این فلوید خانواده مواجه مینیاپولیس رئیس پلیس در هوا

برادر جورج فلوید به صحبت کرد مینیاپولیس اداره پلیس ارشد برای اولین بار در روز یکشنبه و در اشک را شکست او به عن

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

برادر جورج فلوید به صحبت کرد مینیاپولیس اداره پلیس ارشد برای اولین بار در روز یکشنبه و در اشک را شکست او به عنوان سوال که آیا پلیس سابق افسران درگیر در برادر خود را از مرگ خواهد بود دستگیر شد.

مرگ فلوید که گردن دوخته بود به زمین توسط افسر سابق Derek چوین دوشنبه گذشته برانگیخته و تظاهرات در سراسر کشور. چوین و سه نفر دیگر از افسران سابق درگیر در حادثه شد و به سرعت اخراج درست یک روز پس از مرگ است. تنها چوین دستگیر شد یک مسئول درجه دوم قتل نفس و سوم-قتل درجه در روز جمعه در حالی که سه تن دیگر از افسران سابق باقی می ماند خالی.

لباس پوشیدن و در یک تی شرت که به عنوان خوانده شده "من نمی توانم نفس بکشم" — مرگ عبارت از برادر خود — Philonise فلوید خواستار دستگیری آنها در مصاحبه با سی ان ان همین لیمو.

"آنها در خانه در حال حاضر, در حال خواب, تخت, آرامش بخش," او گفت:. "[چوین را] در زندان او تنها یکی است. سه تن دیگر از نیاز به در وجود دارد. من برادر او را در سردخانه. که درست نیست. من می خواهم عدالت در حال حاضر. او سزاوار آن است."

سپس به عنوان Philonise تماشای سی ان ان پخش زنده مصاحبه با مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo که در حال حاضر در یک تظاهرات در نزدیکی تقاطع که در آن جورج فلوید درگذشت. از طرف Philonise سی ان ان سارا Sidner را خواسته Arradondo اینکه سه تن دیگر از افسران سابق خواهد بود بازداشت جورج فلوید مرگ است. Arradondo حذف شده کلاه خود را به عنوان او خطاب به خانواده:

"از سکوت یا نه دخالت — به نظر من شما همدست. بنابراین من نمی بینم یک سطح تمایز هر یک متفاوت" Arradondo گفت. "بنابراین بدیهی است که شارژ و کسانی که تصمیم گیری خواهد شد که از طریق شهرستان ما دفتر دادستان. بدیهی است که اف بی آی در حال بررسی آن است. اما به Floyd, خانواده, من می خواهم شما بدانید که من تصمیم به آتش چهار افسران بود و نه بر اساس برخی از مرتب کردن بر اساس سلسله مراتب است. آقای فلوید درگذشت در دست ما است."

Arradondo افزود: "سکوت و انفعال شما همدست. شما همدست. اگر وجود دارد یکی انفرادی صدای آن را مداخله و عمل — این چیزی است که من را امیدوار. که رخ نمی دهد."

اما او موفق به ارائه یک پاسخ ساده در مورد اینکه آیا یا نه سه تن دیگر از افسران سابق خواهد بود دستگیر شد. پس از پاسخ Philonise به چالش کشیده Arradondo در انفعال صدای او را تیره و تار با نا امیدی.

"آنها به اندازه کافی شواهد و مدارک آنها را به آتش کشیدند به طوری که آنها شواهد کافی برای بازداشت آنها را" او گفت:. "من نمی دانم که او صحبت کردن, اما من نیاز به او را به آن را انجام دهد چرا که همه ما در حال گوش دادن. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

و اگر چه Philonise موفق به حفظ یک سنگ چهره در طول مصاحبه او در نهایت شکست را به اشک و به خاک سپرده شد چهره خود را به دست خود را. Sidner همچنین رشد عاطفی زمانی که او یاد گرفته که این Philonise اولین تعامل با رئیس پلیس.

حتی اگر او در ادامه به فرمان Arradondo پاسخ او همچنین اذعان کرد: "من می دانم که آن را نیست درمان مشکلات که فلوید خانواده در برخورد با و که همه مردم در این محله در حال برخورد با حق در حال حاضر."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de