جو و مولی Riordan خود را همه به عنوان داوطلب در کویر زندگی

سینتیا Buckner ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 8:00 AM EDT آوریل 8 سال 2020چه کار باید پس از بازنشستگی از بالا آد

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

چه کار باید پس از بازنشستگی از بالا آدرنالین مشاغل مانند گشت بزرگراه یا گارد ساحلی هلیکوپتر خلبان ؟ این زن و شوهر تصمیم به اهدا وقت خود را برای زندگی در کویر باغ وحش و باغ.

جو و مولی Riordan شروع به کار داوطلبانه در سال 2017. "آنها دو پویا که بر اساس تقریبا هر روز می گوید:" مراقبت از حیوانات سرپرست جسیکا Larsen.

مولی پرواز هلیکوپتر برای گارد ساحلی و بازنشسته به عنوان یک فرمانده. جو بازنشسته به عنوان یک گروهبان با گشت بزرگراه کالیفرنیا و فرمانده گارد ساحلی ایالات متحده رزرو. هر دو به حال عشق برای حیوانات و مولی به حال برخی از تجربه مراقبت از گارد ساحلی آکادمی خرس سیاه کثافت زمانی که او یک دانشجوی دانشکده افسری. اما آن را به طور منظم بازدیدکننده داشته است به زندگی در بیابان در حالی که آنها زندگی می کردند در سن دیگو ساخته شده است که آنها می خواهم به داوطلب وقت و انرژی خود را برای ماموریت صحرا حفاظت از محیط زیست از طریق حفظ ، آموزش و پرورش و قدردانی هنگامی که آنها نقل مکان کرد و به صحرا.

لارسن به یاد زمانی که مولی برای اولین بار شروع به کار داوطلبانه در مرکز تغذیه که رژیم غذایی روزانه برای آماده 450 حیوانات. "او محدود بود و مصمم به ساخت ساعت به اندازه کافی وجود دارد به طوری که او می تواند حرکت به کار در این زمینه با حیوانات. حال در آشپزخانه به او این فرصت را برای دیدن و تا حدودی ارتباط برقرار کردن با سالم mountain lion که او بزرگ شد به عشق.

هنگامی که مولی رسیده تعداد ساعت مورد نیاز و پیشنهاد شد به کار با زرافه او متوجه شد که او از دست رفته که در مرکز تغذیه. اما او نمی خواهید به رها کردن تغییر جدید را به عنوان او نیز عاشق زرافه. به جای انتخاب او در زمان بیشتر و بیشتر تغییرات است. او همچنین صرف یک سال داوطلبانه با حیات وحش برنامه توانبخشیکمک به مراقبت از بیمار زخمی یا یتیم حیات وحش بومی به کویر.

کویر زندگی را وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد در این ماه است که مولی برنده داوطلب جایزه سال.

جو نیز آموزش دیده در بسیاری از مناطق از باغ وحش. او کمک به حیوانات گروه با زیستگاه تمیز کردن, تغذیه و پروژه های خاص به طوری پاسداران می تواند تمرکز بر آموزش است. او همچنین داوطلبان در توسعه بخش کمک به کارکنان با پایگاه داده پاک کردن.

با توجه به Lin کنرادپایگاه داده کاردانی "جو حیاتی است به وزارت, و من فکر می کنم از او به عنوان" هرگز-می گوید-هیچ جو.' ما ممکن است نیاز به او را به انجام وظایف دنیوی مانند alphabetize فایل های سازماندهی نام مدالها و یا انتقال فایل ها از یک اتاق به دیگری و یا کارهای پیچیده تر با ما پایگاه داده گزارشات و صفحات گسترده اکسل. او هر چیزی از او خواسته با یک نگرش و اغلب باقی می ماند بیش از زمان اختصاص داده شده برای تکمیل این پروژه است."

کریستینا سالیوان, مراقبت از حیوانات, حافظ می گوید: از جفت: "مولی و جو به عنوان واقعی به عنوان آن می شود. آنها بزرگترین قلب و برو-دریافت-'em' نگرش است که الهام بخش برای تیم من و من در طول سال است. ما می دانیم که ما همیشه می توانید تعداد آنها را به انجام یک کار بزرگ در هر کار به آنها داده می شود و آنها همیشه این کار را با یک لبخند!"

خارج از باغ وحش جو عقاب دیده بانی است که هنوز فعال با پیشاهنگی پسر به عنوان یک منطقه کمیسر بیشتر Coachella Valley و مولی را دوست دارد به دفترچه و کارت تبریک برای دوستان و خانواده. آنها دارای دو فرزند است که به آنها مراجعه کنید هر زمان که آنها هم فعال است. آنها ازدواج کرده ام 31 سال. دو پویا واقع است.

از اولین روز او را از پا در صحرا در سال 2007 سینتیا Buckner کمک کرده است متعدد غیر سود بیشتر ماموریت های خود را. او شده است به اندازه کافی خوش شانس به کار برای Coachella Valley سمفونی کویر تاون هال PS زنان در فیلم فرشته مشاهده و کویر زندگی. او همچنین تا به حال امتیاز از کمک بتی فرانسیس به عنوان دانشیار و مدیر صحرا خورشید کویر, صحنه که در آن او را کمک کرد به رسمیت شناختن به صدها نفر از موسسات خیریه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب