خنک کننده بیشتر جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه شب سرکوب مطیع قانون معترضان

دوشنبه شب تصاویری از معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن DC لافایت مربع بودن حمله کردند و با گاز کشته فدرال اجرای ق

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

دوشنبه شب تصاویری از معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن DC لافایت مربع بودن حمله کردند و با گاز کشته فدرال اجرای قانون افسران سرد.

تأمل در آنها چه حتی بیشتر نگران کننده است این متن. افسران شروع حمله خود را فقط پس از 6:30 pm — کمتر از نیم ساعت قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی که در حال حاضر شده است به دستور DC شهردار موریل Bowser خود مجموعه بود را به اثر. صحبت از نظر قانونی این جمعیت باید پراکنده در آن وجود دارد که هیچ مشکلی با رئیس جمهور قدم زدن در سراسر پارک و به انجام عملیات عکس در کلیسای سنت جان. در واقع شانس هستند خوب است که این جمعیت را پراکنده. اما با شروع در 7 ساعت یک گروه از افسران به زور اخراج معترضین از پارک شده اند که اجرای این قانون است.

انجام آن در 6:36 ساعت یا بیشتر در خدمت هیچ هدف واقعی جز به اجرای قانون اقدام وقیحانه توهین آمیز است. و این خود می فرستد یک پیام قوی.

یکی از مهمترین لحظات گفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد اولین جنجال — کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر بیرون رفتن در مقابل دوربین به پرهیاهو و دروغ در مورد اندازه نسبی جمعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح و اوباما در مراسم تحلیف.

دروغ پوچ بود — حقایق بودند ساده برای دیدن در عکس. آن را نیز یک چیز پوچ می شود بسیار حساس در مورد. این هیچ راز است که واشنگتن و حومه آن به شدت دموکراتیک مناطق و در نتیجه دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود به مراتب بیشتر احتمال دارد به یک قوی تر مردم در انتخابات. تهمت می تواند به احتمال زیاد قرعه کشی یک جمعیت بزرگتر از اوباما در تگزاس تکدی; این فقط یکی از آن چیزهایی است.

دروغ بود و نه قانع کننده و نه در نظر گرفته شده برای متقاعد کردن و نه آن را در مورد هر چیزی مهم است. اهمیت آن را به سادگی در این واقعیت است که آن اتفاق افتاد. اسپایسر خواسته شده بود به تحقیر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف نقض قوانین مودب جامعه و مناسب و معقول سخنگو به دلیل تهمت می خواستم او را به. و بنابراین او.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست پر از این کمی تسلط آداب و رسوم. به فعل توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که شما واقعا موافقم با آنچه او می گوید ثابت می کند هیچ چیز — آن را تمایل به گفتن چیزهایی است که نه شما و نه هر کس دیگری معتقد است که واقعا ارادت خود را ثابت می کند.

دوشنبه شب با استفاده از نیروی مشابه در ساختار اما بیشتر نگران کننده در عمل است. آیا اجرای قانون مقامات آتش گاز اشک آور در گزارشی جمعیت بود که با شکستن قوانین ؟ که ماموران فدرال مستقر شدند به جای DC افسران پلیس است که شاید نشانه آن است که وجود دارد برخی از شک و تردید. بدون در نظر گرفتن هرگز نمی تواند با اطمینان می دانیم که چه نوع از سفارشات دنبال خواهد شد تا آنها داده می شود. 7:01 pm پراکندگی نمی خواهد اثبات هر چیزی در حالی که یک 6:36 pm پراکندگی ثابت یک معامله بزرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن محدود است در بسیاری از جهات و اغلب به نظر می رسد بیش از حد پراکنده ضربه و یا بی توجه به توان واقعی استبدادی.

اما به عنوان همکار من Ezra Klein نوشت: سال ها پیش او می کند باید این واقعیت تلویزیون ابرقدرت وقاحت. او در اینجا برای پیدا کردن دوستان و او همیشه تست انواع مختلف از مرزهای. گاهی اوقات او مقاومت مواجه می شود به عنوان زمانی که او تلاش می کند به زور آمریکا سیاست های تجاری بیش از حد سخت در یک جهت است که کسب و کار آمریکا و کنگره توافق ناراحت کننده هستند. در مناطق وسیع از سیاست های عمومی که او مراقبت کمتر مورد از تجارت, او تا کنون حتی نمی زحمت به فشار.

آنچه ما دیده ایم این است که در پرسش از روند, وجود دارد این است که ظاهرا هیچ خط او نمی خواهد عبور. آیا او درخواست برای جلوگیری از ادغام به مجازات سی ان ان bankrupting اداره پست به مجازات های واشنگتن پست و یا صدور یک فرمان اجرایی به تهدید توییتر برای واقعیت-چک کردن توییت خود او را قبول نمی کند تمایز بین استفاده مشروع از مقررات دولتی و شخصی خود را به منافع سیاسی. و در حالی که تا کنون این سه شرکت های رسانه ای ایستاده اند, قوی, Facebook در حال حاضر مادام العمر توافق سیاسی عمل خود را در حال اجرا سیاست های عمومی فروشگاه و مطمئن شوید این شرکت سرمقاله سیاست توافق با آمریکا خواسته. Comcast (که یکی از سرمایه گذاران بورسی شرکت مادر) با توجه به طرح به نوبه خود در زمان نخست CNBC به بحث محافظه کار برنامه های تلویزیون به عنوان "یک شاخه زیتون برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مشتاق کرد."

اگر شما می خواهم خواسته جمهوری خواهان کنگره از یک سال پیش اگر آنها فکر آن را یک ایده خوب را به خودداری از کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه دولت اوکراین موافقت کرد که به طبخ یک ساختگی رسیدگی به جو بایدن آنها می خواهم همه تقریبا به طور قطع باید گفت: هیچ. اما تهمت متهم شد که درست است که انجام و سپس همه آنها از آن دفاع کرد. و در حال حاضر دولت اوکراین در حال انجام تحقیقات است.

این نوع از سوء استفاده از قدرت دولت هستند soft touch سیستمیک فساد از بین می برد که شخصیت یک شکل دموکراتیک از دولت است.

نیروهای امنیتی گرفتن دختران, عکس های معترضان است سخت ، امشب مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش جدید که از حد سخت است. آنها به دنبال سفارش ؟ خواهد وجود داشته باشد هر گونه عواقب اگر آنها انجام داد ؟ پاسخ "بله" و "نه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب