تور PGA را برمی گرداند به عمل سهشنبه, اما آنچه می تواند ما انتظار داریم در coronavirus جهان ؟

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:54 PM EDT Jun 9, 2020آن را ممکن است به نظر می رسد مانند 13 ما

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

آن را ممکن است به نظر می رسد مانند 13 ماه پیش بود اما در واقع فقط 13 هفته پیش هنگامی که ما در گذشته شاهد اقدام در تور PGA.

که روز 12 مارس Hideki ماتسویاما شات 9-تحت 63 به دو شات سرب در مسابقات قهرمانی بازیکنان در فلوریدا یک دور که بسیاری از احساس نباید انجام شده است در تمام با توجه به نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در آن زمان است. بقیه این مراسم لغو شد و گلف در بالاترین سطح بوده است و آرام بوده است.

بنابراین به طور طبیعی هیجان بیش از PGA Tour بازگشت به اقدام این هفته در چارلز شواب چالش در فورت ورث ، سه ماه است که یک مدت زمان طولانی برای طرفداران گلف به توان انکار کرد و این شانس را به دیدن قوی tee عکس دقیق اتو کلاچ putts و درخشان به ثمر رساند کاملا آراسته دوره.

بیشتر: به مسابقات بازگشت برخی از گلف بازان حرفه ای انتخاب را یک بیماری همه گیر عبور

بیشتر: جدید PGA Tour schedule ارائه می دهد امید, اما هیچ تضمینی در میان coronavirus بحران

و خود بازیکنان در حال بدیهی است که مشتاق به بازگشت به کار با چارلز شواب چالش جذب یک زمینه بهتر از تقریبا هر رویداد کوتاه از مسابقات قهرمانی بزرگ. پنج بازیکن در رتبه بندی جهان در این زمینه به عنوان نام های بزرگ مانند فیل مایکلسون.

آنچه می تواند به اشتباه ؟

خوب است که این سوال کل ورزش جهان خواسته است این روز به عنوان ورزش های مختلف لبه سمت بازگشایی. موتور ورزشی و PGA Tour به نظر می رسد که مورد ضرب و شتم سنتی ورزش هایی مثل بیس بال و بسکتبال به زمینه. اما این بدان معنا نیست که همه چیز در حال رفتن به اجرا هموار.

در اینجا چهار چیز است که اتفاق می افتد و یا حداقل می تواند اتفاق می افتد که می تواند از خط خارج, احساس خوب, داستان PGA Tour بازی مسابقات دوباره:

وجود خواهد داشت یک گالری: وجود خواهد داشت هیچ roars هیچ ناله, هیچ, گلف, claps در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث حداقل نه از بلیط-خرید عمومی. PGA Tour گفت: تمام مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن منتشر خواهد شد که هیچ طرفداران در حضور. بله این رویداد را می توان در آن راه. آن را نمی خواهد نگاه و یا همان احساس و برخی از مردم را پیدا خواهد کرد این رویداد خسته کننده به دلیل عدم تعامل جمعیت.

کسی که (به احتمال زیاد) را تست مثبت: اینجا جایی است که آن را می شود روی حیله و تزویر. وجود دارد خواهد بود در سایت تست برای COVID-19 ویروس و خارج از 156 بازیکنان 156 ویلچرهای کارکنان و افراد دیگر در این دوره شما باید به فکر می کنم کسی خواهد شد تست مثبت است. اگر آن است که یک بازیکن یا caddie آنها حذف خواهد شد از این رویداد در یک بار. اما یک تست مثبت باعث شود مردم به دمدمی مزاجی در مورد سفر به آینده ؟

چیزهایی که ممکن است اجرا شود به عنوان هموار به عنوان ما می خواهم: به یاد داشته باشید این اولین بار است که این سفر رفته است از طریق آزمایش و به فاصله اجتماعی در این مراسم و سایر اقدامات احتیاطی که در طول یک بیماری همه گیر. اگر چه نتایج آزمون نمی آیند و به سرعت به عنوان برنامه ریزی شده است ؟ اگر تست اجرا نمی کند به عنوان هموار به عنوان آن را باید ؟ چه اتفاقی خواهد افتاد داخل رختکن و امکانات دیگر که باید مورد استفاده قرار گیرد ؟ هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که در حال حاضر ؟

بازیکنان ممکن است احساس راحت در مورد همه این است: در حال حاضر عمده قهرمانی برنده Adam Scott گفته او با پرش هفت PGA Tour حوادث در راه اندازی مجدد زیرا او راحت نیست با احتیاط و خطرات. چه اتفاقی می افتد اگر دیگر بازیکنان به فورت ورث و شروع به احساس مضطرب در مورد چگونگی تست و دیگر اقدامات در حال اجرا? این می تواند برخی از این بازیکنان ممکن است تصمیم به جست و خیز آینده مسابقات.

و پس از آن می رود. حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد به عنوان ورزشی رول کردن دوباره. گلف به عنوان یک غیر ورزشی تماس با مقدار زیادی از فاصله بین بازیکنان برای بیشتر از یک دور ممکن است کرایه بهتر از ورزشی مانند فوتبال و بسکتبال که در آن انتقال ویروس از یک فرد بدون علامت به شخص دیگری بیشتر است.

برای همه پتانسیل مشکلات ما با اطمینان می دانیم که PGA Tour است و این هفته و مقدار زیادی از مردم خواهد شد تماشای گلف کانال CBS. امیدوارم این سفر بازگشت را هموار خواهد شد و یا حداقل به عنوان هموار به عنوان انتظار می رود.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن