گوشت خوردن ما است که یک بیماری همه گیر در معرض خطر بیش از حد

برخی کارشناسان حدس زد که رمان coronavirus ساخته شده پرش از حیوانات به انسان در چین, مرطوب, بازار, فقط مانند سا

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

برخی کارشناسان حدس زد که رمان coronavirus ساخته شده پرش از حیوانات به انسان در چین, مرطوب, بازار, فقط مانند سارس قبل از آن است. جای تعجب نیست, بسیاری از مردم خشمگین هستند که این بازار که بسته شد در فوری پی شیوع بیماری در چین در حال حاضر بازگشایی شد. آن را آسان به نقطه انگشت در این "خارجی" مکان و سرزنش آنها را برای ایجاد بیماری های همه گیر. اما انجام آن را نادیده می گیرد یکی از مهم واقعیت: راه مردم خوردن در سراسر جهان — از جمله در آمریکا یک عامل خطر عمده برای بیماری های همه گیر ،

چرا که ما با خوردن یک تن گوشت و اکثریت قریب به اتفاق از آن می آید از مزارع کارخانه. در این بزرگ صنعتی از امکانات است که عرضه بیش از 90 درصد از گوشت در سطح جهان و حدود 99 درصد از گوشت حیوانات محکم بسته بندی شده با هم زندگی می کنند و تحت شرایط سخت و شرایط غیر بهداشتی.

"هنگامی که ما بسیار شلوغ حیوانات توسط هزاران نفر در تنگ فوتبال-زمینه-اندازه میریزد به دروغ منقار به منقار یا پوزه به پوزه و وجود استرس فلج کننده سیستم ایمنی بدن خود را, و وجود آمونیاک از تجزیه زباله سوز ریه های خود را و وجود فقدان هوای تازه و نور خورشید — قرار دادن همه این عوامل با هم و شما باید کامل-طوفان محیط زیست برای ظهور و گسترش بیماری" گفت: Michael Greger نویسنده ميگويد: ویروس خود ما جوجه ریزی.

به مسائل بدتر انتخاب خاص ژن پرورشی حیوانات (برای صفات مطلوب مانند بزرگ سینه مرغ) ساخته شده است که این حیوانات تقریبا از نظر ژنتیکی یکسان است. که بدان معنی است که یک ویروس می تواند به راحتی گسترش از حیوانی به حیوان بدون مواجهه با هر گونه مولفه های ژنتیکی که ممکن است آن را متوقف در آهنگ های خود را. آن را به عنوان ریپ طریق یک گله یا گله ویروس می تواند به رشد و حتی بیشتر بكوبد.

Greger قرار می دهد آن را به صراحت: "اگر شما واقعا می خواهید برای ایجاد بیماری های همه گیر جهانی و سپس ساخت کارخانه مزارع."

برای سال های متخصص بدن مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند و هشدار داد که بسیاری در حال ظهور بیماری های عفونی از حیوانات می آیند و ما صنعتی شیوه های کشاورزی در حال تشدید خطر است. "دام بهداشت ضعیف ترین لینک در ما جهانی بهداشت زنجیره ای," با اشاره به مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل متحد در سال 2013 گزارش.

ما می دانیم که از تجربه گذشته که پرورشی حیوانات می تواند منجر به عوارض جدی بیماری های زئونوز (کسانی که انتقال از حیوانات به انسان). فقط فکر می کنم به سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی گردش در مزارع خوک در آمریکای شمالی و سپس شروع به پریدن کرد به انسان است. که رمان آنفلوانزا به سرعت جهانی شد همه گیر شد و صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

برای روشن دانشمندان معتقدند که این رمان coronavirus سرچشمه در خفاش ها نه کارخانه و مزارع. اما آن بیدار است همه ما برای خرد کردن اثر یک بیماری همه گیر می تواند در زندگی ما داشته باشد. در حال حاضر که ما آمده ایم چهره به چهره با این واقعیت سوال این است: آیا ما باید سیاسی و فرهنگی را به انجام کاری مهم — تغییر راه ما خوردن — به شدت کاهش احتمال بعدی همه گیر?

هنگامی که ما صحبت در مورد خطر بیماری های همه گیر ما در واقع صحبت کردن در مورد دو نوع مختلف از شیوع بیماری. این اولین بار است که یک ویروسی همه گیر; نمونه ها عبارتند از: 1918 پاندمی آنفلوانزا و Covid-19. دوم این است که یک باکتری بیماری همه گیر; به عنوان مثال نخست طاعون که "مرگ سیاه" که موجب ویرانی اروپا در قرون وسطی است.

کارخانه کشاورزی ارائه یک خطر در هر دو این دسته بندی ها.

سونیا شاه نویسنده 2017 کتاب همه گیرنگرانی در مورد ویروس ها و باکتری ها به طور یکسان. "زمانی که من در حال نوشتن کتاب من من پرسید: منابع من آنچه را نگه می دارد آنها را در شب بیدار است. آنها معمولا تا به حال دو پاسخ: تلخ آنفولانزای مرغی و بسیار مقاوم در برابر دارو, انواع باکتری پاتوژن" او به من گفت. "هر دو آن چیزهایی رانده ازدحام در مزارع کارخانه. این تیک تاک بمب ساعتی."

بیایید تمرکز بر آنفولانزای مرغی ، پرنده آنفولانزا ناشی از ویروس و این یک خطر بیرون آمدن از کارخانه مزارع (به عنوان آنفولانزای خوکی). که هر دو به این دلیل که پرندگان در این مزارع هستند و با هم فشرده توسط هزاران نفر در نزدیکی و چون آنها پرورش داده می شود تقریبا یکسان ژنتیکی. که یک دستور بسیار بدخیم ویروس به ظهور گسترش و کشتن به سرعت در حال.

"کارخانه مزارع هستند و بهترین راه را انتخاب کنید برای خطرناک ترین پاتوژن ممکن است" گفت: Rob والاس یک زیست شناس تکاملی در اگرواکولوژی و روستایی اقتصاد پژوهش سپاه در سنت پل ، به توضیح دهد که چرا او ارائه شده یک دوره سقوط در انسان و دام و انتقال از نقطه نظر پاتوژن.

"اگر شما یک پاتوژن در یک میزبان" والاس گفت: "شما نمی خواهید برای کشتن میزبان خود را خیلی سریع قبل از اینکه شما می توانید به آینده میزبان — در غیر این صورت شما در حال قطع کردن خط خود را از انتقال. بنابراین وجود یک کلاه بر روی چه مقدار از یک رشته badass شما می تواند باشد. سریع تر شما تکرار بیشتر احتمال دارد شما را تا پایان کشتار میزبان خود را قبل از بعد میزبان می تواند همراه است."

اگر شما در بیابان و یا در یک مزرعه کوچک شما (پاتوژن) در حال رفتن به طور منظم در سراسر میزبان بنابراین شما می کردم برای نگه داشتن خود را حدت و یا آسیب های وارده بر میزبان بسیار کم به طوری که شما دان ' تی اجرا خارج از میزبان. "اما اگر شما به یک انبار با 15,000 بوقلمون یا 250,000 لایه مرغ شما فقط می توانید رایت حق از طریق" والاس گفت. "وجود دارد هیچ کلاه خود را به عنوان یک رشته badass."

این بخشی از دلیل مزارع کارخانه در حال خطر بزرگتر برای انسان و دام شیوع بیماری از جهان طبیعی یا مزارع کوچک.

زیست شناس اضافه شده است که چون ما به طور فزاینده تجارت دام و طیور در سراسر مرزهای بین المللی ما ramping تا خطر حتی بیشتر. گونه که قبلا جدا شده از هر یک از دیگر در طرف مقابل از جهان در حال حاضر می تواند ترکیب.

"نگاهی به آنفلوانزا" والاس گفت. "این یک سگمنتال ژنوم پس از آن معاملات آن ژنومی قطعات مثل کارت بازیکنان در یک شنبه شب. معمولا اکثر دست نیست اما برخی دست آمده بسیار خطرناک تر است. افزایش نرخ نوترکیبی به معنی یک انفجار از نظر تنوع عوامل بیماری زا است که در حال تکامل هستند."

جهان در حال حاضر دیده می شود واقعا ترسناک مثال از این است. بین سال های 1997 و 2006 به شدت بیماری زا سويه H5N1 آنفلوآنزای مرغی در ارتباط بودند برای مزارع مرغ در چین است.

"کل ما درک درستی از چگونه بد یک بیماری همه گیر به طور بالقوه می تواند تغییر در سال 1997 با ظهور H5N1 ویروس آنفلوآنزای. ناگهان وجود یک ویروس آنفولانزا که در کشتار بیش از نیمی از مردم آن آلوده" Greger گفت.

هنگامی که مردم آلوده شد با H5N1 آن 60 درصد مرگ و مير. برای مقایسه کارشناسان تخمین می زنند که Covid-19 مرگ و مير است که احتمالا در جایی در این محله از 1 درصد به 3 درصد هر چند این برآوردها همچنان به تکامل و متفاوت است به طور گسترده ای توسط کشور و سن. (اگر شما تعجب که چرا H5N1 تبدیل نمی کند به عنوان یک معامله بزرگ به عنوان Covid-19 آن را به دلیل آن عمدتا مرغ های آلوده به جای مردم آن را به خوبی در آلوده کردن انسان به عنوان coronavirus متاسفانه است.)

"این پرنده جدید ویروس آنفلوآنزا شده اند به صنعتی — که 'Tysonization' — ما مرغ تولید" Greger گفت: با استناد به مدارک و شواهد است که صادرات کشاورزی کارخانه مدل به آسیا منجر به یک انفجار بی سابقه ای از ویروس ها آلوده پرندگان و مردم شروع در 1990s.

آن را نه تنها پرندگان ما نیاز به نگرانی در مورد. به یاد داشته باشید که خوک ها نیز بسیار موثر حامل ویروس ها. یک دهه قبل از آنفولانزای خوکی زده در سال 2009 ویروس Nipah پدید آمده در مالزی خوک مزارع. آن را ناشی از آنسفالیت (التهاب مغز) در صدها نفر از مردم کشته شدن حدود 40 درصد از بیمارانی که در بیمارستان بستری شد با جدی بیماری های عصبی.

دیگر همه گیر خطر در ارتباط با مزارع کارخانه است که با "به شدت مقاوم در برابر دارو, انواع باکتری پاتوژن" به عنوان شاه آن را قرار داده است که مقاومت به آنتی بیوتیک.

هنگامی که یک آنتی بیوتیک است که معرفی آن می تواند حتی زندگی-صرفه جویی در نتایج — در حالی که برای. اما همانطور که ما شروع به استفاده از و استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک در درمان انسان ها و محصولات زراعی و حیوانات باکتری تکامل با کسانی که یک جهش برای زنده ماندن آنتی بیوتیک تبدیل شدن بیشتر غالب است. به تدریج آنتی بیوتیک کمتر موثر می شود و ما در سمت چپ با یک بیماری است که ما دیگر نمی تواند درمان.

یک کشاورز تمایل به خوک در پلو, ایلینوی در ژانویه 25.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

CDC هشدار داد در گزارش اصلی در سال گذشته که پس از آنتی بیوتیک در دوران است در حال حاضر در اینجا: ما در حال زندگی در یک زمان هنگامی که ما آنتی بیوتیک ها در حال تبدیل شدن به بی فایده و مقاوم در برابر دارو اشکالات مانند C. difficile و N. سوزاک می تواند همه بیش از حد به راحتی تلفات سلامت ما است. هر 15 دقیقه یک نفر در آمریکا می میرد دلیل یک عفونت است که آنتی بیوتیک های دیگر می تواند در درمان موثر است.

در عین حال ما همچنان به دل کردن بیش از حد بسیاری از آنتی بیوتیک ها, رانندگی مقاومت. حیوانات کشاورزان با استفاده از آنتی بیوتیک copiously در دام و طیور, گاهی اوقات برای جبران ضعیف صنعتی و کشاورزی شرایط.

"ما فراوان شواهد مستند واقعیت است که زمانی که شما با قرار دادن حیوانات در شلوغ شرایط غیر بهداشتی و با استفاده از دوز پایین آنتی بیوتیک برای پیشگیری از بیماری شما راه اندازی کامل ماشین جوجه کشی به صورت خود به خودی جهش در DNA از باکتری" گفت: رابرت لارنس یک استاد بازنشسته بهداشت محيط در جان هاپکینز.

"با کم و بیش خود به خود جهش" او توضیح داد: "شانس افزایش است که یکی از این جهش را فراهم خواهد کرد مقاومت به آنتی بیوتیک است که در حال حاضر در محیط زیست است." کسانی که مقاوم در برابر باکتری ها می تواند تبدیل به گونه های است که گسترش در سراسر جهان است. "که بزرگترین سلامت انسان خطر از مزارع کارخانه."

در واقع کشاورزی کارخانه ما ارائه با دو باکتری خطر است. می گویند یک باکتری شیوع پدیدار در میان جوجه ها. مرغ منتقل می کند که باکتری ها به ما انسان ها باعث عفونت جدی. ما می خواهم به طور معمول پس از آن می خواهید به استفاده از آنتی بیوتیک ها برای درمان عفونت اما دقیقا به این خاطر که ما در حال حاضر مصرف زیاد آنتی بیوتیک در ما پرورشی حیوانات باکتری ها ممکن است مقاوم به آنتی بیوتیک. اگر عفونت اتفاق می افتد به یکی که انتقال خوبی بین مردم ما می توانید تا پایان با یک غیرقابل درمان باکتریایی بیماری همه گیر.

وقتی پرسید که چگونه او می خواهم مقایسه همه گیر خطرات ناشی از کارخانه مزارع با آن مطرح شده توسط چین مرطوب بازارهای حمل حیوانات زنده, Lawrence گفت: "با کارخانه کشاورزی این فرصت را به شروع یک ویروسی همه گیر ممکن است کمتر اما از این فرصت برای دستیابی به یک آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عفونت های باکتریایی بیشتر است."

یکی دیگر از واقعیت ناراحت کننده از کارخانه کشاورزی است که راه آن تمایل به درمان نه تنها حیوانات بلکه انسان کارگران به عنوان ابزارک در یک ماشین بزرگ است.

از بدرفتاری با کارگران مشکل بود طولانی قبل از Covid-19 اما زمان همه گیر انداخته است مشکل به خصوص تیز امداد. ما شاهد یک جهش در تعداد coronavirus موارد در میان کارگران در گوشت گیاهان در ایالات متحده است. هزاران نفر از مردم تست مثبت در عمده گیاهان در ایالات پنسیلوانیا به داکوتای جنوبی. چند ده فوت کرده اند.

NPR گزارش داد که در یک مورد یک شهر شهردار تا به حال در واقع نیروی Smithfield به یک گیاه: "تعداد مثبت coronavirus آزمون میان کارکنان در Sioux Falls, گیاه رسیده 350. آن را نشان داده و تقریبا 10 درصد از کارگران در کارخانه و 40 درصد از تمام Covid-19 موارد در داکوتای جنوبی است."

این Smithfield گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, حساب برای 40 درصد از تمام coronavirus موارد در دولت است.
استفان نخلستان/AP

کارگران در گیاهان گوشت به طور معمول مستقر بسیار نزدیک به هم در امتداد خطوط پردازش که باعث می شود اجتماعی فاصله اما غیر ممکن است. برخی از کارگران صحنه تعطیل بیش از شرایط کار.

"این شرکت باید آنها را به حال, اما Covid-19 کشتن آنها. و واضح است که چرا: آنها مجبور به ایستادن شانه به شانه با همکاران خود هستند در حالی که بقیه از ما شش فوت از هم جدا" گفت: Leah Garcés رئیس جمهور رحمت برای حیوانات.

دانستن که این کشور گوشت تولید شده است در حمایت از کارگران که در جامعه ما رو به بپرسید: آیا واقعا ارزش آن را? برای Garcés پاسخ روشن است. "این مسخره قربانی را برای یک مرغ," او گفت:.

در ایالات متحده, که در آن گوشت تبدیل شده است و در هم پیچیده با هویت ملی و شهروند به طور متوسط مصرف بیش از 200 پوند گوشت در سال اکثر مردم احتمالا نمی خواهید به رها کردن گوشت به طور کامل. بنابراین آن را به ارزش پرسیدن: آیا راهی برای انجام دامداری است که کاهش خطر بیماری زئونوز? و شاید در این روند نیز کاهش می یابد مشکلات دیگر با صنعتی کشاورزی مانند تاثیر تغییر آب و هوا و ظلم و ستم به حیوانات ؟

پاسخ این است که بله. ما کاملا می تواند یک تولید گوشت سیستم است که بهتر است برای سلامت انسان, آب و هوا و رفاه حیوانات — اگر ما در حال حاضر به رها کردن کشاورزی کارخانه.

"د-تشدید صنعت دام بروید یک راه طولانی به سوی کاهش بیماری همه گیر در معرض خطر" Greger گفت. "من معنی کاهش مسافت های طولانی حمل و نقل حیوانات زنده در حال حرکت به سمت یک لاشه-تنها تجارت و داشتن کوچکتر و کمتر از حد شلوغ مزارع. در واقع این حیوانات می تواند با استفاده از یک کمی اجتماعی فاصله بیش از حد."

Greger گفت: ما باید لغو حبس شیوه های مانند بارداری جعبهها که در آن خوک ها در حال نگهداری در فضاهای بسیار کوچک آنها حتی نمی تواند به نوبه خود در اطراف. "حتی اقدامات به عنوان ساده به عنوان ارائه کلش ملافه برای خوک ها می تواند کاهش آنفولانزای خوکی نرخ انتقال" او اشاره کرد: "از آنجا که آنها نمی باید ایمنی استرس از زندگی در بتن لخت تمام زندگی خود را."

ما همچنین نیاز به معرفی بیشتر تنوع زیستی به مزارع است. بالا بردن حیوانات است که کمی متفاوت از یکدیگر ژنتیکی (به جای انتخاب برای خاص ژن) خواهد ساخت در ایمنی firebreaks برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی والاس و افزود: "در یک سطح عملی من در مزرعه به طور کامل مخالف چگونه آنها در حال انجام آن در حال حاضر."

توسط "آنها" او به معنی مزارع کارخانه. وجود دارد مقدار زیادی از کشاورزان که در حال حاضر ترجیح می دهند از روش های دیگر مانند احیا کننده, کشاورزی, اما که ممکن است عدم حمایت آنها نیاز به اجرای آنها به دلیل کشاورزی دارای قفل-نگه دارید در بسیاری از جوامع روستایی.

"در بسیاری از کشاورزان که به طور کامل درک کنند که چگونه سیستم کار می کند و جسم به آن اما فقط نمی تونم دریافت تردمیل" والاس گفت. او مشکوک به بیماری همه گیر دادن به این موضوع جدید برجستگی.

آن را نیز ممکن است تغییر باورها در اطراف برنامه های موجود برای جلوگیری از کارخانه کشاورزی مانند قانون پیشنهادی سناتور. Cory Booker (D-نیوجرسی) برای تحمیل یک مهلت قانونی برای ما بزرگترین کارخانه مزارع و فاز آنها را در دسترس نباشد توسط 2040. در ماه مارس به عنوان Covid-19 همه گیر به دست آورد کشش این نشریه محافظه کار ملی بررسی انجام شده یک تکه با این استدلال که "اگر شما در انعکاس این موضوع را با یک ذهن باز شما توافق می کنید که پایان دادن به مزارع کارخانه ایده خوبی است — حتی اگر Cory Booker فکر می کند که در آن است."

در حال حرکت به دور از صنعتی و کشاورزی می تواند به کاهش احتمال یک انسان و دام شیوع اما واقعا حذف این تهدید Greger گفت: ما باید شتاب حرکت به سوی گیاهی و گوشت و شیر و تخم مرغ و محصولات.

آمریکایی ها در حال حاضر هیجان زده شدن در مورد محصولات مبتنی بر گیاه قبل از coronavirus آمد و همه گیر است که رانندگی علاقه و حتی بیشتر هم به دلیل سنتی گوشت زنجیره تامین است و در حال حاضر تحت فشار و به دلیل رشد آگاهی که کارخانه کشاورزی است که یک بیماری همه گیر در معرض خطر.

غیر ممکن است مواد غذایی اعلام کرد در مارس 16 که آن را گسترش فروش آن بدون گوشت همبرگر به 750 بیشتر فروشگاه های مواد غذایی در ایالات متحده است. "ما همیشه برنامه ریزی شده در یک افزایش چشمگیر در خرده فروشی برای سال 2020 — اما با بیشتر و بیشتر آمریکایی ها غذا خوردن در خانه ما درخواست های دریافت شده از خرده فروشان و مصرف کنندگان به طور یکسان گفت:" شرکت رئیس جمهور Dennis Woodside در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "ما موجود شرکای خرده فروشی را به دست آورد رکورد فروش غیر ممکن برگر در هفته های اخیر."

از Garcés دیدگاه افزایش آگاهی عمومی از ارتباط بین کارخانه و مزارع و بیماری های همه گیر است که یک پوشش نقره ای وحشتناک Covid-19 بیماری همه گیر. "در کل زندگی حرفه ای من مطمئن هستم که ما تا به حال شانس بهتر از این به چشم ملت و جهان در راه ما با استفاده از حیوانات در سیستم غذایی ما و در معرض خطر قرار می دهد که به ما به عنوان یک گونه" او گفت:.

"ما شده است زنگ زنگ زنگ برای مدت زمان طولانی. عمیق من امیدوارم که این است که در حال حاضر مردم را اتصال — کارخانه کشاورزی است یک خطر فاجعه بار به گونه های ما — که این طور دائم تغییر رفتار ما در دراز مدت است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن