24 ساعت گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل حقوقی و مجادلات توضیح داد

یک جفت از دادگاه عالی تصمیم گیری های مرتبط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و یک بسته-درب

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

یک جفت از دادگاه عالی تصمیم گیری های مرتبط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و یک بسته-درب شنوایی شامل اخراج ما وکیل بودند فقط شروع یک روز پر حادثه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات قانونی پنج شنبه.

در یک نظر نوشته شده توسط قاضی جان رابرتز, دیوان عالی کشور حکم داد که یک ایالت نیویورک هیئت منصفه می کند که قدرت به رئیس جمهور بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن. دادگاه همچنین حکم داد که کنگره احضاریه قدرت به بررسی رئیس جمهور باید محدود شود — اما نه حذف, را از دست, به عنوان برگ برنده امیدوار بود.

اما برای اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی را در واقع تبدیل شود و بیش از هر زمان به زودی نیست نفس خود را نگه دارید. هر دو این موارد به عقب فرستاده شد دادگاه های پایین بیشتر رسیدگی و مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم وعده داده است آنها را به چالش بیشتر است.

در ضمن جفری برمن که ما وکیل برای منطقه جنوب نیویورک تا شلیک در ماه گذشته شهادت در یک بسته-درب قضایی مجلس کمیته شنیدن در مورد اخراج خود را. برمن تا به حال اشاره به نگرانی هایی که او شلیک می شود تلاش برای مانع "مهم تحقیقات" در حال وقوع در دفتر. او مشخص نیست که اما دفتر جستوجو کرد بسیاری از مسائل مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در شهادت برمن در توصیف چگونه دادستان کل لایحه بار اول سعی کردم به او پیشنهاد دیگر وزارت دادگستری ، زمانی که برمن گفت که او علاقه مند بار به او گفتم که او باید استعفا دهد چرا که "اخراج شدن" را نمی شود خوب برای "رزومه و یا شغل آینده چشم انداز است."

وجود دارد همچنین تحولات مربوط به روسیه بررسی سست به پایان می رسد. برای اولین بار بود در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به اظهارات نادرست به اف بی آی به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد. جدید انتصاب در وزارت دادگستری تلاش کرده اند به این پرونده در برابر فلین انداخته اما قاضی مورچه سالیوان است که نظارت بر این مورد آماده نیست برای انجام این کار فقط رتبهدهی نشده است. یک پانل از DC مدار قضات دادگاه گفت: او را به آن را انجام دهد به هر حال — اما در روز پنج شنبه, Sullivan, آغاز روند جذاب است که تصمیم به DC مدار دادگاه تجدید نظر.

در دوم توسعه فاکس نیوز گزارش داد که جان دورهام آمریکا وکیل آنها بر منصوب به بررسی روسیه تحقیقات خود را ممکن است تکمیل یافته های خود را قبل از انتخابات — که اگر درست خواهد نا امید تهمت متحدان که امید خود را گزارش خواهد شد و در نهایت کشف شواهد گسترده ای اوباما توطئه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

و آخرین, سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن گرفته شده بود را بازداشت کرد. در اینجا takeaways کلیدی از این چرخش از اخبار تحولات است.

قاضی جان رابرتز در طول استیضاح رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه است.
درو Angerer/گتی ایماژ

قاضی جان رابرتز نظرات دو شنبه در یک حس پیروزی برای محققان در تلاش برای به دست آوردن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی — اما آنها ممکن است وابسته به 'پیروس' ،

"نتیجه نهایی از هر دو نظرات مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی است که وجود خواهد داشت اضافی دادخواهی در هر دو مورد و هیچ کس خواهد شد به احتمال زیاد سوابق قبل از انتخابات — اگر تا کنون" جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق استاد Randall Eliason توییتی.

وجود دارد دو مجموعه از محققان ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا: دولت و دادستان از نیویورک که در حال بررسی تهمت سازمان نقش در hush پرداخت پول به زنان ادعا برخوردهای جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن; و کمیته های کنگره که در حال بررسی این موضوع و همچنین پتانسیل پول شویی و یا نفوذ خارجی در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

هر دو subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن حسابداری شرکت یا بانک ها برای پرونده های مالی خود را (هر چند تنها ایالت نیویورک دادستان خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و همچنین). در پاسخ به تهمت وکلا استدلال می کنند که یک رئیس جمهور باید مصون از هر دو درخواست.

دادگاه عالی رد گسترده ای کسانی که ادعای ریاست جمهوری ایمنی. در مورد ایالت نیویورک دادستان درخواست دادگاه برگزار شد که رئیس جمهور نمی معافیت ویژه از دولت تحقیقات جنایی ،

"دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام" رابرتز نوشت. "ما مینمائیم که اصل امروز."

عملا این دادگاه نمی تماس برای subpoenaed اسناد و مدارک به دست شود اما به جای ارسال این موضوع را به دادگاه منطقه برای اقدام بیشتر. باربارا McQuade سابق آمریکا وکیل و استاد دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق, پیشنهاد که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد خواهد شد "افزایش بیشتر استدلال" و در ادامه "غرفه تاکتیک است."

زمانی که از من خواسته Eliason آنچه ممکن است در آینده رخ او اشاره من به سمت زبان در پایان از نظر تاکید بر این که مانند هر شهروند دیگر رئیس جمهور هنوز هم می تواند چالش احضاریه "در هر زمینه مجاز توسط قانون دولت که معمولا شامل ایمان بد و بی بار و یا وسعت" و یا او می تواند چالش های آن "به عنوان تلاش برای نفوذ در عملکرد از وظایف رسمی خود" یا که انطباق "را مانع خود را در قانون اساسی وظایف." پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز گزینه های در اینجا.

در مورد کنگره, احضاریه دادگاه تصمیم گرفت بیشتر مخلوط شده است. آن را رد تهمت ادعا از مجموع ریاست جمهوری مصونیت اما قضات نیز تعیین می شود که برخی از کنگره احضاریه واقعا می تواند در حال حاضر جدایی-از-قدرت و نگرانی است. بنابراین قضات مجموعه ای از یک آزمون جدید برای دادگاه های پایین برای استفاده به بررسی کنگره احضاریه به مطمئن شوید که آنها مناسب احترام تفکیک قوا.

این به این معنی کمیته' احضاریه را به دادگاه های پایین تر به صورت استدلال جدید بر اساس این استاندارد جدید. که نمی خواهد به نظر می رسد ویرانگر به جز یک چیز: ساعت.

استدلال جدید معنی احتمال وجود خواهد داشت بیشتر و تجدید نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و ادامه طولانی روند قضایی. مسئله این نیست که فقط این گذشته این سقوط را در انتخابات این است که خانه احضاریه منقضی خواهد شد در پایان هر کنگره (در این مورد در اوایل ژانویه 2021).

به عنوان دانشگاه تگزاس دانشکده حقوق استاد استیو Vladeck اشاره مگر اینکه برخی از مرتب کردن بر اساس از "مسیر سریع" فرآیند ایجاد شده است به حرکت این کشمکش با سرعت بیشتری از طریق سیستم دادگاه آن را آسان خواهد بود برای رئیس جمهور به استفاده از روند قانونی برای تاخیر و در نهایت فرار از چنین احضاریه.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow است که مصرف شیشه-نیم-کامل روش. "ما خوشحال هستیم که در تصمیم گیری صادر امروز دیوان عالی کشور را به طور موقت مسدود شده و هر دو کنگره و نیویورک دادستان از اخذ رئیس جمهور مالی سوابق" Sekulow گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به خبرنگاران گفت. "ما در حال حاضر اقدام به افزایش اضافی در قانون اساسی و مسائل حقوقی در دادگاه های پایین تر."

Geoffrey Berman, former US Attorney for the Southern District of New York, arrives for a closed transcribed interview with the House Judiciary Committee on Capitol Hill, in Washington, DC, July 9, 2020.
جفری برمن سابق آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک می رسد برای یک بسته رونویسی مصاحبه با کمیته قضایی مجلس در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC 9 ژوئیه سال 2020 است.
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

مدت کوتاهی پس از دیوان عالی کشور صادر شده و کسانی نهایی نظرات اصطلاح جفری برمن به اخراج ما وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک رفت و در را بسته-درب شهادت به کمیته قضایی مجلس.

برمن بود مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به سر بالاترین-پروفایل ما دفتر وکیل در کشور, دفتر که نظارت تحقیقات به تهمت وکیل مایکل کوهن (هر چند برمن recused خود از آن) و به رودی جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman. او ناگهانی و بحث برانگیز شلیک در ماه گذشته به نظر می رسد به بسیاری از تلاش های دادستان کل لایحه بر به دست گرفتن کنترل بیشتر از آن به عنوان انتخابات بود.

در برمن را باز بیانیه ای (که بعدا نوشته شده توسط سیاسی) او دقیق مکالمات او با Barr فقط قبل از اخراج او در ماه گذشته. به طور کلی برمن توضیح داد که چگونه بر استفاده از هر دو هویج (ارائه می دهد از دیگر مشاغل) و چوب (تهدید که اخراج خواهد صدمه دیده خود را چشم انداز حرفه ای) سعی کنید به او را وادار به استعفا پست خود را در حالی که دادن متناقض یا مبهم توضیح در مورد اینکه چرا او انجام شده بود ،

مثلا بر اصرار به برمن که تنها دلیل او خواسته به ترک بود که دولت می خواست جی کلیتون صندلی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ما وکیل است. اما گرفتن وجود دارد در اینجا — کلیتون نیاز به تایید سنا. و بر بود و بسیار روشن او می خواست برمن رفته قبل از آن اتفاق افتاده است.

برمن بوی موش:, "من پرسید که دادستان کل چرا من خواسته شد به استعفا قبل از نامزد بودن تایید,," او گفت:. Barr پاسخ به برمن شد و در واقع گول زدن: هر برمن بار گفت که "دولت می خواست به کلیتون به آن موقعیت است." اما درست هدف به نظر می رسد برای دریافت برمن و به سرعت.

بر ارائه برمن یک کار جدید به عنوان رئیس وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد و تاکید کرد که چقدر خوب است که پست خواهد بود ظاهرا برای برمن حرفه ای هنگامی که او را ترک دولت است. "او گفت که من باید می خواهم برای ایجاد یک کتاب کسب و کار هنگامی که من بازگشت به بخش خصوصی که نقش کمک خواهد کرد رسیدن به" برمن گفت. "او همچنین اظهار داشت که من فقط می خواهم برای نشستن وجود دارد برای پنج ماه و ببینید که چه کسی برنده انتخابات قبل از تصمیم گیری چه آمد بعدی برای من است."

"من به دادستان کل است که وجود دارد مهم تحقیقات در دفتر که من می خواستم برای دیدن از طریق به اتمام" برمن ادامه داد: ساخت روشن است که او قصد استعفا دهد. بنابراین بار در زمان بیشتر تهدید میخ سرپهن کوچک. "دادستان کل گفت که اگر من استعفا از سمت من من اخراج می شود. او افزود که اخراج شدن از کار من خواهد بود خوب برای من رزومه و یا شغل آینده چشم انداز است."

آنچه واقعا نگران برمن بود که بر ظاهر در نظر گرفته شده به زور او را به سرعت و در حالی که کلیتون بود و در انتظار تایید و جایگزین کردن او با کسی که در خارج از عادی خط جانشینی. و در واقع بعد از آن که وزارت دادگستری با صدور یک بیانیه مطبوعاتی ادعا که برمن بود "پله پایین" خواهد بود و به طور موقت جایگزین کریگ Carpenito آمریکا وکیل نیوجرسی تا کلیتون می تواند تایید شود.

برمن پس از آن صادر مبارز بیانیه عمومی این ادعا او نمی خواهد ، و بعد بر اخراج او. برمن توضیح می دهد که بر ساخته "بحرانی امتیازی" — که برمن معاون آدری اشتراوس موفق نخواهد بود او را. "با این امتیاز و داشتن اعتماد به نفس کامل است که آدری ادامه خواهد داد مهم کار در اتاق, من تصمیم گرفتم به گام و نه طرح دعوی من حذف" برمن توضیح داد.

هنوز معلوم نیست که آیا بار می خواستم برمن را صرفا به دلیل یک مفهوم کلی از عدم اطمینان سیاسی و یا به دلیل خاص موارد در حال بررسی. اما به طور کلی برمن حساب از حوادث باعث می شود کل وضعیت نگاه مشکوک و عجیب و غریب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ما دادگاه در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC.
الکس Wroblewski/گتی ایماژ

بازگشت در ماه دسامبر 2017, فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه سرگئی Kislyak — به او گفت که او تا به حال مورد بحث و بررسی تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه با Kislyak اما شواهد نشان داد که او تا به حال. (رسوایی در اطراف این موضوع که به بیرون درز عموم طولانی قبل از فلین متهم شد منجر به استعفای خود را به عنوان مشاور امنیت ملی.)

فلین خود را تکرار کرد گناه در صدور حکم اولیه دادگاه در دسامبر سال 2018 است. اما زمانی که قاضی مورچه سالیوان به شدت از او انتقاد و به نظر می رسید به او را از زندان زمان فلین گفت: او می خواست برای به تاخیر انداختن خود صدور حکم تا زمانی که همکاری خود را در یکی دیگر از دادگاه بود که سالیوان به توافق رسیدند.

در عوض هر چند فلین همکاری از هم جدا افتاد; او روشن تیم حقوقی خود را و شروع به ساخت حقوقی براده با هدف به چالش کشیدن خود را مورد.

فلین متحدان طولانی استدلال کرد که او railroaded و در نهایت بر منصوب ما وکیل به نقد و بررسی این پرونده است. سپس در ماه مه سال 2020 قبل از فلین می تواند محکوم دوباره وزارت دادگستری اعلام کرد که آن را برداشت فلین دادستان — حتی اگر او در حال حاضر گناه التماس کرد.

قاضی سالیوان نگران نفوذ سیاسی در Barr وزارت دادگستری اساسا گفت: "نه خیلی سریع." قاضی استخدام وکلا خود را به نقد و بررسی این که آیا او در واقع موظف به پرتاب کردن در این مورد. فلین تیم اعتراض به DC مدار درخواست برای این مورد باید بلافاصله اخراج و سه قاضی پنل (با دو حزب جمهوری خواه انتصاب) حکم داد که سالیوان به حال به آن را پرتاب کنید.

در روز پنج شنبه, Sullivan, ثبت خود را درخواست تجدید نظر به DC مدار دادگاه تجدید نظر. و تاکید کرد که او تا به حال حتی حکومت ایران را اخراج نشده است و او امیدوار به شنیدن استدلال از هر دو طرف سالیوان دادگاه خواست به او اجازه انجام این کار.

بنابراین فلین سال-طولانی حقوقی حماسه ادامه خواهد داد و حداقل یک کمی طولانی تر است.

در ضمن وجود دارد جذاب گزارش فاکس نیوز در مورد دیگر اتفاقات در مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری — یعنی که دادستان جان دورهام که محافظه کاران امید را پشتیبانی کردن رئیس جمهور تهمت و ادعا می کند که روسیه بررسی شد "witch hunt" علیه او ممکن است نه پایان کار خود را تا بعد از انتخابات.

در سال گذشته بر وظیفه دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات با بررسی ریشه های روسیه تحقیقات و اینکه آیا وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از تعصب سیاسی در بازی برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. در اظهارات Barr بارها ضمنی که دورهام است کشف "نگران کننده" اطلاعات و طعنه جدول زمانی از زمانی که دورهام ممکن است آشکار است یافته های خود را.

محافظه کاران بوده است مملو از حدس و گمان در مورد آنچه دورهام ممکن است پیدا کرده اند (فقط به عنوان لیبرال ها یک بار شد در مورد مولر تحقیقات). ما را دیده اند هر از نتایج دورهام کار تا کنون و دقیقا آنچه او متمرکز باقی می ماند و تا حدودی مرموز است.

روز دوشنبه دیابت چاک Grassley (R-IA) ابراز برخی نگرانی که دورهام شد مصرف بیش از حد طولانی. "اگر هیچ پیگرد قانونی تا وقتی که پس از انتخابات غمگین غمگین" Grassley توییتی اضافه کرد که "دورهام [باید] در تولید برخی از میوه ها از کار خود را." Grassley نه تنها به نظر می رسید خواستار دورهام تعقیب برخی از unnamed مردم او ظاهرا همچنین خواستار زمان بود متناسب با تقویم سیاسی.

سپس در روز پنج شنبه فاکس نیوز را بروک Singman گزارش با استناد به دو منابع ناشناس "آشنا" با بررسی که دورهام بود "تحت فشار" قرار دادن تحقیق و تفحص تا پایان تابستان. (Barr علنا گفت که او انتظار دارد وجود خواهد داشت "تحولات" در دورهام کاوشگر "قبل از پایان تابستان.")

اما Singman نوشت: چند مشکل وجود دارد. برای اولین بار است که "چند خط از تحقیقات هنوز کامل" و در هر یک منبع Durham فکر می کند "این مهم را به انجام آنها است." این منبع همچنین گفت: Singman که دورهام "نمی خواهند این به نگاه سیاسی" و "زدن توپ آن را به بعد از انتخابات."

در حال حاضر پس از آن هر چه دورهام را به باقی می ماند یک رمز و راز است.

مایکل کوهن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق, می رسد خود را در خیابان پارک خانه پس از آزادی از زندان فدرال در کردند با توجه به نگرانی های پزشکی مربوط به Covid-19 روز 21 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.
دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

سرانجام سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از آن ساخته شده به, اخبار دوشنبه, زمانی که او گرفته شده بود را بازداشت کرد.

در سال 2018 کوهن گناه التماس کرد به کمپین مالی تخلفات مربوط به صدا در نیاوردن پول پرداخت او به زنانی که می خواهم ادعا داشتن برخوردهای جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن و به سایر جرائم مالی. او محکوم به سه سال زندان و شروع به خدمت که حکم تا زمانی که در مارس 21, او منتشر کردند به دلیل نگرانی در مورد Covid-19 (به عنوان دیگر زندانیان شده اند).

با توجه به یک ایمیل ارسال بیانیه به خبرنگاران توسط اداره زندانها کوهن کردند آزادی موقت بود انتظار خود "قرار دادن در صفحه اصلی خود بردهاند." اما کوهن "حاضر شرایط خود را در خانه حبس و به عنوان نتیجه برگردانده شده است به یک BOP تسهیلات است."

نیویورک تایمز گزارش داد که کوهن "را رد کرده بود به ثبت نام در مقالات موافقت با شرایط خاص مربوط به رسانه ها ظاهر و نوشتن کتاب" در حالی که تحت آن خانه حبس.

مادر جونز به دست آمده منظور از اداره زندانها که کوهن وکلا می گویند او می خواهم حاضر به ثبت نام. در آن کوهن گفته است او باید "هیچ نامزدی از هر نوع با رسانه ها از جمله چاپ و تلویزیون و فیلم و کتاب و یا هر شکل دیگر رسانه ها/اخبار" و "هیچ ارسال در رسانه های اجتماعی است." دلیل هر ترتیب بود که "برای جلوگیری از glamorizing یا آوردن تبلیغات به وضعیت خود را به عنوان یک محکوم زندانی خدمت وادار سازد اصطلاح در جامعه است."

قابل توجه کوهن اخیرا ارسال در رسانه های اجتماعی و نشان او در کتاب:

بنابراین این می تواند یک تلاش یا سکوت یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد از نوشتن یک منفی کتاب — و یا جلوگیری از یک محکوم کیفری از تجاری و ضربت زنی مطبوعاتی قبل از او حتی خود را به پایان جمله.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن