مبارزه بیش از بازگشایی کلیساها می رسد دادگاه عالی

کالیفرنیا کلیسا خواسته دادگاه عالی بیش از آخر هفته روز یادبود برای معافیت به دولت stay-در-خانه سفارش این ادعا

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

کالیفرنیا کلیسا خواسته دادگاه عالی بیش از آخر هفته روز یادبود برای معافیت به دولت stay-در-خانه سفارش این ادعا که منظور نقض قانون اساسی هنگامی که به مکان عبادت است.

اگر اعطا حتی موقت اورژانس سفارش را جارو ملی مفاهیم: این امر می تواند یک سیگنال روشن است که دیوان عالی کشور با آن رکورد از همدردی مذهبی محافظه کاران در نظر دارد برای گسترش "آزادی مذهبی" حقوق حتی به طور بالقوه در هزینه سلامت عمومی است.

آن است که به احتمال بسیار زیاد است که دادگاه را در این مورد خلیج جنوبی United Pentecostal Church v. Newsom — یا حداقل یکی مثل آن را از دیگر محل عبادت است که ادعا می کند آن را حق نگه فرد خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر. کاهش دادگاه های فدرال باید تقسیم بر اینکه آیا کلیسا را با یک قانون اساسی حق داشتن خدمات با وجود این همه گیر و دیوان عالی کشور به طور معمول مراحل را برای حل و فصل درگیری میان فدرال تجدید نظر دادگاه است.

چه اتفاقی می افتد به دست آوردند قدرت را به تنظیم در فرد مذهبی تجمعات اگر دادگاه می کند حکومت در کلیسا را به نفع نامشخص است اما این احتمال وجود دارد که بیشتر در اجتماعات رخ خواهد داد که می تواند گسترش ویروس. چند شیوع Covid-19 ترسیم شده است به کلیساها از جمله شیوع حداقل 70 عفونت های مرتبط به یک کلیسا در ساکرامنتو کالیفرنیا و شیوع در آرکانزاس کلیسا که بیمار بیش از یک سوم از جماعت و کشته شدن سه نفر.

اگر دادگاه آیا قانون به نفع کلیسا بسیاری از کشورهای دیگر خواهد بود قادر به سفارش مکان عبادت برای برگزاری خدمات آنلاین تا زمانی که بحران بهداشت و اببس به اندازه کافی به مردم اجازه می دهد به جمع آوری با خیال راحت برای عبادت.

برخی از قضات پیشنهاد کرده اند که می تواند مسئله باریک سفارشات محدود کردن اندازه از مذهبی تجمعات اما معلوم نیست که چقدر یک محافظه کار به قوه قضائیه اجازه می دهد متحده برای محدود کردن اندازه از اجتماعات کلیسا — و بعید است که دولت می تواند به طور موثر اجرای این منظور اگر کلیساها متعهد به مقابله با آن. وجود دارد بنابراین بسیاری از مأموران اجرای قانون در هر کشور و بسیاری از کسانی که افسران باید چیز بهتر از ایستادن در پشت کلیسای خدمات شمارش سر.

خلیج جنوبی ایران مطرح می شود تنها چند روز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که قدرت به منظور بازگشایی کلیساها در خود دارد. هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات و هیچ اثر قانونی او باقی مانده است رئیس حزب جمهوری خواه و او می برد یک معامله بزرگ از نفوذ بیش از بسیاری از هموطنان خود را پارتیزان. بنابراین او حرف می سازد آن را بیشتر احتمال دارد که جمهوری خواهان کنترل قضایی را انجام خواهد داد چیزی که برگ برنده خود را نمی: برگزاری است که اقامت در خانه سفارشات موثر بر کلیساها باید برداشته شود.

قانون اساسی سپاه پاسداران در برابر قانون "منع رایگان ورزش" دین اما این بدان معنا نیست که هر قانونی که باری از دوش کسی مذهبی خلاف قانون اساسی است. نه به عنوان قاضی آنتونین اسکالیا توضیح داد: در بخش اشتغال v. Smith (1990) و "حق آزادی تمرین می کند از بین بردن یک فرد تعهد به پیروی از یک معتبر و بی طرف قانون کلی کاربرد بر روی زمین است که قانون proscribes (یا تجویز) انجام است که دین خود را تجویز (یا proscribes).'"

است که دولت ممکن است به موضوع نهادهای مذهبی به همان مقررات آن مخالف بر دیگران. آن را به سادگی نمی تواند تنها از مؤمنان برای پایین تر از درمان است.

دادگاه های پایین حال تلخی تقسیم بر آنچه به منزله یک "خنثی قانون کلی کاربرد" و اینکه آیا ممکن است برای دولت ها به تدریج اجازه می دهد کسب و کارهای مختلف و نهادهای دیگر به بازگشایی بدون در حال اجرا گرفتار تصمیمات مانند اسمیت.

کالیفرنیا مانند بسیاری از کشورهای نهاد های سخت مستند نظم در ماه مارس که بسته بیشتر از دولت محل جز برای یک لیست کوچک از کسب و کار تلقی می شود "ضروری است." به عنوان گسترش این بیماری کاهش یابد اما دولت اجازه کسب و کار به تدریج شروع به بازگشایی. در حال حاضر کالیفرنیا است که در "مرحله 2" از این فرایند است که اجازه می دهد تا تولید کنندگان و برخی از دفاتر بازگشایی شده است. کسب و کار خرده فروشی نیز ممکن است بازگشایی اگر چه در بسیاری از دولت آنها باید ارائه منظقه وانت.

فرد در خدمات عبادت در ضمن گروه بندی می شوند با سینما و جاهای دیگر که در آن متوسط گروه از مردم جمع آوری برای مدت زمان طولانی. کلیساها تئاتر و مانند آن نمی تواند اجازه به طور کامل بازگشایی تا مرحله 3. و بزرگترین تجمعات مانند کنسرت و یا رویدادهای ورزشی, نمی رزومه تا مرحله 4.

بنابراین در پاسخ به اینکه آیا در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش "خنثی" با احترام به خانه عبادت دادگاه باید پاسخ آستانه سوال: "خنثی" در مقایسه با چه ؟

از یک طرف کالیفرنیا سفارش می کند درمان کلیساهای متفاوت از, می گویند کارخانه به این معنا که بسیاری از کارخانه ها مجاز به بازگشایی زودتر از کلیساها. از سوی دیگر سفارش رفتار کلیساها همان مکانهای تفریحی مانند سینما که در آن مردم نشستن و جمع آوری برای مدت زمان طولانی به عنوان آنها را در کلیسا.

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش به عبارت دیگر یک "خنثی قانون کلی کاربرد" در این معنا که این امر همان قوانین برای هر دو سکولار و نهادهای مذهبی است که جمع آوری متوسط گروه از مردم با هم در یک سالن-مانند تنظیم. اما برخی از قضات را خوانده و آن را به عنوان غیر خنثی زیرا کلیساها درمان متفاوت از برخی از کسب و کار است که نمی جمع آوری مردم با هم در یک محیط.

شاید جای تعجب نیست پایین تر قضات دادگاه تا حد زیادی تقسیم در امتداد خطوط حزبی که وزن که آیا کلیساها باید معاف از اقامت در خانه سفارشات. در جنوب خلیج ایران, دو دادگاه تجدید نظر فدرال قضات منصوب دموکراتیک رئیس جمهور برگزار شد که در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش می کند اجرا گرفتار اسمیت.

"که در آن دولت عمل نمی کند 'تجاوز و یا محدود کردن شیوه های خود را به دلیل مذهبی انگیزه' و نه 'در انتخابی شیوه تحمیل بار تنها در رفتار با انگیزه های مذهبی, باور,' آن را نقض نمی کند متمم اول قانون اساسی" آن دو قضات نوشت: در یک نظر به نقل از یک سال 1993 تصمیم دیوان عالی کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی دنیل کالینز عقیده داشت نشان می دهد که صرف این واقعیت که دولت اجازه داده است برخی از کسب و کار به بازگشایی بدون انجام همان کلیساها ارائه stay-at-home منظور قانون اساسی مشکوک. "دولت به طور مستمر قضاوت در حاشیه به تصمیم می گیرید چه فعالیت های اضافی ساکنان آن ممکن است و ممکن است در تعامل و تا کنون 'خدمات مذهبی' ساخته شده است برش" کالینز نوشت:, و اضافه کرد که او "در از دست دادن برای درک اینکه چگونه دولت فعلی و خم از مقررات تلقی می تواند 'به طور کلی قابل اجرا است.'"

یک جمهوری خواه پنل دادگاه استیناف ایالات متحده برای ششمین مدار با تکیه بر استدلال مشابهی که از آن برگزار شد که کلیساها باید مجاز به بازگشایی در کنتاکی. که دولت اجازه کسب و کار مانند "قانون شرکت های laundromats مشروب فروشگاه ها و مغازه اسلحه به ادامه کار تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی-دورى و دیگر مرتبط با سلامت احتیاطی" اما آن را اجازه نمی کلیساها برای نگه داشتن فرد در تجمعات. که ارائه کنتاکی اقامت در خانه نظم قانون اساسی مشکوک حداقل با توجه به این سه جمهوری خواه قضات است.

نیز وجود دارد دیگر دلیلی برای این باور است که دادگاه عالی می تواند به نفع کلیساها و بی اعتباری مقامات بهداشت عمومی — احتمالا وجود دارد پنج رای در دیوان عالی کشور برای ابطال اسمیت و به طور قابل توجهی گسترش حقوق مذهبی محافظه کاران که به پیروی از قوانین خاص.

هر چند اسمیت شد نوشته شده توسط قاضی اسکالیا یک محافظه کار آیکون آن را به مراتب کاهش یافته است از نفع قضایی با محافظه کاران که تمایل به حمایت گسترده خواندن قانون اساسی را رایگان ورزش بند.

در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از Scalia مرگ به طور موقت محروم جمهوری خواهان اکثریت را در دیوان عدالت ساموئل Alito می گذراند یک نظر مخالف با این استدلال که صاحبان داروخانه یک حق قانونی به رد پیشنهاد, پیشگیری از بارداری, اگر صاحبان آن شی به کنترل تولد دلایل مذهبی. هر چند Alito نظر در Stormans v. Wiesman نمی خواهد که به صراحت رد اسمیتآن را محدود آن را به نقطه نزدیکی ربطی.

قابل توجه Alito را Stormans نظر پیوست شد توسط قاضی جان رابرتز و عدالت کلارنس توماس. و Alito دو جدیدترین همکاران قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh هر دو باید بسیار محافظه کار و سوابق در "آزادی مذهبی" موارد است. بنابراین این احتمال وجود دارد که در حال حاضر وجود دارد و پنج رای به حداقل به طور قابل توجهی گسترش قدرت مذهبی معترضان به زودی به طور کلی قوانین قابل اجرا است.

در ماه فوریه گذشته به دیوان عالی کشور اعلام کرد که از شنیدن Fulton v. شهر فیلادلفیایک مورد پرسیدن که آیا سازمان های مذهبی یک حق در قانون اساسی به سرپیچی از فیلادلفیا را مبنی بر ضد تجاوز و تبعیض توسط دولت به پیمانکاران. شاکیان در فولتن به صراحت درخواست دیوان عالی کشور برای ابطال اسمیت.

حتی قبل از این بیماری همه گیر به عبارت دیگر دادگاه اکثریت جمهوری خواه شده است مشتاق به گسترش "آزادی مذهبی" حقوق. آنها حتی توافق برای شنیدن یک مورد است که می تواند حذف یکی از اصلی موانع مذهبی معترضان که به دنبال معافیت از قوانین ایالتی.

خلیج جنوبی, ایالات, به عبارت دیگر, ارائه یک سوال که دادگاه در حال حاضر بسیار علاقه مند در تصمیم گیری: آیا حقوق مذهبی معترضان باید گسترش یافته است. و این احتمال وجود دارد که اکثریت دادگاه رای خواهد داد برای چنین گسترش است.

اگر دیوان عالی کشور آیا ابطال اسمیتو یا در غیر این صورت نگه دارید که اقامت در خانه دستور هدف قرار دادن کلیساهای قانون اساسی گمان هنوز هم وجود دارد یک قانون اساسی ایمنی ارزش است که می تواند به جلوگیری از کلیساها از آزاد بودن از بهداشت عمومی و مقررات در دسترس نباشد.

به عنوان یک قاعده کلی, دولت, دولت باید گسترده قدرت را به تنظیم در راه است که پیشبرد یک فوتی و فوری بدون بهره مانند حفاظت از زندگی انسان از یک بیماری کشنده — تا زمانی که قوانین و مقررات به دقت طراحی شده برای تحمیل حداقل ممکن اعمال در حقوق اساسی. در واقع این سوپاپ امر حتی زمانی که دولت بار بسیاری از حقوق که به صراحت حفاظت شده توسط قانون اساسی است. به عنوان عدالت رابرت جکسون هشدار داد بیش از هفت دهه پیش قانون اساسی باید خوانده شود به عنوان یک "خودکشی کرد."

اما بار است که در دولت نشان می دهد که منظور آن است که به اندازه کافی دقت طراحی شده و آن را به دور از روشن است که این دیوان را به استناد این ایمنی برای حفظ ارزش گسترده stay-at-home سفارشات مانند یکی در کالیفرنیا است. تصمیم مدار ششم معافیت کلیساها از کنتاکی اقامت-در-خانه سفارش برای مثال مشخص است که دولت منظور نمی شد به اندازه کافی دقت طراحی شده به دلیل کنتاکی می توانست اقداماتی که تحمیل کمتر بار در کلیساها — مانند کلیساها اجازه می دهد به نگه دارید در فرد خدمات اما محدود کردن تعداد افرادی که شرکت می تواند در آن دسته از خدمات است.

دولت احتمالا قادر خواهید بود برای موضوع جدید باریک تر سفارش اگر گسترده تر سفارش زده. اما سرنوشت که سفارش جدید نیز در دست محافظه کار قوه قضائیه.

اگر دیوان عالی کشور موافق با مدار ششم در این نقطه است که به احتمال زیاد تنظیم کردن دور جدیدی از دادخواهی. اظهار کرد: به احتمال زیاد موضوع جدید سفارشات محدود کردن اندازه از تجمعات مذهبی و کلیساها به احتمال زیاد فایل جدید دعاوی ادعا این محدودیت نیز بیش از حد محدود. مشخص نیست که چگونه دادگاه را حل و فصل این چالش ها و نامشخص است چگونه متحده به اعمال محدودیت در تعداد افرادی که می توانید شرکت خدمات عبادت.

اما ششمین مدار منطقی خواهد حداقل هنوز مجوز برخی از مقررات اشاره کرده است که می تواند گسترش coronavirus.

وجود دارد به احتمال زیاد هنوز هم مقدار زیادی از عدم قطعیت قانونی حتی اگر دیوان عالی کشور می کند در کنار این کلیسا در جنوب خلیج ایران. اما نیز وجود تقریبا قطعا بسیاری از مجامع عمومی است که می تواند از انتقال ویروس است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن