اخراج در Airbnb cast a dark shadow بیش از دره سیلیکون

Airbnb دیده می شود تا زمانی که به تازگی به عنوان یکی از دره سیلیکون بیشتر از نظر مالی امن تک شاخ است و تخمگذار

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

Airbnb دیده می شود تا زمانی که به تازگی به عنوان یکی از دره سیلیکون بیشتر از نظر مالی امن تک شاخ است و تخمگذار کردن یک چهارم از کارکنان خود را. آن را شوم نشانه ای برای تکنولوژی اقتصاد است.

برایان Chesky شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: کارکنان در روز سه شنبه است که درآمد این شرکت خواهد بود نصف آن را خاتمه در مورد 1,900 از آن 7,500 کارکنان — یکی از بزرگترین اخراج در کل که دره سیلیکون دیده است و از آنجا که Covid-19 همه گیر رخ داد. Airbnb تصمیم به عنوان یک استارک یادآوری از coronavirus تلفات که به صالح اقتصاد جهانی مجبور تقریبا همه آمدن به در نظر گرفتن کاهش و به خصوص مخرب صنعت مسافرت.

تماس با ویروس "بیشترین دلخراش بحران از طول عمر ما" Chesky گفت: در یک ایمیل به کارکنان که Airbnb درآمد در سال 2020 شد و پیش بینی می شود فقط نیمی از آنچه در آن جمع آوری شده در سال 2019 شد که بنا به گزارش $4.8 میلیارد دلار است. به عنوان یک نتیجه, او گفت:, Airbnb خواهد ساده کردن کسب و کار خود پوسته پوسته شدن پشت خود را صرف در رشد مناطق مانند آن را هل می دهد به خانه های لوکس و سنتی هتل ها. کاهش انتظار می رود به آمار این تیم سخت تر است.

"به کسانی که ترک Airbnb من واقعا متاسفم" Chesky نوشت: به کارکنان. "لطفا می دانم این است که تقصیر شما نیست."

اعلام وحشی reversal of fortune برای یک شرکت است که انتظار می رود تا سال 2020 را نامزد پیشرو برای ارائه عمومی اولیه. در طول چند هفته گذشته شرکت امن 2 میلیارد دلار بدهی به سعی کنید برای زنده ماندن coronavirus همه گیر است که به شدت کاهش توانایی مردم و تمایل به سفر. Airbnb کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه این امر تاثیر خود را می رود 2020 IPO.

Airbnb تحت فشار بوده است از آن کارمندان فعلی و سابق عمومی با توجه به این که برخی از صبر کردم تا زمانی که یک دهه به پول نقد در در گزینه های سهام. Chesky گفت: تمام گذاشته و کارکنان حتی کسانی که وجود دارد برای کمتر از یک سال که معمولا نمی خواهد واجد شرایط واگذار سهام را دریافت سهام خود را.

دیگر خیمه شرکت های اقتصاد Uber نیز بنا به گزارش ها در روند خانههای گلی خالی اخراج است که می تواند حدود 20 درصد از کارکنان خود را. کردن اجسام در حال حاضر گذاشته حدود 17 درصد از نیروی کار خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب