سر ما رادیو و تلویزیون است که با تکیه به سمت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات. بایدن را آتش او را.

اگر جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری او را امیدوار کننده حداقل یک نیروی انسانی تغییر: شلیک مدیر عامل شرکت

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

اگر جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری او را امیدوار کننده حداقل یک نیروی انسانی تغییر: شلیک مدیر عامل شرکت ایالات متحده بودجه رسانه های جهانی که آژانس را متهم به تلاش برای تبدیل آن به یک تبلیغات فروشگاه تراز وسط قرار دارد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایدئولوژی.

اندرو بیتس یک سخنگوی معاون رئیس جمهور سابق به کمپین گفت: "من بایدن خواهد سرنگونی مایکل بسته از سنا تایید موقعیت در ایالات متحده در آژانس جهانی رسانه (USAGM) به زودی پس از ورود به کاخ سفید است. دلیل ساده است: بایدن معتقد است بسته در تلاش است به نوبه خود یکی از بزرگترین شبکه های رسانه به چیزی شبیه به Breitbart یا مغلوب ساختن پیشی جستن TV.

"مایکل بسته است قطعا بی حد و حصر" بیتس "و اقدامات خود را در معرض خطر ربودن ارزشمند حزبی رسانه های موسسات که ایستاده تا به صورت اساسی ارزش های آمریکایی مانند آزادی و دموکراسی در جهان است."

USAGM یک اداره دولتی است که نظارت پنج سازمان های رسانه ها: صدای امریکا, شرق میانه, پخش, رادیو, رایگان پورنو آسیا, رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی و کوبا پخش.

در مجموع کسانی که رسانه های رسیدن به صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان با هدف اصلی از انتشار واقعی و بی طرفانه اخبار را به مردم که زندگی می کنند در کشورهایی که آزادی مطبوعات است یا به شدت محدود و یا وجود ندارد. بسیاری از داستان های اجرا شده توسط این سازمان ها باید یک طرفدار آمریکا خم پیشرو برخی می گویند آنها باقی می ماند در تبلیغات کسب و کار مانند آنها در طول جنگ جهانی دوم و جنگ سرد.

بسته متحدان سابق تهمت استراتژیست استیو Bannon او آغاز شد و سه سال تصدی فقط این ماه و هدر رفته هیچ زمان ساخت تغییرات چشمگیر برای شکل دادن به آژانس. هفته گذشته در عرض چند ساعت از معرفی خود به کارکنان او پاکسازی چهار مقامهای آژانس رسانه ای سازمان. دو ستاد از صدای امریکا (VOA) برجسته ترین خروجی در آژانس در حال حاضر به استعفا قبل بیش از بسته انتصاب.

با توجه به سه فعلی و سابق VOA کارکنان جدید سرپرست است Elez Biberaj سر از آمريکا در شرق اروپا را بدست آورد. Biberaj شهرت برای بودن بسیار سخت در منطقه دیکتاتورها و پرشور در مورد ارائه اخبار به جوامع محروم در این قاره. اما آژانس هنوز به طور رسمی اعلام کند که قرار ملاقات.

این نگرانی واقعی است در مورد بسته چشم انداز برای صدای امریکا سرمقاله که اساسا دولت اظهارات خواندن با صدای بلند در هوا و یا قرار داده شده در صدای آمريکا به زبان انگلیسی یا زبان خارجی سایت. (آنها متفاوت از سرمقاله های سنتی, روزنامه که نوشته شده توسط یک پانل از ویراستاران به نمایندگی از روزنامه را مشاهده و یا op-eds, که نشان دهنده یک مقاله نویس و یا خارج از نویسندگان نمایش.)

داشتن سرمقاله کمک می کند تا دولت آمریکا اساسا شبه مطبوعات در جهان است که چرا وزارت خارجه گاهی اوقات علائم در آنها از قبل.

آنها همچنین اعتبار دور از گزارش اخبار ایجاد حواس پرتی بحرین از سازمان های همکار در خارج از کشور ندارم. فردا اجرا سرمقاله پس قبل از بسته زمان, اما آنها دریافت نکرده اند بسیار برجسته.

که در مورد تغییر است. روز چهارشنبه بسته تفصیلی جدید خود قصد دارد برای فردا سرمقاله: آنها را بیشتر تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور views. "سرمقاله تنها محل در همه ما پخش بین المللی که در آن دولت سیاست تعیین شده توسط رئیس جمهور ابلاغ میشود به طور مستقیم به نام دولت ایالات متحده برای مخاطبان خارج از کشور در زبان های مختلف" آژانس گفت: در آزادی مطبوعات. در حال حاضر یک "سرمقاله" بخش کرده و به جای "coronavirus شیوع" تب در صفحه اصلی.

تاکید سرمقاله مسئله مهم دیگر ایجاد: چگونه یک خارجی مخاطبان دانم چه اطلاعات و چه دولت آمریکا بیانیه ای ؟

"در خارج از کشور ما می خواهیم یک خط روشن بین این دو" مت آرمسترانگ, یک عضو سابق هیئت مدیره این سازمان گفت: از اخبار و سرمقاله. "تاری است که خط و شما گام به تبلیغ دام به راحتی."

جانباز فردا خبرنگار خارجی غیر مجاز به صحبت علنی به من گفت این سرمقاله سیاست "بازگشت به جنگ سرد ذهنیت" با اشاره به زمانی که خروجی در مقابله با اتحاد جماهیر شوروی تبلیغات. به عبارت دیگر ساخت سرمقاله برجسته — به عنوان یک بار آنها — به معنی خروجی است که در حال حاضر قرار دادن تمرکز فوق العاده در رسمی ما اظهارات در هزینه به طور منظم روزنامه نگاری.

بسته Bannon و دیگران هدفمند می خواهید به فردا و دیگر رسانه های عقب راندن سخت تر در برابر آمریکایی مخالفان در جهان مانند چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز با ایجاد یک دولت جدید-اجرای خروجی رسانه ها اما Bannon در سال 2018 به طور خاص گفت: رئیس جمهور: "شما یک ... آن را به نام صدای امریکا."

بسته, به گفته یک سخنگوی آژانس اشاره کرد مدیر عامل شرکت "تایید شد برای سه سال مدت" و "به نظر می رسد به جلو به خدمت به کشور و مردم آمریکا است." اما باید بایدن پیروزی در ماه نوامبر او قصد دارد نه تنها به حذف بسته او را نیز نصب, کسی که به عنوان مدیر عامل که نمی خواهند به پخش مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز انداز به جهان است.

تغییر بایدن می خواهد را نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای بسیاری از بسته مخالفان.

بسته تصمیم در سرمقاله خواهد عمدتا ترویج یک فکر ديدگاه نقض چارتر صدای آمریکا: "فردا را نمایندگی امریکا نه هر بخش از جامعه آمریکا خواهد شد و بنابراین در حال حاضر متعادل و جامع طرح مهم آمریکا فکر و موسسات" 1976 قانون خوانده شده در بخش.

بسیاری از نگرانی هل دادن سرمقاله با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خم در نهایت منجر خواهد شد بسته به فشار برای مغلوب ساختن پیشی جستن پسند خبری که آیا افزایش رئيس جمهور در سیاست های داخلی و یا هجوم دشمنان خارجی. تا به حال, اخبار سازمان های بودجه و نظارت توسط دولت فدرال باید عمدتا مستقل اداره می شود وقتی که می آید به داستان آنها را پوشش و آنها چگونه آنها را پوشش میدهد.

یک تغییر در آن سنت را شکستن "دیوار آتش" مندرج در قانون ایالات متحده که "منع مداخله هر دولت آمریکا رسمی در هدف مستقل گزارش های خبری, در نتیجه حفظ توانایی ما روزنامه نگاران به منظور توسعه محتوا است که نشان دهنده بالاترین استانداردهای حرفه ای روزنامه نگاری از دخالت سیاسی" با توجه به فردا سایت.

در این نقطه کهنه فردا خبرنگار خارجی گفت: من وجود دارد "افزایش عصبانیت" در اتاق خبر "اما هیچ وحشت و در عین حال به هیچ عنوان مشت آمده است از طریق فایروال. اما ما فراموش بهره برداری از شنیدن صداهای."

خبرنگار و دیگران احساس را در تاریکی در مورد خروجی آینده. "اعضای هیات در حال یادگیری بیشتر در مورد آنچه که به احتمال زیاد به رخ می دهد در صدای آمريکا از گوش دادن به استیو Bannon پادکست از از کارفرمایان خود" خبرنگار به من گفت.

این می تواند یک چیز اگر بسته طرح شد نابکار و موثر است اما چند در واقع به اعتقاد کارشناسان آن را به عنوان در نظر گرفته شده.

"قدیمی جنگ سرد مدل که در آن مخاطبان بود و همه گوش دادن به رادیو موج کوتاه از DC رفته است" گفت: David Ensor که زد صدای آمريکا از سال 2011 تا 2015. خروجی مخاطبان در حال حاضر به تماشای و یا گوش به صدای آمريکا گزارش و خبرنگاران محلی در برنامه های خبری. "وجود دارد هیچ جایی برای سرمقاله وجود دارد. این چیزی است که ما صدا و سیمای همکاران را قبول کند."

"حرکت سرمقاله به بیشتر نقاط برجسته در VOA وب سایت احتمالا کاهش تعداد بازدیدکننده داشته است به کسانی که وب سایت, اما امیدوارم بیش از حد نیست," او اضافه شده است. "این است که به احتمال زیاد یک حرکت هوشمند در نظر من از نظر فردا برسد و تاثیر در سراسر جهان است. مخاطبان ما می خواهد, اخبار, نظرات, در بیشتر قسمت ها."

که بدان معنی است که بسته به نظر می رسد که قرار دادن خود و شهرت دهه از ما حمایت گزارش در معرض خطر به احتمال زیاد کمی به دست آورید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن