر را بازگشایی برنامه در پاسخ به افزایش بستری شدن در بیمارستان. او گفت که این شهر ممکن است مجبور به reimpose اقدامات سختگیرانه تر اگر این وضعیت تحت کنترل در آورد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن