NFL پیام برای بازیکنان که زانو زد: "ما در اشتباه بودند"

NFL بازیکنان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی — همان مشکلات در حال حاضر نشان داده شده در برابر در سراسر کشور —

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

NFL بازیکنان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی — همان مشکلات در حال حاضر نشان داده شده در برابر در سراسر کشور — به صورت فصل به فصل در ابتدای سال 2014 NFL تحت فشار قرار دادند در برابر این بازیکنان گفت که آنها "ایجاد یک درک غلط در میان بسیاری است که هزاران نفر از بازیکنان NFL شد unpatriotic." در حال حاضر که تغییر کرده با لیگ دفاع ضد نژادپرستی فعالیت در یک روز جمعه در بیانیه ای.

"ما NFL, اعتراف ما در اشتباه بودند." که چه NFL توییتی در یک بیانیه رسمی در شب جمعه که در آن سازمان عذرخواهی برای گوش دادن نیست زودتر به بازیکنان NFL که در اعتراض به تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه مردم با زانو زدن در طول سرود ملی در بازی های فوتبال. این بیانیه می رود به اضافه کردن که NFL "تشویق[s] همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز" و نتیجه می گیرد که "ما NFL, باور, سیاه زندگی مهم است."

توییت شد همراه با تصویری از NFL کمیسر راجر Goodell. در این ویدئو Goodell تاکید این بیانیه در صدای جیر جیر. "بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال است." "و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان است."

NFL بیانیه صریح و روشن پاسخ به یک تصویری متعدد برجسته بازیکنان NFL روز پنجشنبه منتشر شد. در این ویدئو گروهی از بازیکنان که شامل پاتریک Mahomes و Tyrann متیو از Kansas City Chiefs و مایکل توماس از پرستاران نیواورلئان خواستار پاسخگویی از NFL.

"ما نمی خواهد سکوت می شود. ما دفاع از حق ما را به صورت مسالمت آمیز اعتراض" بازیکنان گفت. "نباید این را به اعتراف." از آنها خواسته است که NFL ارائه پیام است که آن را توییتی را کلمه به کلمه در شب جمعه.

NFL جدید بیانیه می آید پس از سال ها صرف محکوم کردن بازیکنان که زانو در هنگام سرود ملی. وقتی که جنبش بود که در اوج خود در سال 2018 لیگ مقامات تهدید به جریمه بازیکنان که "بی احترامی" پرچم یا سرود ملی توسط زانو. بازیکنان که می خواستم به زانو زدن می تواند انجام این کار تنها پشت درهای بسته در حال تغییر اتاق.

Khezri که شروع به حرکت در سال 2014 بازی کرده است و فوتبال پس از سال 2016. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا این تغییر در دوره یعنی او خواهد بود rehired توسط یک تیم NFL.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب