خانه آخرین coronavirus امداد لایحه می دهد محرک پرداخت به مهاجران غیر مجاز

خانه دموکرات ها رای دادند و در حمایت از ارائه محرک پرداخت به مهاجران غیر مجاز شب جمعه حاکم بر جمهوری خواه تلاش

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

خانه دموکرات ها رای دادند و در حمایت از ارائه محرک پرداخت به مهاجران غیر مجاز شب جمعه حاکم بر جمهوری خواه تلاش برای حمله به ارائه از آخرین از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه.

قهرمانان قانون که به تصویب مجلس روز جمعه را taxpaying مهاجران و خانواده های آنها واجد شرایط برای فدرال محرک بودجه بدون در نظر گرفتن وضعیت حقوقی. تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت قانون امضا شده در اواخر ماه مارس تنها مهاجران با شماره امنیت اجتماعی — و که تحقق برخی شرایط اقامت — قادر به دریافت و پرداخت, معنی مهاجران غیر مجاز و بسیاری از دارندگان ویزای موقت حذف شدند.

جمهوری خواهان در حال متقاعد نشده است که یکی دیگر از بسته کمک موجه است پس از مراقبت در عمل با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او نیست "و در عین حال احساس فوریت بلافاصله اقدام" در قانون بیشتر.

و جمهوری خواهان در مجلس استدلال یقین در برابر عمل قهرمانان را ارائه ارائه مهاجر محرک پرداخت با تشکر. دنور Riggleman ویرجینیا خواستار آن را "سم قرص." خواه موقعیت بود که کمک های بودجه باید اختصاص داده شده به شهروندان ایالات متحده تنها. با وجود اینکه پیوست و در مخالفت خود با 13 دموکرات اما جمهوری خواهان شکست خورده برای جلوگیری از ارائه در یک 198-209 رای دادن. اما آن را ندارد به احتمال زیاد برای زنده ماندن جمهوری خواه به رهبری سنا که در آن مک کانل شده است صریح و روشن خود را در اعتراض به این طرح است.

"دور دیگری از چک برای مهاجران غیر قانونی. می تواند به شما آن را باور کنید؟" مک کانل گفت: در یک طبقه سخنرانی May 14. "ما را فراموش کرده اند وزارت خزانه داری ارسال پول به مردم اینجا به طور غیر قانونی. خدای من چه نظارت. خدا رو شکر دموکرات ها در این مورد است."

دموکرات از سوی دیگر باید تأکید کرد که عدم ارائه کمک های مالی به بسیاری از خانواده های مهاجر است که یک بی عدالتی است که باید تصحیح شود به خصوص که مردم آمده است به تکیه بر مهاجران به ارائه خدمات ضروری در طول زمان بحران. مثلا مهاجران غیر مجاز را تا حدود یک چهارم از farmworkers و 8 درصد در بخش خدمات و تولید کارگران است.

"آنها از پرداخت مالیات کمک به اقتصاد ما و در بسیاری از موارد در حال مبارزه در خط مقدم از coronavirus بحران" مجلس نانسی پلوسی گفت: در تماس با خبرنگاران آوریل 1.

این لایحه جدید را عطف به ماسبق را مهاجران غیر مجاز و خانواده های آنها واجد شرایط برای دور اول محرک چک که دولت آغاز شده ارسال شده در مارس و همچنین به عنوان یک پیشنهاد دور دوم چک آن را به مقدار به 1200 $برای هر مالیات filer و هر یک از وابستگان خود را بسته به درآمد خانواده. این مقررات به معنای صحیح برای زبان در مراقبت عمل می کنند که در سمت چپ میلیون ها نفر از مردم — برخی از آنها شهروندان آمریکایی — بدون دسترسی به محرک بودجه.

مراقبت عمل به بسیاری از مالیات دهندگان تا 1200 $ — همراه با 500 دلار برای هر یک از فرزندان زیر سن 17. اما مهاجران بدون شماره امنیت اجتماعی و نه در زندگی ما به اندازه کافی بلند (معمولا پنج سال) به فایل مالیات به عنوان ساکنان نبودند واجد شرایط برای مراقبت عمل را محرک چک.

مراقبت قانون همچنین شامل کسانی که در خانواده ها با مردم مخلوط-وضعیت مهاجرت که در آن برخی از مالیات filers و یا فرزندان خود را ممکن است با استفاده از آنچه به نام فرد و شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN). IRS مسائل ITINs به مهاجران غیر مجاز و همچنین به عنوان برخی از مهاجران قانونی به طوری که آنها می توانید پرداخت مالیات حتی اگر آنها لازم نیست که شماره امنیت اجتماعی. اگر کسی در خانواده با استفاده از یک ITIN — یا همسر یا فرزند وابسته — هیچ کس در خانواده واجد شرایط برای محرک چک مگر اینکه یک مرد متاهل در ارتش خدمت کرده است در سال 2019.

این ماده باعث شده است تا مهاجرت گروه های حمایت را به چالش مراقبت در عمل بر اساس آن غیرقانونی تبعیض علیه شهروندان غیر مجاز مهاجر و اعضای خانواده.

"عدم توزیع این سود به کودکان شهروند ایالات متحده را تضعیف می کند مراقبت در عمل اهداف از ارائه کمک به آمریکایی ها نیاز ورشکسته عمل تلاش برای jumpstart اقتصاد و مجازات شهروند فرزندان برای پدر و مادر خود را' status — مجازات است که در خصوص مزخرف داده است که مهاجران مستند نشده, مجموع, پرداخت میلیاردها دلار هر سال در مالیات" مریم McCord, حقوقی, مدیر جورج تاون قانون موسسه قانون اساسی برای حمایت و حفاظت در بیانیه ای گفت.

حدود 16.7 میلیون نفر زندگی می کنند در مخلوط-وضعیت خانواده ها در سراسر کشور از جمله 8.2 میلیون ایالات متحده متولد شده یا تابعیت.

این شماره همچنین شامل کسانی که با اخراج حمایت اوباما-دوران DACA برنامه کودکان و بزرگسالان جوان که پدر و مادر اغلب لازم نیست که وضعیت حقوقی. آنها به سمت چپ تعجب که چگونه آنها می تواند کمک به حمایت خانواده خود را به طوری که پدر و مادر خود را مجبور به رفتن به محل کار که در آن آنها در معرض خطر بیمار شدن و چگونه آنها می توانند کمک به پوشش هزینه های خود را از پدر و مادر مراقبت های پزشکی باید از آنها به آن نیاز سانا ابرار, حمایت مدیر در مهاجر گروه حمایت ایالات رویای ما گفت: Vox.

"ملی سلامت در بحران و چه تبدیل شدن به یک ملی بحران بیکاری مردمی نگران هستند در مورد چگونه آنها نه تنها به سالم ماندن و سالم و همچنین چگونه آنها در حال رفتن به نگه داشتن شغل خود را و چگونه آنها در حال رفتن به پیدا کردن معنی حمایت مالی" او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن