داستان واقعی پشت رزی پرچ کن

رزی پرچ کن نمادین است. اما آنچه داستان واقعی پشت این تصویر ؟ در این قسمت از Vox سالنامه, Vox را Phil ادواردز ب

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

رزی پرچ کن نمادین است. اما آنچه داستان واقعی پشت این تصویر ؟ در این قسمت از Vox سالنامه, Vox را Phil ادواردز بررسی داستان پشت زنان riveters از جنگ جهانی دوم است.

در طول جنگ میلیون ها نفر از زنان وارد تولید و نیروی کار به طور کلی. چگونه کار استخر تغییر به طور چشمگیری و بنابراین سرعت ؟ و چگونه آن را اتصال به آشنا پوستر رزی پرچ کن که مردم هنوز هم دوست دارم امروز ؟

این riveters آمد از صنایع دیگر و در خارج نیروی کار هدایت با کمک بخش خصوصی و برخی از سازمان های دولتی. ما خدمات اشتغال کمک کرد جای مردان و زنان در زمان جنگ و زنان در اداره جنگ و نیروی انسانی کمیسیون کمک به پیدا کردن و آموزش است که کار.

سنتی رزی پرچ کن داستان نیست و بدون حذفیات: زنان سفید پوست ترین بهره مند از نیروی کار و تغییرات و بسیاری از riveters در حال حاضر در نیروی کار قبل از جنگ جهانی دوم آغاز شد. اما در یک راه قابل توجهی از جنگ جهانی دوم را تغییر کار برای زنان در سراسر ایالات متحده است.

سازمان دیده بان ویدیو بالا برای کسب اطلاعات بیشتر. شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در سالنامه سری در یوتیوب.

  • کارن اندرسون زمان جنگ زنان است کتاب قطعی در مورد زنان و زايمان در جنگ جهانی دوم است. آن را می گوید داستان از تغییر کار استخر با تحقیقات گسترده به دولت, شرکت ها و اتحادیه سوابق.
  • FRASER, فدرال رزرو, کتابخانه, یکی از ساده ترین مکان برای پیدا کردن زنان اداره ثبت و مقالات (از آن است که آنهایی که در این ویدیو از دانلود شد).
  • ایجاد رزی پرچ کن توسط مورین عسل ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن به جنبه دیگری از جنگ به استخدام: تبلیغات توزیع شده توسط دولت برای مجلات و روزنامه ها برای ترویج در زمان جنگ دستور کار است.

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de