این "kettling" از معترضان توضیح داد

فقط قبل از 8 ساعت منع رفت و آمد در نیویورک روز پنجشنبه معترضان در Mott هیون بخش از برانکس با نزدیک شدن یک خط ا

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

فقط قبل از 8 ساعت منع رفت و آمد در نیویورک روز پنجشنبه معترضان در Mott هیون بخش از برانکس با نزدیک شدن یک خط از افسران پلیس که مسدود خیابان. از طرف دیگر پلیس به اتهام جمعیت hemming آنها را در. "این نبود حتی یک رویارویی این یک دام" Gothamist خبرنگار جیک Offenhartz نوشت.

هرج و مرج نگاه به یک نمونه از "kettling" یک جمعیت-کنترل تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس که corrals تظاهرکنندگان به یک فضای محدود به طوری که آنها نمی تواند ترک کند. پس از مسدود شدن پلیس می تواند افراد را بازداشت و یا به آرامی متفرق شدند. این شرایط می تواند تبدیل به فرار اگر پلیس با استفاده از زور ترک مردم بدون یک راه برای فرار.

پس از برانکس حادثه ده ها تن از مردم بازداشت شدند با خبرنگاران معترضان و شاهدان عینی گفت: مارس نشد هرج و مرج تا زمانی که پلیس در. پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا مورد مناقشه این و گفت NYPD تا به حال دریافت اطلاعات است که این گروه در نظر گرفته شده بود "به سوزاندن همه چیز را" و "علت ضرب وشتم" با توجه به amNY.

قطع افزایش تنش میان پلیس و معترضان که "kettling" به عنوان مثال دیگری از پلیس استفاده نامتناسب نیروی موثر تبدیل مسالمت آمیز تظاهرات به زمان امور و یا درگیری. نیویورک تایمز گزارش داد که پلیس با استفاده از تاکتیک در مرکز شهر بروکلین در روز چهارشنبه و Gothamist گزارش داد که تظاهرکنندگان شده بود kettled در قسمت فوقانی سمت غرب در روز جمعه. در روز سه شنبه NYPD به دام افتاده صدها نفر از معترضان در منهتن پل امتناع از اجازه دهید آنها را به منهتن. بن بست به پایان رسید که پلیس هر کس مجاز به خروج در بروکلین طرف.

Kettling است و نه فقط در حال استفاده در تظاهرات در نیویورک است. در دالاس بیش از 600 معترضان بازداشت شدند دوشنبه پس از تظاهرکنندگان می گویند پلیس به دام افتاده و آنها را بر مارگارت هانت هیل وادار به رویارویی. در واشنگتن, DC, معترضان نیز دوخته به خیابان در روز دوشنبه و احاطه شده توسط پلیس.

Kettling است نه یک تاکتیک جدید; استفاده می شد به ویژه در طول آب و هوا تظاهرات در اجلاس G20 در لندن در سال 2009 و اشغال وال استریت تظاهر کنندگان شکایت کرد پس از صدها نفر به دام افتاده بودند روی پل بروکلین در اکتبر 2011. اما به عنوان در سراسر کشور تظاهرات کشش را در آخر هفته دوم پلیس با استفاده از kettling در حال آمدن است تحت بررسی. و برای بسیاری از معترضان آن را با اضافه کردن به درک که پلیس در حال تحریک و درگیری است.

پلیس با استفاده از kettling به عنوان یک شکل از کنترل جمعیت. هدف این است که برای محدود کردن جمعیت به یک فضای خاص — فکر می کنم یک شهر بلوک و یا یک پل و مسدود کردن راه فرار. به عنوان Colin آب زیرزمینی نوشت: در GQ آن مخالف دیگر کنترل جمعیت یا شورش تاکتیک های کنترل مانند تنظیم کردن گاز اشک آور که در نظر گرفته شده برای پراکنده کردن جمعیت بزرگ و مردم را به فرار. Kettling hems آنها در, و آن است که اغلب به اجرای قانون زمانی و چگونه مردم می توانند فرار کنند.

که می تواند به معنای نگه داشتن مردم به دام افتاده تا پلیس احساس می کنید آماده برای انتشار آنها و یا گاهی اوقات آن را می تواند شامل بازداشت مردم و یا ساخت بازداشت دسته جمعی. و در موارد که در آن یک جمعیت است که شورش و یا درگیر شدن در خشونت kettling کمک می کند تا پلیس کنترل فضا و بازداشت کسانی که باعث ضرب وشتم.

این چیزی است که NYPD و شهردار, بیل د Blasio گفته اند برای توجیه استفاده از تاکتیک در برخی از شرایط. "من نمی خواهم برای دیدن معترضان همد این در اگر آنها نمی نیاز به" د Blasio گفت: در طول بپرسید شهردار بخشی از WNYC را برایان Lehrer نشان می دهد اما افزود: "گاهی اوقات وجود دارد مشروع مشکل و آن را قابل رویت نیست به معترضان."

Kettling هر چند تمایل به بسته جمعیت با هم است که می تواند بن بست با پلیس بیشتر متشنج و فرار به عنوان افرادی که در غیر این صورت راه رفتن یا حرکت به سادگی نمی تواند. و هنگامی که این تاکتیک استفاده می شود به خصوص در شهر بلوک و یا در فضاهای عمومی آن نیز می تواند خطر فراگیر تا تماشاگران افرادی که فقط در تلاش برای رسیدن به محل کار و یا اجرای errands و یا رفتن برای پیاده روی.

اسکات Michelman — مدیر حقوقی ACLU از ناحیه کلمبیا و مشاور سرب در طرح دعوی در دادگاه علیه واشنگتن و اداره پلیس شهری برای "kettling" از معترضان در DC در روز افتتاح در سال 2017 — به من گفت که این ناتوانی فقط دور را افزایش می دهد تماس های غیر ضروری با اجرای قانون است.

حتی اگر پلیس باید در اجرای قانون مشروع و یا دلایل ایمنی به می خواهید برای متفرق کردن تظاهرات — فراتر از خاموش کردن یک پیام به آنها نمی مانند — kettling نیز به ارمغان می آورد تا دو نگرانی های دیگر: مسائل مربوط به قانون اساسی و به خصوص در میان coronavirus بیماری همه گیر بهداشت عمومی و نگرانی است.

"قانون اساسی را محدود می کند که پلیس ممکن است بازداشت — نه فقط دستگیری اما توقف و توقف بالا بردن قانون اساسی و نگرانی است." Michelman اضافه شده که کتری است که اغلب به "جارو مردم [تا] که انجام نداده اند هر چیزی اشتباه است و ممکن است شده اند یا به سادگی با اعمال حق خود به اعتراض که نه تنها قانونی است اما قانون اساسی حفاظت شده و یا مردم هیچ روابط ندارند به این دلیل است که پلیس در حال بازداشت هر کسی."

ازدحام مردم در یک فضای تنگ برای یک دوره طولانی از زمان نیز می تواند خطرناک باشد. می توان آن را مشروع ترسناک برای بسته بندی افرادی که از نزدیک با هم قرار دادن مردم در لبه و اضافه کردن به نوسانات. و در طول coronavirus گیر یک تاکتیک مانند kettling نمی کند در تمام اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله. در حالی که شش پا حکومت شده است تا حد زیادی شکسته از طریق عمل اعتراض (بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک هر چند محکم و ازدحام تظاهرکنندگان و یا افرادی که با هم تنها افزایش می دهد که خطر است.

"پلیس tactics — این kettling جرم, دستگیری, استفاده از مواد شیمیایی محرک — کسانی که به طور کامل مخالف بهداشت عمومی توصیه های" ملکه عادلانه مدیر عمومی طرح سلامت در Association of American Medical Colleges, گفت, سیاسی. "آنها باعث معترضان به نقض شش پا توصیه می شود. این مواد شیمیایی ممکن است آنها را مجبور به پاک کردن ماسک خود را. این همه بسیار خطرناک است."

در همان زمان شهرستانها مانند نیویورک نهاد حکومت است که باعث می شود این سوال kettling — و دیگر پلیس در تلاش برای کنترل و یا شکستن جمعیت — کمی knottier. مسالمت آمیز معترضین را به مبارزه طلبیده حکومت در بسیاری از مکان ها. "راهی که از آن می رود معمولا [پلیس] خط و سپس آنها معمولا نه در واقع اجرای آن تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از قانونی دلیل به" کارول Archbold یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی به من گفت. "و اغلب آنها را با استفاده از دلیل حکومت نظامی."

و وجود دارد مشروع سوال که آیا kettling افزایش شانس که یک تظاهرات مسالمت آمیز منجر خواهد شد به رویارویی خشونت آمیز. اگر پلیس را انتخاب کنید به استفاده از یک kettling تاکتیک "وجود دارد مشکل بالقوه استفاده بیش از حد یا سوء استفاده از نیروی پلیس که آیا آن را از طریق استفاده از باطوم و یا برخی موارد دیگر مانند گاز اشک آور" Archbold گفت.

علی واتکینز نوشتن در نیویورک تایمز در توصیف اعتراض در Cadman پلازا در مرکز شهر بروکلین در روز چهارشنبه که در آن صدها تن از تظاهرکنندگان شعار دست در دست تا به عنوان رهبران اعتراض سعی در هدایت این گروه از منطقه. اما در آن نقطه آنها بوده است hemmed در پلیس. "برای آینده 20 دقیقه در مرکز شهر بروکلین افسران نوسانی باطوم تبدیل به یک تظاهرات بود که عمدتا مسالمت آمیز به یک صحنه از هرج و مرج," او نوشت.

سارا Einowski یک همکاری مشاور در ACLU of Oregon طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر پورتلند برای "kettling" معترضان در ژوئن 4, اعتراض گفت: به طور کلی تاکتیک های مانند kettling می تواند تاثیر ناگواری بر اعتراض. مانند گاز اشک آور و یا گلوله های لاستیکی که به دام افتاده و بدون آب یا حمام و سرویس بهداشتی برای یک مدت زمان طولانی ممکن است مردم کمتر به احتمال زیاد به می خواهید به حق خود را از مجلس است.

Jacqui Karn کیفری عدالت محقق در توصیف تجربه بودن kettled در سال 2010 هزینه دانشجویی اعتراض در لندن در یک ستون در روزنامه گاردین که او به نام "تجربه تکان دهنده است."

"معضل باقی مانده است: چطور پلیس حفاظت از حقوق و امنیت معترضان بلکه مقابله با یک نظم اقلیت های بدون استفاده از نیروی بیش از حد و یا برافروختن این وضعیت؟," او نوشت. "من مطمئن هستم من باید جواب. همه من می دانم این است که من به طور موثر در معرض خطر قرار داده و برگزار شد ، که احساس نمی مانند اقدامات یک کشور است که احترام به حقوق من."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب