مشکل با مقایسه کارکنان مراقبت های بهداشتی به سربازان در روز یادبود

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 90,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده با این ویروس و

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 90,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده با این ویروس و بسیاری از آنها درگذشت. به نام چند این باید شامل: یک معشوق دکتر که بیرون آمد از بازنشستگی یک بیمار حمل و نقل در ایلینوی یک داروساز در شمال ایالت نیویورک و یک خانه سالمندان کارگر. و کسانی که فقط از مرگ و میر ناشی از بیماری جسمی و اصلا به حساب سلامت روان عواقب.

اگر شما به دنبال اخبار شما از خواندن و شنیدن دوباره و دوباره است که ما در حال "جنگ" با این ویروس و که پزشکان مثل ما همراه با دیگر کارگران ضروری هستند, سربازان در میدان نبرد.

اصطلاح "کارگران خط مقدم" که استفاده شده است برای توصیف کسانی که در مراقبت های بهداشتی در طول این همه گیر می آید از نظامی توصیف افراد با قرار دادن بدن خود در مقابل گردان رو به پایین دشمن. "نقل و انتقال" استفاده شده است برای پزشکان و پرستاران خواسته بودن برای تمرین در مناطق خارج از تخصص خود در پاسخ به خواسته های همه گیر. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که این مقایسه گفت: مراقبت های بهداشتی کارگران "در حال اجرا به مرگ درست مانند سربازان به اجرا گلوله در یک معنای واقعی می بینم که با پزشکان و پرستاران و بسیاری از مردم که به این بیمارستان ها آن را باور نکردنی برای دیدن آن یک چیز زیبا را ببینید."

با استفاده از این قیاس قابل درک است. جنگ استعاره اغلب مورد استفاده برای توصیف بیماری است. زمان جنگ پزشکان باید نسبت واقعی روزانه کار اتشی محیط و حجم خالص از مرگ, کد بلوز و تراژدی ما در حال حاضر تجربه به هرج و مرج و تروما از مبارزه است.

همه این باعث می شود آن را وسوسه انگیز این روز یادبود به برگزاری کارگران خط مقدم ما از دست داده ایم در این همه گیر در برابر فداکاری های سربازان کاهش یافته است. اما در مقایسه با پزشکان و پرستاران به نیروهای عادلانه نیست و یا مقایسه مفید.

هر چند هر دو سربازان و کارکنان مراقبت های بهداشتی اولویت بندی وظیفه و خدمت به دیگران مراقبت های بهداشتی کارگران وارد نکنید شغل خود را با این انتظار که آنها خواسته خواهد شد به قرار دادن زندگی خود را (نه به ذکر است زندگی خود خانواده) در خط برای مراقبت از بیماران. دانشجویان پزشکی که باید قطار در بیمارستان به منظور فارغ التحصیل در زمان انتظار نداشتند که آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19 به عنوان بخشی از آموزش خود را (و حتی مجبور به چشم پوشی از مسئولیت برای آن). این است که کسب و کار به عنوان معمول است.

فقط به عنوان این امر می تواند عاقلانه برای رفتن به جنگ بدون سلاح و مناسب زره پوش ما معمولا بدون درمان موثر برای بیماران ما و یا برای حفاظت از خودمان است. ما هنوز هم به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی; فراتر از ماسک ما نیز باید از دستکش و لباس و مو و حفاظت از چشم. ما هنوز هم به اندازه کافی تست و یا حتی ضد عفونی کننده دست. ما همچنین انجام هر گونه اقدامات پیشگیرانه و یا درمانی برای مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد coronavirus در نتیجه مجبور به جدا از خانواده خود و قرار دادن خود در معرض خطر به طور نامحدود.

وجود دارد کمی راهنمایی که چگونه برای محافظت از مردم از ابتلا به کروناویروس و ما هنوز هم بشدت فاقد اطلاعات قابل اعتماد در مورد بهترین روش برای مراقبت از بیماران مبتلا به آن است. روز به روز تصمیم گیری بر روی زمین به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران همیشه در حال تغییر است به عنوان علم در حال تکامل است. این منجر به کاهش عدم اطمینان به آنچه مطلوب مراقبت های پزشکی است. ما باید جای بیماران در ونتیلاتور در اوایل و یا صبر کنید تا زمانی که ما می توانیم ؟ ما باید آنها را در رقیق کننده های خون یا می کند که منجر به خونریزی بیش از حد? ما باید آنها را با درمان توکلیزوماب یا remdesivir یا آخرین مواد مخدر از هفته ؟ هر کس از جان گذشته برای یک راه حل اما هیچ کس نمی داند چه باید بکنید.

در عین حال اغلب مردم را به نوبه خود به علم برای راهنمایی. در بالا از نگرانی در مورد درمان بیماران ما در بیمارستان ما همچنین نگران است که بسیاری از مردم گوش دادن به خارج از کاف توصیه های مقامات دولتی و یا شروع مصرف اشتباه دارو به دلیل اشتباه و یا تزریق چیزی شبیه به یک ضد عفونی کننده است که خطرناک است. این همه اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از یک ناهماهنگ فدرال بهداشت عمومی استراتژی است. حرکت رو به جلو ما در بهترین حالت مبهم طرح به صورت "امن" بازگشایی. حتی ماسک که امن هستند و کمتر در معرض خطر هستند در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده تا حدودی به دلیل وجود وحدت در میان رهبران ما در ابزار خود را. که اگر غیر از این بود در حال حاضر به اندازه کافی به سر و صدا حتی بیشتر بی سر و صدا در میان ما بسیاری از بیمارستان ها نیز اجرا کاهش دستمزد و furloughs حتی برای خط مقدم کارکنان.

در حالی که تصاویری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال اجرا به مرگ ممکن است به نظر می رسد "زیبا" به برخی از اغلب نقطه مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان قهرمانان و ستایش ما فداکاری نشان می دهد که ما از دست همکاران انتظار می رود که بشر از خسارت های ناخواسته در مبارزه است. به عنوان اگر کالیفرنیا پرستار که زد به کد آبی برای نجات یک بیمار و مرده از عدم PPE یک شهید که مرگ غم انگیز باید جشن گرفته شود. در واقع ما به عنوان استدلال کرده اند قبل از اینکه هیچ یک از ما انتخاب را در این موقعیت. بلکه ما شده اند به نقش محوری که در آن ما را به خطر خودمان و خانواده های ما تا حد زیادی به دلیل رهبری شکست خورده است و در ادامه به شکست برای محافظت از ما.

با زای پس از زای ترکیبات آن را احساس می کند بیشتر مفید یک معنا به مقایسه مراقبت های بهداشتی کارگران به جای به راه رفتن زخمی شدند. در حالی که برخی از آنها رنج می برد از بیماری های جسمی نه همه ما زخم قابل مشاهده هستند. کار بدون کافی PPE با چند ابزار در اختیار ما برای درمان بیماران و احساس پشتیبانی نشده توسط دولت گرفته شده تلفات در سلامت روان ما.

بنابراین تمام تراژدی ما شاهد بوده ایم. فقط به عنوان شما می توانید ببینید چه سربازان را تجربه کرده اند شما نمی بینید مراقبت های بهداشتی کارگران حافظه بیمار پسر گریه چهره او به عنوان خداحافظی به او ناخودآگاه پدر را از طریق تلفن. شما نمی بینید حافظه خود را قادر به لمس او همسر و یا فرزندان خود حتی در خانه خود. و شما نمی دیدن تصاویر از این بیماران در نظر گرفتن آخرین نفس قبل از ترک این جهان است. اما این چیزی است که بسیاری از ما در حال حمل با ما ما در همه جا. این بیماران و خانواده های آنها با ما در فروشگاه مواد غذایی. آنها با ما در زمانی که ما سعی می کنیم به خواب. و آنها وجود دارد یادآوری ما را از خود ما شکنندگی زمانی که ما سعی می کنیم به صرف زمان با خود عزیزان.

کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است داوطلب خدمت سربازی و ما ممکن است در یک جنگ واقعی اما ما خدمت کرده اند. مانند سربازان ما صدمه تجارب ما در راه است که کسانی که در خط مقدم با ما واقعا می تواند درک. و چه هر کس نیاز واقعا این است که دیده می شود و پشتیبانی برای ما مربوطه تجارب زندگی می کردند. این روز یادبود به جای استقبال از این قربانی از کارگران ضروری آن را واقعا خوب خواهد بود اگر ما می تواند فقط محافظت از هر یک از دیگر.

ارغوان Salles, MD, دکترا, یک پژوهشگر در محل اقامت در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. او همچنین یک جراح اغلب در بر داشت در توییتر @arghavan_salles یا Instagram @arghavansallesmd.

جسیکا طلا, MD, MS, استادیار گروه روانپزشکی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. پیدا کردن او را در توییتر @drjessigold.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب