"ظلم و ستم پایان ندارد آن سازگار": امریکا تاریخ از مجازات و آن تشدید امروز

زمانی که رابرت فولر مرده پیدا شد حلق آویز از یک درخت در یک میدان در سراسر از گراش سالن شهر, مقامات گفت: این یک

توسط NEWSOULS در 31 خرداد 1399

زمانی که رابرت فولر مرده پیدا شد حلق آویز از یک درخت در یک میدان در سراسر از گراش سالن شهر, مقامات گفت: این یک خودکشی است.

"این برای اولین بار است که حادثه پس از COVID-19 همه گیر آغاز شد" شهرستان کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: با توجه به سی ان ان اضافه کرد که "این شهرستان باقی می ماند متعهد به پرداختن به مسائل مربوط به سلامت روان در طول این زمان دشوار است."

اما اعضای خانواده از 24 سال و دیگران در جامعه عمیقا شک و تردید است. به عنوان یک زن قرار داده و آن را در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر "هیچ مرد سیاه خواهد خود را آویزان در مکان های عمومی مانند آن."

نظر او یک یادآوری است که فولر مرگ اتفاق افتاده در یک کشور با یک قرن سابقه طولانی مجازات — که ممکن است تغییر در سال های اخیر اما هنوز نمی رفته است. هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید بودند و بدهی های خود در دهه های پس از بازسازی و اگر چه چنین vigilante قتل ممکن است کاهش در قرن 20 تلاش برای تصویب قانون ممنوعیت آنها بارها و بارها خنثی. در ضمن این قتل اساسا جایگزین نژادپرستانه پلیس و دولت-تحریم اعدام سیاه آمریکایی مورخ نیکلاس Creary گفت: Vox. "ظلم و ستم پایان نیست," او گفت:. "آن سازگار."

در میان تظاهرات در برابر چنین ظلم و ستم فولر یکی از دو مرد سیاه آويزان از درختان در جنوب کالیفرنیا در روز از هر یک از دیگر. برای اولین بار بود که مالکوم Harsch یافت مرده کمتر از دو هفته قبل از فولر در ویکتورویل کالیفرنیا. در پاسخ به اعتراضات و تماس از اعضای خانواده و دیگران هر دو مرگ و میر در حال حاضر به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و برخی می گویند که اطلاعات نشان می دهد که Harsch انجام داد در واقع خودکشی میزنند. اما بسیاری می گویند که در سراسر کشور, مرگ سیاه مردان اغلب اخراج توسط مقامات به عنوان خود وارد بدون تحقیق کامل. NAACP حتی یک نام برای چنین مواردی از تماس آنها "تماس سریع خودکشی" را به عنوان سو Sturgis گزارش رو به جنوب.

و عدم رسیدگی بیش از حد به یک بافت تاریخی مهم. در قرن 19 و اوایل قرن 20 Creary گفت: lynchings تقریبا هرگز تحت پیگرد قانونی قرار. در عوض مقامات حکومت است که قربانی "ملاقات مرگ او در دست احزاب ناشناخته است." برای Creary سریع اعلام کرد که کسی که خودکشی ممکن است فقط "یک مطلب معاصر پیچ و تاب است."

در حال حاضر دانشیار مدیر مرکز تنوع و غنی سازی در دانشگاه آیووا Creary قبلا مطالعه تاریخ از مجازات در مریلند و کمک به آن مریلند مجازات حقیقت و آشتی کمیسیون دولت گسترده ای در بدن به منظور بررسی lynchings. او را به صحبت بورسی در یک گفتگو شده است که در شیر تغلیظ شده و ویرایش شده در مورد سابقه نژادپرستانه و خشونت در امریکا چگونه است که خشونت در طول زمان تکامل یافته است — اما هرگز ناپدید شد.

آنا شمالی

شما می توانید تعریف واژه "مجازات"? به نظر می رسد حتی در این مدت خود تا حد زیادی به بحث در مورد.

نیکلاس Creary

من می خواهم به استفاده از NAACP معیار: شماره یک, کسی تا به حال کشته شده اند. شماره دو آن را تا به حال مرتکب شده اند توسط یک گروه به تشخیص مجازات از فقط مستقیم قتل است. که به رسمیت می شناسد که مجازات اساسا یک جامعه عمل است. وجود دارد بسیاری از مردم درگیر است و هماهنگی است. که به نوعی ما را به معیار سوم: آن انجام شده است 'در نام مسابقه" یا "عدالت" و یا چیزی. بنابراین هنگامی که ما بحث در مورد مجازات کسی کشته شد, آن را مرتکب شد توسط یک گروه از مردم و از آن انجام شد در حمایت از برخی از نوع علت بیش از احتمال زیاد در ارتباط با برتری.

آنا شمالی

هنگامی که مجازات شروع به ظاهر می شود و تا چه حد آن است ادامه داد: در زمان ؟

نیکلاس Creary

وجود دارد lynchings که اتفاق افتاد قبل از بازسازی. فقط در مورد مریلند اولین مورد ثبت شده از مجازات است که ما باید به عقب می رود به سال 1856. و یک مجازات از یک رایگان مرد سیاه و سفید.

اما در شرایط از آنچه ما فکر می کنم در مورد به عنوان نژادی ترور مجازات زیادی که واقعا شروع به خاموش در طول بازسازی و به خصوص در دوره پس از بازسازی با ظهور و پیاده سازی و اجرای Jim Crow. اعداد فقط واقعا در زمان خاموش آغاز در 1890s.

این است که واقعا یک پدیده اتفاق می افتد که در پی به طور کلی رهایی با گذشت 13 متمم. آن را تبدیل به یک ابزار برای نگه داشتن لب های خود را به اصطلاح محل. این شامل اگر سیاه پوستان بودند که هم از لحاظ اقتصادی موفق است.

نگاهی به ایدا B. ولز کتاب جنوبی وحشت. او آن را گذاشته: بسیاری از این بود که در مورد سیاه و موفقیت اقتصادی. و پس از آن بسیاری از این موارد که در آن وجود دارد اتهامات تجاوز به عنف و یا از مردان سیاه و سفید حمله به زنان سفید بود که کد برای وجود یک مخفی رضایت طرفین بین نژادهای مختلف رابطه جنسی.

اگر شما نگاهی به برخی از این چیزهایی که آنها را اعلام آن در روزنامه: "با سلام ما قصد داریم به مجازات این فرد این بعد از ظهر." و به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مردم را نشان می دهد تا به تماشای این.

آنها خیلی عجیب و غریب. من به عنوان خوانده شده [شرح] آنها را از آنجا که این تحقیق به آن نیاز دارد اما من به نقطه ای که من حاضر به تماشای هر بیشتر از این ویدئوها از مردان سیاه و سفید بودن به قتل رساندند. آن را تبدیل به یک چالش واقعی قادر به رفتن را از طریق و خواندن این چیزها. این حوادث آسیب زا.

نکته دیگر که همواره اتفاق افتاده است: پزشکی قانونی یا استنطاق به منظور بررسی علت مرگ [خواهد آمد به این نتیجه رسیدند که] "این فرد ملاقات مرگ او در دست احزاب ناشناخته است."

یکی از آن عناصر اصلی از قانون مجازات است خاموش: خاموش کردن سیاه و سفید در جامعه گفت: "آیا درباره این موضوع صحبت کنم [چرا که] شما را اجرا خطر ابتلا به درد و رنج همان سرنوشت است." اما پس از آن نیز وجود دارد خاموش است که بخشی از پوشش بالا: "اوه ما نمی دانیم که آیا این کار."

در حالی که در واقع اگر شما به عنوان خوانده شده برخی از این حساب در بالتیمور خورشید و دیگر روزنامه ها یا خبرنگاران تا به حال وجود داشته اند و یا آنها صحبت کرد به افرادی که در آنجا بودند. هیچ راهی وجود دارد که می تواند آنها را گزارش جزئیات از آنچه اتفاق افتاده یا بدون داشتن شاهد آن نزدیک و یا صحبت با افرادی که شاهد آن است.

ما می دانیم که مردم می تواند شناسایی شود. فقط در برخی از تحقیقات اولیه که که تحقیقات کمیته مریلند [مجازات] حقیقت و آشتی کمیسیون انجام داده است آنها را شناسایی کرده اند اسامی افرادی که درگیر شدند. آن را در معرض دروغ است که "ما نمی دانیم."

آنا شمالی

من می خواهم به بازگشت به موضوع خاموش کردن اما من همچنین می خواهم به بپرسید: به چه میزان مجازات باقی بماند تا به امروز? آیا ما دیدن lynchings اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ و چه ارتباطی بین نژادپرستانه و خشونت امروز و lynchings از گذشته است ؟

نیکلاس Creary

گزارش ها نشان می دهد که تعداد lynchings شروع به کاهش قابل ملاحظه ای در دهه های اولیه قرن 20th و آنها شناسایی مرتبط و مربوط به افزایش در تعداد از نظر قانونی دولت-تحریم اعدام مردان سیاه و سفید. بنابراین ظلم و ستم پایان ندارد آن را سازگار. آن را تغییر.

در اوایل قرن 20 lynching حال تبدیل شدن به یک آبروریزی است. NAACP رفتن کامل-[با] حمایت و فعالیت در تلاش برای دریافت ضد مجازات قانون به تصویب رسید. از دیر ضد مجازات قانون معرفی شده است در خانه [در سال 1918]. این زمانی است که ماشین آلات از این کشور بازداشت و محاکمه و اعدام مردان سیاه پوست می شود قابل توجه خودرو.

و پلیس که هر کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر شما می توانید آن را تمام راه برگشت به برده گشت. آن را مانند "آیا شما یک پاس به کشت و زرع خود را?" ما آن را شکسته ویندوز در حال حاضر ، اما این در واقع همان چیزی که. شما را از محل خود را?

اثر خالص این است که شما هنوز هم کشتار مردم سیاه و سفید. آن را فقط در حال حاضر آن را رسما تحریم توسط دولت آن را در حال انجام توسط لباس شخصی و اوباش.

یکی دیگر از قطعه ای از تحقیقاتی که من [بود] به دنبال در موارد واقعی که در آن [مجرمان] cnn از مردم سیاه و سفید بودند محاکمه و محکوم شد. [از هر نقطه بین 3,500 و بیش از 6000 مورد از مجازات] ما در بر داشت تنها 18 ممکن است موارد که در آن اعتقادات به دست آمد. هفت نفر از آنها را یا محکومیت در دادگاه تجدید نظر لغو و یا محکومیت پرتاب شد و یا آنها گفت: "خوب زمان خدمت کرده است." بنابراین احتمال مجازات lynchers بود بینهایت کوچک.

در مقایسه با تعداد پلیس هایی که در واقع به اعدام محکوم شده و یا در هر راه معنی داری برای داشتن کشته شدن افراد سیاه و سفید. شما لازم نیست که آیا شما یک کل بسیاری از پیشرفته ریاضی برای دیدن است که آن اعداد قابل مقایسه هستند.

آنا شمالی

آنچه در مورد کشتار مردم سیاه و سفید توسط شهروندان به عنوان مخالف به پلیس. قتل Ahmaud Arbery برای مثال توضیح داده شده است به عنوان یک مدرن روز مجازات — آیا شما آن را به عنوان بخشی از این تاریخ ؟

نیکلاس Creary

کاملا. راهی بود که او stalked و اساسا شکار, آن را متناسب با الگوی یک مجازات. اگر شما اعمال معیارهای از NAACP سه تن از آنها شد 'نگران برای ایمنی از محله.' من فکر می کنم که مرتب از معاصر ریف در انجام آن به نام عدالت,' اما آن را هنوز هم اساسا undergirded توسط یک مفهوم سفید برتری فقط با استفاده از مطلب معاصر زبان رمزی.

آنا شمالی

به عقب بر گردیم به موضوع خاموش کردن وجود دارد موارد که در آن lynchings یا مشکوک lynchings شده اند توضیح داد دور توسط مقامات به عنوان خودکشی?

نیکلاس Creary

در دوران مجازات به طور کلی هیچ. وجود دارد هرگز آشکار محرومیت از حمله. اراذل و اوباش شکست را به زندان و در زمان آنها و حساس کردن آنها و یا آنها را به آتش کشیده و یا آنها و یا همه از بالا. وجود دارد هیچ انکار که.

اما به ناچار بعد از هر یک از این چیزها وکیل دولت و یا شهرستان, دفتر پزشکی قانونی [خواهد] بررسی چه بود علت مرگ ؟ و به من گفت: همواره در هر یکی از آن موارد این بود که "او ملاقات مرگ او در دست احزاب ناشناخته است."

بنابراین در حال حاضر به شنیدن این که "خب این خودکشی است." نیست که در واقع فقط نوع مطلب معاصر پیچ و تاب است. "او باید خودکشی" می شود مدرن "درگذشت در دست احزاب ناشناخته است."

آنا شمالی

که مرا به آخرین سوال من است که می تواند به شما صحبت می کنید کمی در مورد تاثیر مرگ و میر مانند کسانی که از رابرت فولر و مالکوم Harsch? شما ذکر تروما از رفتن را از طریق برخی از این پرونده مجازات و تروما از تماشای ویدئوها از مردان در حال مرگ در دست پلیس است. شما می توانید بحث در مورد اثر سیاه و سفید آمریکایی ها از مرگ و میر مردان سیاه پوست با توجه به سابقه ای که ما در مورد صحبت?

نیکلاس Creary

بلافاصله آن را می فرستد یک پیام روشن به سیاه جوامع است. حتی بچه های جوان می دانم آنچه در این مورد است. این چیزی است که من خواسته در مورد چند سال پیش با افزایش حوادث nooses قرار می گیرد در منطقه DC. شما حتی نمی باید برای کشتن مردم فقط طناب دار در و از خود ارسال یک پیام. که قطعه ای از طناب آن را می گوید همه چیز. این یک پیام از خشونت است. این یک پیام از نفرت. این یک پیام در نظر گرفته شده و با تهدید و ارعاب مردم است.

به طوری که و در حال حاضر قرار دادن بدن در درختان این است که تاریخ آینده را به زندگی است. و من فکر می کنم می گوید زیادی در مورد که ما به عنوان یک جامعه است که ما به عنوان یک ملت است. آن را در خدمت به دوباره حلقه توخالی همه از این کلمات است که ما می خواهم به استفاده از برای توصیف خودمان. ما بزرگترین کشور در جهان است ؟ هیچ ما نیست. شما می خواهید به صحبت در مورد ترور? اجازه دهید بحث در مورد نژادی که ترور بازدید شده است بر مردم سیاه و سفید.

اگر شما نگاه کنید در [NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق رئیس جمهور] Sherrilyn Ifill کتاب در دو [مجازات] موارد در مریلند او با عنوان آن در دادگاه چمن. چرا که برای بسیاری از این چیزها را به آنها اتفاق افتاده است به معنای واقعی کلمه در مقابل دادگاه است. و بنابراین به رابرت فولر آویزان از یک درخت در سراسر خیابان را از شهرداری این است که به معنای واقعی کلمه در نظر گرفتن یک صفحه از این راهکار است. آن را در معرض دروغ است که ما پیشرفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب