FDA فقط به چراغ سبز به یک کیت جدید است که اجازه می دهد تا شما را به سواب برای coronavirus در خانه

غذا و دارو اعطا "اورژانس با استفاده از مجوز" به کروناویروس جدید کیت تست در روز شنبه است که اجازه می دهد تا مرد

توسط NEWSOULS در 28 اردیبهشت 1399

غذا و دارو اعطا "اورژانس با استفاده از مجوز" به کروناویروس جدید کیت تست در روز شنبه است که اجازه می دهد تا مردم را به ارسال خود جمع آوری بينی نمونه به آزمایشگاه از طریق پست.

جدید آزمون Everlywell وارز سوم-صفحه اصلی نمونه مجموعه کیت های خاص داده می شود تسریع تاییدیه از FDA تحت اضطراری با استفاده از مجوز — که با استفاده از استاندارد پایین تر از یک FDA به طور معمول پایبند به درمان های جدید و محصولات, اما اجازه می دهد تا برای استفاده از آیتم های این دولت فکر می کند آن است که "معقول و منطقی به این باور" موثر خواهد بود در طول بهداشت عمومی اورژانس. این شرکت قبلا با آن مواجه کنگره پرسش پس از آن به نظر می رسد به بازار یک محصول مشابه برای استفاده در منزل و بدون FDA بررسی آن گفته نیویورک تایمز این به معنای آن کیت مورد استفاده قرار گیرد تنها با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در انتظار فدرال تصویب.

اورژانس با استفاده از مجوز افزایش خواهد یافت تعداد معتبر جمع آوری نمونه کیت آمریکایی ها می توانید استفاده کنید برای آزمون خود را از خانه اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از خطر قرار گرفتن در معرض در یک مرکز پزشکی و همچنین کاهش احتمال گسترش این ویروس در صورتی که در واقعیت مثبت است.

جفری Shuren مدیر مرکز FDA را برای دستگاه های رادیولوژی بهداشت گفت: سرعت است که با دولت قادر به کیت چراغ سبز "یک مثال عالی از مشارکت بخش خصوصی و دولتی که در آن داده ها را از بخش خصوصی تامین می شود مطالعه استفاده شده توسط صنعت برای حمایت از یک EUA [اورژانس با استفاده از مجوز] درخواست."

در اینجا چگونه تست کار می کند, به گزارش نیویورک تایمز: کسی که می خواهد به آزمایش یک نظرسنجی آنلاین برای اطمینان از آنها با دستورالعمل های فدرال برای دریافت یک آزمون. این دستورالعمل نشان می دهد یک فرد باید برگزاری نمایشگاه علائم یا تا به حال تماس با علامتی افراد قبل از درخواست غربالگری.

نتایج این نظرسنجی آنلاین هستند پس از بررسی توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وابسته Everlywell را پزشکی از راه دور شریک است. اگر این نظرسنجی نشان می دهد که فرد در معرض خطر ابتلا به عفونت مجموعه کیت کشتی بلافاصله. کسی که دریافت این کیت بینی جمع آوری یک نمونه آن را در یک محلول سالین و سپس کشتی ها آن را یک شبه به یک گواهی آزمایشگاه. تمام مراحل از گرفتن نظرسنجی برای گرفتن نتایج به معنای سه تا پنج روز. هر یک از هزینه های کیت $135 و با توجه به Everlywell در دسترس خواهد بود در اواخر ماه مه.

وجود دارد دو نفر دیگر در خانه مجموعه نمونه کیت که نیز اعطا اضطراری با استفاده از مجوز توسط FDA; یک همچنین بینی با استفاده از نمونه ها و با استفاده از بزاق.

به عنوان Recode را سارا موریسون گزارش FDA کار کرده است به کمک مالی اضطراری با استفاده از مجوز در بخشی به عقب براند در برابر جعلی فروشندگان ساخت ادعاهای دروغین در مورد در خانه تست.

"در اواخر ماه مارس FDA حتی با صدور یک هشدار شدید برای مصرف کنندگان آمریکایی به در مواظب برای غیر مجاز و یا جعلی تست کیت" موریسون نوشت. "یک شرکت MicroGen DX بعد گفت: [آمار اخبار] که آن را نیاز ندارد FDA مجوز برای آن در خانه مجموعه آزمون در همه. FDA نیز در پایین ترک خورده محموله غیر مجاز آزمون از کشورهای دیگر است."

FDA مجاز هر آزمون است که می تواند انجام شود به طور کامل در صفحه اصلی — است که جمع آوری نمونه و تشخیص است. در حالی که تعدادی از شرکت ها در حال کار بر روی چنین آزمون کارشناسان می گویند که در خانه آزمون با نتایج سریع می تواند ماه به دور است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن