کشنده دستگیری مانوئل الیس یکی دیگر از سیاه و سفید مرد فریاد زد که "من نمی توانم نفس بکشم" توضیح

مانوئل الیس a 33-year-old مرد سیاه و سفید از تاکوما واشنگتن شنیده می شود,, جیغ,, "من نمی توانم نفس بکشم" در پل

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

مانوئل الیس a 33-year-old مرد سیاه و سفید از تاکوما واشنگتن شنیده می شود,, جیغ,, "من نمی توانم نفس بکشم" در پلیس توزیع کننده صوتی منتشر شد جمعه. ضبط شده در مدت کوتاهی قبل از الیس مرگ در بازداشت پلیس — و در آن او انعکاس سخنان دیگر سیاه مردانی که کشته شدند در طول بازداشت مانند جورج فلوید و اریک گارنر.

الیس دستگیر شد تاکوما در مارس 3; از افسران گفت: آنها را دیدم او را "تلاش برای باز کردن درب خودرو از اشغال وسایل نقلیه" با توجه به اداره پلیس. ماموران همچنین گفت الیس با خشونت مواجه آنها اما سارا مک داول شاهد بود که در یک وسیله نقلیه پشت دستگیری افسر خودرو نیویورک تایمز گفت پلیس اولین موجب الیس. وقتی که الیس راه می رفت تا به خودروی پلیس, یک افسر زدم و او را به زمین با باز کردن درب خودرو, او گفت:. فیلم های ثبت شده توسط مک داول منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد افسران پلیس پانچ الیس به او دروغ بر روی زمین و گفتن او را به قرار دادن دست خود را پشت سر خود را.

"من وحشت زده خود را برای زندگی صادقانه" مک داول گفت: بار. "راه که آنها به او حمله نمی کند حس را به من. من به خانه رفتم و بیمار بود به معده من."

ضبط صدا از یک police dispatch نشان می دهد الیس فریاد "نمی توانم نفس بکشم." این معلوم نیست که چه نوع از محدودیت های پلیس استفاده می شود زیرا آنها پوشیده نیست دوربین های بدن, این بار گزارش شده اما پلیس گزارش واصل در مورد دستگیری متحده ماموران قرار دادن یک "تف هود" — یک ماسک به معنای نگه داشتن بازداشت فرد از تف و یا گاز گرفتن افسران — در اطراف الیس ، دقیقه بعد ماموران شنیده می شود درخواست یک آمبولانس.

اد Troyer سخنگوی پیرس شهرستان کلانتر گفت کیرو که افسران نورد Elllis به طرف او هنگامی که او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. او هنوز هم تنفس زمانی که پزشکان وارد شد اما جان به زودی پس از Troyer گفت.

یک معاینه پزشکی گزارش اداره الیس مرگ به عنوان یک قتل در روز چهارشنبه پس از انعقاد بودند كه از کمبود اکسیژن و فیزیکی داری. چهار افسران درگیر در الیس بازداشت — کریستوفر Burbank Masyih فورد متی کالینز و تیموتی رنکین قرار داده شد در مرخصی اداری که در همان روز اما هیچ کدام متهم شده اند و در عین حال چیزی تاکوما شهردار ویکتوریا Woodards درخواست کرده است اتفاق می افتد.

"افسران که مرتکب این جرم باید اخراج و محاکمه به حد کمال از قانون" Woodards روز جمعه گفت.

شهردار واکنش موجب انتقاد از تاکوما پلیس اتحادیه که سرزنش او در بیانیه ای روز شنبه برای تماس با افسران "جنایتکاران" قبل از بررسی منعقد شد. و در حالی که آنها اذعان جورج فلوید مرگ به عنوان "منفور به نشان" آنها نوشت که الیس مرگ متفاوت بود.

"اما درک; تاکوما نیست مینیاپولیس. این حادثه مربوط به آقای الیس در اینجا در تاکوما نمی شد همان حادثه مربوط به آقای فلوید" این بیانیه را بخوانید.

الیس خانواده مخالف است."

"مانی از من گرفته شد و او به قتل رسید" مارسیا کارتر مانوئل الیس مادر گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

این پیرس شهرستان کلانتر بخش در حال انجام تحقیقات مستقل در این حادثه و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دولت خواهد نگه تحقیقات خود را پس از آن.

"ما می دانیم که مانوئل الیس یکی از به مراتب بیش از حد بسیاری از مردان سیاه و سفید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در آمریکا از جمله در اینجا در واشنگتن" Inslee گفت. "واشنگتن سزاوار هر تضمینی که تحقیقات و شارژ تصمیمات مرتبط با تیراندازی پلیس و مرگ و میر افراد در بازداشت پلیس به کار گرفته و با فوریت استقلال و تعهد به عدالت است."

الیس کشتن می آید در میان موج ثبت شده خشونت علیه مردان سیاه و سفید از جمله قتل Ahmaud Arbery و جورج فلوید. می آید بیش از حد به خشونت های پلیس تحت بررسی با توجه به این پلیس قتل Breonna تیلور شان نی و دیگران. کسانی که قتل را برانگیخت در سراسر کشور تظاهرات که منجر به خشونت های پلیس و حتی بیشتر توجه قتل با اجرای قانون است. به طوری که برخی در الیس خانواده استدلال می کنند که قتل او ممکن است نادیده گرفته شده است اگر نه برای کسانی که در تظاهرات.

"اگر آن را برای من و مانی دوستان فریاد در بالای ریه ها و جورج فلوید مرگ این امر شده ام زیر فرش جاروب" گفت مونه کارتر-Mixon الیس ،

الیس مرگ است و نه تنها پلیس, قتل به دست آوردن در سراسر کشور توجه در میان تظاهرات. در لاس کروسس, New Mexico, مرگ آنتونیو "تونی" Valenzuela اعلام شد قتل ناشی از یک افسر ارتش را گردن محدودیت یک معاینه پزشکی گفت: پنج ماه پس از مرگ او با توجه به لاس Cruces Sun News.

Valenzuela در حال اجرا بود از پلیس در فوریه 29; او در حال تعقیب بیش از یک باز حکم برای نقض آزادی مشروط. زمانی که پلیس به او یک افسر با استفاده از عروق گردن خویشتن داری یک نوع سنتی سبد که در آن فشار قرار داده است در شریان ها از یک فرد گردن — برای نگه داشتن او را. زمانی که پزشکان وارد Valenzuela شد و در حال حاضر بی توجه و آنها به او اعلام کرد در صحنه مرده.

پس از انتشار این گزارش کالبد شکافی در پنجشنبه افسر پلیس که به کشته شدن Valenzuela — کریستوفر Smelser — متوقف شد (او در حال حاضر در مرخصی اداری پس از حادثه) و به اتهام قتل نفس غیر ارادی.

Momodou Lamin Sisay — 39-سال-پیرمرد بود که فرزند یک بازنشسته Gambian دیپلمات — بود به ضرب گلوله توسط پلیس در مه 29, فقط چهار روز پس از مرگ جورج فلوید. افسران سعی کردم به جلو و بیش از Sisay خودرو با توجه به آشکار تگ نقض اما Sisay از صحنه گریخت به گزارش اداره گرجستان تحقیقات (GBI). پس از یک تعقیب و گریز خودرو, Sisay ظاهرا با هدف تفنگ در پلیس و پس از تبادل آتش با یک تیم SWAT.

همه حساب از ماموران در صحنه را ذکر Sisay شلیک یک تفنگ نیویورک تایمز یادداشت و پدرش مورد مناقشه پلیس ادعا می کنند که پسر او تا به حال یک سلاح — او همچنین با انتقاد از افسران برای عدم مسالمت آمیز حل و فصل وضعیت.

Abdul Jaiteh یک وکیل برای Sisay خانواده معتقد است که این مرد کشته شد چرا که او سیاه بود.

"ما دیده ایم standoffs بین مظنون و افسران پلیس است که می تواند برای پنج به علاوه ساعت. آنها به شما نفع شک" Jaiteh گفت. "آنها همه چیز را آنها می توانند به شما را متقاعد به تسلیم شدن به زندگی شما را نجات دهد. مردم سیاه و سفید, ما نمی تواند همان بهره مند شوند. آن را مانند در یک دوم تقسیم آنها خواهد ماشه و کشتن شما است."

Gambians شوکه شده توسط Sisay مرگ و در حال پیوستن به تعداد فزاینده ای از گروه های بین المللی که در حال اعتراض به پلیس کشتار مردم سیاه و سفید.

"امریکا باید به اعتراف به وجود ذاتی مشکل نژادپرستی در این کشور" Banka Manneh یک Gambian فعال حقوق بشر در آتلانتا گفت واشنگتن پست. پس Sisay مرگ گامبیا خواستار یک "شفاف و معتبر و با هدف" بررسی است. و از سفارت آن کشور در واشنگتن ارسال کرده است یک تیم از محققان به کار با GBI که باز یک پروب به صورت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن