این Pruitt-Igoe اسطوره جریان آنلاین به صورت رایگان از طریق جولای

برای بزرگنمایی کلیک کنید Screengrab از طریق یوتیوب این ساختمان با خاک یکسان میشن در 1970s اما آنها هنوز

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید These buildings were razed in the 1970s but they still cast a long shadow across St. Louis. - SCREENGRAB VIA YOUTUBE
  • Screengrab از طریق یوتیوب
  • این ساختمان با خاک یکسان میشن در 1970s اما آنها هنوز هم بازیگران سایه طولانی در سراسر St. Louis.

سنت لوئیس تا به حال سابقه طولانی اقتصادی و تنش نژادی در رابطه با مسکن. مسکن در سنت لوئیس است تفکیک رنگ پوست و وضعيت اقتصادی مدتها قبل از غنی مردم سفید شروع به کشیدن اسلحه بر روی غریبه ها در, دریچه, خصوصی خیابان های سنت لوئیس " ثروتمند مرکزی پایان غرب است.

منتشر شده در سال 2011 به Pruitt-Igoe اسطوره حفاری به تاریخ یک مجتمع مسکونی به نام Pruitt-Igoe در سمت شمال این شهر است. در 1950s ساخته شده مسکن پیچیده شد اولین آگهی به عنوان یک راه حل برای خانواده های فقیر برای جلوگیری از بالا هزینه های اجاره در حالی که هنوز هم با بهره گیری از جامعه و بسیاری از امکانات رفاهی.

اما ساختمان ها به سرعت کاهش یافت و به خرابی آنها نبودند سرویس به درستی و آنها به پایان رسید تا تاخت و تاز کردن با زباله و آسیب دیده توسط سیل. ساکنان که خیلی فقیر بودند به حرکت بودند مجبور به تحمل بهمن از دیگر مسائل بیش از حد از جرم و جنایت به کمبود آب و برق خدمات.

این ساختمان به شدت آسیب دیده بودند با خاک یکسان در 1970s اما آنها هنوز هم بازیگران سایه طولانی در سراسر St. Louis.

با خیره کننده, در فیلم و عاطفی شخصی حساب های مستند حفاری به تکامل این توسعه مسکن و چگونه آن را به نمایندگی از یک میزبان کامل از نژادی و تنش های اقتصادی در بیشتر سنت لوئیس منطقه است.

کل جذاب فیلم است که جریان به صورت رایگان در Vimeo طریق پایان ماه ژوئیه. شما می توانید به تماشای یک تریلر کوتاه در یوتیوب و یا گرفتن کل جریان در Vimeo زیر.

این Pruitt-Igoe اسطوره - streaming رایگان تا ژوئیه 31 از اسب شاخدار استنسیل Doc فیلم در Vimeo.


ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن