پلیس می خواهید گوشی خود را داده است. در اینجا چیزی است که آنها می توانید دریافت کنید و که آنها نمی توانند.

زندگی ما هستند که ما همراه آنها را به یک منبع به احتمال زیاد از شواهد اگر پلیس شک شما مرتکب جرم و

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399
Open Sourced logo

زندگی ما هستند که ما همراه آنها را به یک منبع به احتمال زیاد از شواهد اگر پلیس شک شما مرتکب جرم و جنایت است. که چیزی برای نگه داشتن در ذهن به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس کشور رفت و برگشت. اجرای قانون است و سابقه استفاده از ناآرامی های مدنی به سطح شیب دار تا خود را نظارت ،

این نظارت اتفاق می افتد نه تنها به شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز بلکه به هر کس دیگری پلیس بر این باورند ممکن است مرتکب جرم و جنایت است. وجود دارد هزاران راه که اجرای قانون می تواند به دست آوردن داده ها از تلفن خود را از منابع خارجی. در حالی که وجود دارد چند خوب آغازگر آنلاین است که تحت پوشش این مراحل شما می توانید برای به حداقل رساندن تلفن خود را قرار گرفتن در معرض آنها را به هیچ وجه به طور کامل تضمین حریم خصوصی شما.

وقتی که می آید به اطلاعات است که تنها می تواند به دست آمده از دسترسی به گوشی خود را, چه اجرای قانون در واقع می توانید بسته به چگونه شما آن را قفل کردن جایی که شما زندگی می کنند و صلاحیت از سازمان های اجرای قانون است که در حال بررسی شما (محلی پلیس در مقابل اف بی آی به عنوان مثال). در اینجا برخی از راه های اصلی دولت می تواند دریافت اطلاعات از گوشی خود را از جمله به همین دلیل به آنها اجازه داده به و چگونه آنها می خواهم آن را انجام دهد.

پاسخ کوتاه: هر چه می خواهد (با حق حکم دادگاه).

بلند جواب: با توجه به آنچه در اجرای قانون است که به دنبال آن ممکن است نیاز به در اختیار داشتن بدنی از دستگاه خود را در تمام. مقدار زیادی از اطلاعات بر روی گوشی شما نیز ذخیره می شود در جای دیگر. برای مثال اگر شما به بالا و آی فون خود را به iCloud اپل حکومت می توانید آن را از اپل. اگر آن نیاز به ببینید که DMs شما تضعیف به اجرای قانون می تواند تماس با توییتر. به عنوان طولانی به عنوان آنها را از طریق مناسب و ایجاد کانال های قانونی برای دریافت آن پلیس می تواند دست خود را بر روی تقریبا هر چیزی شما ذخیره شده در خارج از دستگاه خود را.

شما باید برخی از حقوق در اینجا. متمم چهارم قانون اساسی از شما محافظت از غیر قانونی جستجو و تشنج و ارائه قانون حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی از سال 1986 (ECPA) دیکته چه اجرای قانون باید به منظور دریافت اطلاعات. ممکن است آن را یک حکم, حکم دادگاه و یا حکم با توجه به آنچه آن را به دنبال. (WhatsApp در واقع نشانی از یک کار خوب در توضیح این موضوع در آن پرسش و پاسخ.) یک بخش از ECPA شناخته شده به عنوان ذخیره ارتباطات, قانون می گوید که ارائه دهندگان خدمات باید کسانی که سفارشات قبل از آنها می تواند به اطلاعات درخواست شده را به اجرای قانون است.

اما فرض کنید دولت حق دارد مدارک خود اطلاعات بسیار قابل حصول است.

"هر چیزی که یک ارائه دهنده است که می توانید آن را رمزگشایی اجرای قانون است و گرفتن آن را ندارد" جنیفر Granick نظارت و مشاور امنیت سایبر برای ACLU سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه گفت: Recode.

توجه داشته باشید که این تنها را پوشش می دهد ارائه دهندگان خدمات. اگر اجرای قانون می خواهد برای دریافت پیام های WhatsApp شما رد و بدل کردن با یک دوست از دوست خود تلفن آن نیاز ندارد یک حکم تا زمانی که دوست شما در حال حاضر به دست اطلاعات ،

"شما لازم نیست که یک چهارم متمم علاقه به پیام هایی که دریافت شده توسط شخص دیگری" اندرو کراکر ارشد کارکنان وکیل برای Electronic Frontier Foundation گفت Recode.

اگر دوست شما حاضر به میل خود دست بر آنچه پلیس می خواهید آنها هنوز هم می توانید آن را دریافت کنید — آنها فقط باید به یک حکم اول است.

پاسخ کوتاه: اگر گوشی خود را محافظت شده توسط رمز عبور و یا بیومتریک آنلاک ویژگی های وجود دارد یک فرصت پلیس نمی تواند دست آوردن دسترسی به اطلاعات شخصی شما. اما این تضمین شده نیست.

بلند جواب: در علاوه بر این به اطلاعات توسط شخص ثالث وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات است که تنها می تواند به دست آمده از دسترسی به گوشی خود را. برای مثال اطلاعات در iCloud پشتیبان گیری تنها به عنوان اخیر به عنوان آخرین باری که شما آن را آپلود و آن را تنها شامل آنچه شما انتخاب می کنید به آن را — با فرض اینکه شما پشت تلفن خود را در تمام. رمزگذاری پیام و خدمات مانند WhatsApp, نمی, فروشگاه پیام های بر روی سرور خود و یا پیگیری که در حال ارسال آنها را به آنها پس تنها راه برای پلیس برای دسترسی به آنها از طریق فرستنده یا گیرنده دستگاه های. و همانطور که ما در بالا توضیح داد که دولت می تواند پیام های واتساپ از شخص شما در حال برقراری ارتباط با, اما آن را می تواند انجام دهد فقط اگر آنها می دانند که آن است که در وهله اول.

پس چگونه دقیقا کسی به غیر از شما — پلیس به عنوان مثال — دسترسی به داده ؟ اگر گوشی شما نیست باید یک رمز عبور و یا اجرای قانون است قادر به دسترسی به آن با استفاده از تخصصی رمز عبور ترک خوردگی ابزار مانند Cellebrite یا GrayKey — و آنها را از جستجو لازم حکم به انجام این کار -- و سپس آن را به همه آنان است. اما اگر گوشی خود را قفل شده است و با یک کد عبور و اجرای قانون نمی تواند هک به آن پنجم متمم ممکن است دوست خود را.

در اصل پنجم متمم قانون اساسی می گوید: شما نمی توانید به اجبار به خود متهم شهادت. (این قانون است که شاید بهترین شناخته شده به شما به عنوان نمایشی که لحظه Law & Order زمانی که فرد ایستاده می گوید: "من خواهش پنجم.") شهادت در این مورد تعریف شده است به عنوان آشکار محتویات ذهن خود را. بنابراین حقوق مدنی طرفداران می گویند دولت نمی تواند به زور شما به آنها بگویید که گوشی خود رمز عبور.

اکثر دادگاه ها به نظر می رسد با این موافقم اما این که همیشه به اندازه کافی. وجود دارد چیزی است که شناخته شده به عنوان نتیجه گیری ، است که یک متهم در شهادت است نه خود متهم اگر آن را نشان می دهد چیزی است که دولت در حال حاضر می دانستند و دولت می تواند ثابت کند که دانش قبلی. در این مورد متهم شهادت یک نتیجه گیری — یک نتیجه قابل پیش بینی.

بنابراین برای گوشی, کلمه عبور, دولت می کند و استدلال می کنند که آشکار رمز عبور تنها نشان می دهد که این گوشی متعلق به متهم. اگر دولت به اندازه کافی مدرک برای ایجاد گوشی مالکیت که یک نتیجه گیری است که متهم را نیز بدانید که رمز عبور خود را. برخی از دادگاه ها باید در تفسیر این نیاز به دولت نیز برای نشان دادن این دانش خاص قطعه از شواهد که انتظار می رود برای پیدا کردن در دستگاه.

این استثنا می آید از یک سال 1976 دادگاه عالی آمریکا. در فیشر v. United States, کسی که در حال بررسی برای تقلب مالیاتی به اسناد و مدارک تهیه شده توسط حسابدار خود به وکیل. IRS می خواستم کسانی که اسناد و مدارک; متهم گفت که تولید آنها خواهد بود خود متهم و در نتیجه محافظت شده توسط متمم پنجم. دادگاه عالی طرفه با IRS حاکم است که پس از وجود و محل مالیات اسناد و مدارک یک "نتیجه گیری" این قانون از تولید آنها نیست بگویید این دولت هر چیزی را در حال حاضر نمی دانم.

بدیهی است که 44 ساله تصمیم بر مقالات مالیات بر نمی را به حساب, چگونه می توان اطلاعات ذخیره شده امروز نه چقدر است.

"EFF موقعیت است که نتیجه گیری استثنا است بسیار باریک و هرگز نباید اعمال می شود در این passcode موارد" کراکر گفت.

اما بدون راهنمایی بیشتر از دیوان عالی کشور آن را تا حد زیادی مانده است تا به تفسیر توسط دادگاه های پایین با حالت دادگاه با توجه به دولت خود را قانون اساسی مقررات و همچنین فدرال. نتیجه کراکر می گوید: "در مجموع چهل تکه از [تصمیمات از] دولت و دادگاه عالی و دادگاه های فدرال است."

برای مثال در سال 2019, ماساچوست,' بالاترین دادگاه مجبور متهم به فاش کردن تلفن خود را با کد عبور پنسیلوانیا در حالی که بالاترین دادگاه حکم داد که متهم نمی تواند مجبور به باز کردن کامپیوتر خود را. پنسیلوانیا و نیوجرسی بالاترین دادگاه هر دو با توجه به اجبار رمز عبور افشای موارد است. از سوی فدرال سوم مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که متهم می تواند مجبور به باز کردن چند کلمه عبور محافظت دستگاه, حتی اگر متهم ادعا کرد که او نمی تواند به یاد داشته باشید کلمه عبور خود را. مدار یازدهم دادگاه تجدید نظر از سوی دیگر حکومت دیگر راه های مختلف در یک مورد.

"این بسیار در شار" کراکر گفت. "در نهایت دادگاه عالی ایالات متحده می تواند درگیر و حل و فصل این."

وجود دارد راه های دیگر برای محافظت از تلفن خود را. برخی از تلفن های می توانید با استفاده از اثر انگشت تشخیص چهره و عنبیه اسکنر را باز کند به جای استفاده از کلمه عبور. اجرای قانون مجاز به استفاده از مردم بدن به عنوان مدرکی علیه آنها به عنوان مثال توسط آنها را قانع کننده برای شرکت در گمان ترکیب اولیه یا ارائه DNA خود را. اگر پلیس می توانید اثر انگشت خود را نمی توانید از آنها استفاده کنید برای باز کردن قفل گوشی خود را ؟ دوباره دادگاه ها در سراسر نقشه.

"این موضوع را با بیومتریک است که این گواهی نامه?" Granick گفت. "دادگاه باید به طور کامل تصمیم گرفت که اما شده اند وجود دارد چند دادگاه که به تازگی گفت بیومتریک است که اساسا فن آوری مدرن معادل رمز عبور خود را."

کراکر می گوید: دادگاه باید در نظر بگیرید که شواهد و مدارک پلیس می توانید از اثر انگشت خود را بسیار محدود تر و شناخته شده تر از آنچه که می توانید آنها را زمانی که اثر انگشت خود را آنلاک گوشی. تا کنون هر چند او می گوید: دادگاه شده اند بیشتر احتمال دارد که قانون متمم پنجم صدق نمی کند بیومتریک از آنها است که این امر به passcodes.

در عین حال یکی دیگر از عوامل به نظر در اینجا است که در حالی که آن را غیر ممکن است برای پلیس به عنوان خوانده شده ذهن خود را و رمز عبور خود را, آنها می توانید نگه دارید یک گوشی تلفن به صورت خود و یا انگشت خود را فشار دهید بر روی آن برای دور زدن قفل بیومتریک. و در حالی که خود را وکیل می تواند (و باید) استدلال می کنند که هیچ گونه شواهد این راه بود که به طور غیر قانونی به دست آمده و باید سرکوب هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را برنده شوید.

"آن را عادلانه می گویند که با استناد به یک حقوق به نوبه خود بیش شواهد قوی تر از تلاش برای داشتن مدارک سرکوب پس از این واقعیت" کراکر گفت.

بنابراین همه چیز در نظر گرفته, اگر شما نگران در مورد اجرای قانون دسترسی به تلفن خود را امن ترین شرط این است که فقط با استفاده از یک کد عبور.

پاسخ کوتاه: چهارم و پنجم متمم حقوق به طور کلی در پایان زمانی که شما انجام دهد. اما احزاب دیگر باید حقوق بیش از حد آن ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن دولت از تلفن خود را.

پاسخ طولانی: این کار شما نیست چهارم یا پنجم متمم حقوق دیگر; برای اکثر شما از دست کسانی که هنگامی که شما درگذشت. (که گفت: اجرای قانون ممکن است مجبور به گرفتن حق مدارک اگر آنها به دنبال شواهد و مدارک علیه کسی دیگری را بر روی تلفن خود را — پس از همه, خود را به حقوق متمم چهارم هنوز دست نخورده است). اگر اجرای قانون و نمی توانید به دستگاه خود را در آن آن را به خوبی ممکن است گوشی های سازنده حقوق است که به سوال آمده است.

دادستان کل لایحه Barr ساخته شده است که هیچ راز از تحقیر خود را برای اپل بیش از آن امتناع از اعطای اجرای قانون دسترسی به قفل و رمزگذاری دستگاه. در ماه مه گفت: "راه حل قانونی" که نیروی شرکت های فن آوری به همکاری با خواسته های خود را.

Barr همچنین ادعا کرد در ماه ژانویه که تنها راه FBI می تواند دسترسی مرده مشکوک تروریستی محمد سعید Alshamrani است اپل این است که اگر اپل آنها را قفل. این سازمان ساخته شده است این بحث قبل از. در سال 2016 ایالات متحده سعی در استفاده از تمام Writs عمل است که قدمت آن به سال 1789 به نیروی اپل برای ایجاد یک "پشت درب" که به اف بی دسترسی به سان برناردینو تیرانداز را قفل تلفن. اپل رد کرد و گفت دولت نمی تواند نیروی آن برای ایجاد "یک فلج و نا امنی محصول" است که آن را ساخته شده است در غیر این صورت. تا کنون شده است وجود دارد هیچ قطعنامه های قانونی: در هر دو مورد FBI قادر به دسترسی به تلفن از طریق وسایل دیگر قبل از دادگاه می تواند حکومت در آن است.

شما ممکن است متوجه است که در حالی که بسیاری از موارد مربوط به گوشی ها و passcodes اخیر هستند — برخی از آنها حتی هنوز هم ساخت راه خود را از طریق سیستم حقوقی — موارد ذکر شده به استدلال حقوقی هستند که دهه ها و یا حتی قرن ها ، چرخ عدالت به نوبه خود به آرامی و قضات اغلب مجبور به استفاده از تصمیم گیری در مورد دسترسی به تکه های کاغذ به اطلاع احکام خود را در مورد دسترسی به دستگاه های که نگه داشتن مقدار زیادی از اطلاعات شخصی: که بحث ما را به که و در مورد آنچه که ما دیروز آخر ماه یا سه سال پیش; چه چیزی ما صرف پول و یا پول برای ما تقویم, عکس و ایمیل و تماس با ما. این دستگاه نگه دارید ده ها یا حتی صدها گیگابایت اطلاعات بر روی تقریبا همه چیز در مورد ما.

شما ممکن است قادر به کنترل آنچه که اجرای قانون می توانید از شخص دیگری و یا آنچه انجام می دهند با تلفن خود را هنگامی که شما مرده است. اما با خیلی قطعیت اطراف آن چه دولت می تواند شما را مجبور به انجام با آن زمانی که شما زنده هستید آن را یک ایده خوب برای بررسی گزینه های حقوقی خود را قبل از توزیع بیش از آن که رمز عبور.


باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de