ضروری کارگر دام

قاعده کلی بیکاری بوده است که شما نمی توانید جمع آوری مزایای اگر شما کار خود را ترک. اما آنچه در مورد در جهانی

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

قاعده کلی بیکاری بوده است که شما نمی توانید جمع آوری مزایای اگر شما کار خود را ترک. اما آنچه در مورد در جهانی همه گیر در هنگام رفتن به محل کار به معنای قرار دادن زندگی خود را در خطر است ؟

ظاهرا این قانون هنوز هم اعمال می شود.

در اواخر ماه آوریل آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز یک جمهوری خواه اعلام کرد که کارکنان است که کاهش به بازگشت به کار نخواهد بود واجد شرایط برای مزایای بیکاری حتی اگر آنها در مورد ابتلا به کروناویروس. آن را "داوطلبانه ترک" رینولدز توضیح داد: هر چه استدلال است. بنابراین کتابداران بدنسازی مدرسان کارکنان رستوران, خرده فروشی, و همکاران و مسیر مسابقه کارگران و دیگران در 77, آیووا, شهرستان رینولدز مجاز به بازگشایی آوریل 1 باید یک انتخاب: حفاظت از حقوق خود و یا محافظت از سلامت خود را.

"شما فقط بین یک سنگ و یک محل سخت است. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ ما در حال رفتن به واجد شرایط برای بیکاری که در حال حاضر این سالن را باز برگشت تا شما احساس می کنید مجبور به بازگشت به کار" Terri یک آرایشگر در گرجستان — که شروع بازگشایی اقتصاد خود را در اواخر ماه آوریل — به تازگی به من گفت. (تری خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن به محافظت از حریم خصوصی.)

برخی از افراد ابراز خشم در رینولدز موضع اشاره کرد که آن را قرار می دهد کارگران در وحشتناک اتصال. و آن را ندارد. این یک سناریو شده است که بازی کردن برای کارگران ضروری برای هفته ها و یکی که در مورد بازی کردن برای کارگران در سراسر کشور به عنوان متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را حتی به عنوان coronavirus بحران همچنان به خشم در. بسیاری از آمریکایی ها راحت نیست رفتن به محل کار در حال حاضر, اما باید خیلی زیادی ندارد از یک انتخاب است.

هیچ پاسخ آسان وجود دارد در اینجا. خواسته بودن برای رفتن به محل کار و خطر ابتلا به غیر قابل پیش بینی و ویروس کشنده است که وحشتناک است. و بخشی از دلیل دولت فدرال گسترش بیمه بیکاری در طول همه گیر اضافه کردن اضافی 600 دلار در هفته از طریق ژوئیه است که به مردم اجازه می دهد به ماندن در خانه ایمن ماندن و متوقف کردن گسترش. اما بسیاری از کشورهای درست یا غلط شروع به باز کردن اقتصاد خود و مستلزم درخواست از مردم برای بازگشت به کار. شما نمی توانید بازگشایی سالن مو خود را اگر وجود دارد هیچ کس وجود دارد برای انجام ،

بار نیست که به طور مساوی توزیع شده. بسیاری ضروری مشاغل و همچنین به عنوان کسانی که در صنایع ضربه سخت ترین coronavirus اخراج پایین هستند-آنهایی که پرداخت می شود. بیمه بیکاری است که در واقع بیشتر سودآور و امن تر سناریو برای این کارگران بسیاری از آنها ندارد و کارفرما-یارانه بیمه سلامت. علاوه بر این بسیاری از این مشاغل نامتناسب برگزار می شود توسط زنان مردم رنگ و کسانی که در حال حاضر آسیب پذیر است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل یک $2.2 تریلیون دلار بسته محرک. بخشی از آن مورد استفاده قرار گرفت به گوشت گاو تا بیمه بیکاری به میزان 600 دلار در هفته از طریق پایان ماه ژوئیه, در بالای هر دولتی منافع مردم دریافت خواهید کرد. آن همچنین گسترش استخر گیرندگان بالقوه به خود اشتغالی مترجمان آزاد و قرارداد کارگران همه آنها معمولا فاقد شرایط لازم برای جمع آوری.

صحبت با کارگران ضروری در هفته های اخیر, من شروع به توجه به مسائل با اهمیت قانون گسترش مزایای. آن را به ایجاد برخی از دشمنی با آن دسته از کارگران که تا به حال به درستی متوجه آنها خواهد بود و بیشتر بر بیکاری از آنها در شغل خود. دوم اینکه آنها می دانستند که آنها نمی تواند ترک و برای آن اعمال می شود. به طور کلی مزایای بیکاری به کارگرانی که از کار اخراج furloughed یا گذاشته نه به کسانی که ترک — حتی اگر شما یک فروشگاه مواد غذایی کارگر ساخت 10 دلار در ساعت است که دقیقا نمی ثبت نام برای قرار دادن زندگی خود را در خط.

"اگر من می گویند من می خواهم به در خانه با خانواده و سپس خوب به خوبی شما را از دست داده و کار خود را و شما می توانید با جمع آوری بیکاری" کریستی یک خانواده کارگر دلار در گرجستان اخیرا به من گفت.

یک بیمارستان مددکار اجتماعی در شمال ایالت نیویورک توصیف برای من تازگی نشستن در یک ماشین با یک همکار که گریه بر اضطراب او در مورد رفتن به محل کار نگران او ممکن است آلوده مسن مادر بزرگ. او نمی خواست به ترک و از دست دادن او منبع درآمد اما همچنین نمی تواند از کار اخراج شدند. "شما گیر در یک محل" مددکار اجتماعی گفت. "شما در آینده در هر روز و تفکر شما در حال رفتن به مریض و یا آن را به کسی که شما در مورد مراقبت."

به عنوان غیر ضروری کارگران در سراسر کشور هستند که به یاد می آورد به شغل خود آنها در حال تجربه یک سناریوی مشابه: مطمئن شوید که شما می توانید ترک و یا کاهش به بازگشت اما این بدان معناست که بیشتر UI.

بسیاری از ایالت ها ارائه بخشی از مزایای بیکاری بنابراین اگر کسی ساعت کاهش می یابد, آنها ممکن است برخی از مزایای توضیح داد ربکا دیکسون, مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه. اما اگر نه آن را یک نقطه سخت. "اگر ما در حال صحبت کردن در مورد 'من به نام برگشت و من با توجه به وقت برنامه" این درست است که اگر شما را ترک داوطلبانه در بسیاری از بیمه بیکاری, برنامه, سپس شما واجد شرایط نیست," او گفت:.

مراقبت عمل می کند گسترش سود واجد شرایط برای برخی از coronavirus مربوط به شرایطی از جمله کارگران که تشخیص داده شده اند با Covid-19 یا زنده با (یا در حال مراقبت از کسی) است; کارگران که مراقب اولیه از کودکانی که مدارس تعطیل هستند به دلیل Covid-19; و کارگران که تبدیل به منبع اصلی حمایت مالی برای یک خانواده که در آن رئیس سابق خانگی درگذشت Covid-19, در میان دیگران.

اما برای بسیاری از مردم که مفاد صدق نمی کند. "را به عنوان آن می ایستد,, بله, اگر مردم یاد می آورد و به کار آنها قرار نیست به گرفتن مزایای بیکاری چرا که آنها نه بیکار و اینکه آیا آنها آن را دوست دارم یا نه, آنها نیاز به بازگشت" گفت: سوزان Houseman, معاون رئیس جمهور و مدیر تحقیقات در Upjohn موسسه تحقیقات استخدام.

کارگران باید گزینه اگر آنها احساس ناامنی از جمله تماس با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) و سازمان های دولتی. "خواهد OSHA بود پاسخگو ؟ آنها به خوبی تامین می شود و نه در سطح دولت یا" Houseman گفت.

کنگره جمهوری خواهان در حال هل دادن را شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در آینده دور از coronavirus قانون. که می تواند وضعیت را پیچیده تر و حتی بیشتر به عنوان کسب و کار می تواند کمتر احساس فشار برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود را (و مشتریان).

بیمه بیکاری دستورالعمل های متفاوت دولت توسط دولت اما برای کارگران, آن را هنوز هم سعی کنید در معرض خطر خود شما.

یک سخنگوی کالیفرنیا توسعه اشتغال وزارت به من گفت که مردم ممکن است واجد شرایط برای جمع آوری مزایای اگر آنها ترک کار به خاطر مراقبت از کودک نیاز دارد را انتخاب کنید و یا به ماندن در خانه با توجه به شرایط بهداشتی و یا نگرانی در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض, اما در آن مشخص می شود در یک مورد به مورد و بر اساس از طریق تلفن فردی مصاحبه. یک سخنگوی نیویورک وزارت کار به من گفت که کارگران باید شکایت در وب سایت اداره اگر آنها احساس ناامنی و ترس مربوط به موارد مشخص خواهد شد در مورد پایه و اساس. آلاباما وزارت کار سخنگو گفت: داوطلبانه ترک به طور کلی به طور معمول رد صلاحیت شما اما افزود که برای Covid مربوط به ادعای کسی که واجد شرایط اگر آنها قرنطینه پزشکی توسط پزشک و یا مقام دولتی.

"اگر کسی ترس از رفتن به محل کار ما در حال تشویق کارکنان به کار با کارفرمایان خود را در امن و بازگشت به کار طرح" گفت: Kersha کارترایت یک سخنگوی وزارت کار در گرجستان یکی از اولین متحده شروع به بازگشایی آن اقتصاد است. او اذعان کرد که این موضوع از افرادی که با احتیاط از بازگشت به کار یک "منطقه خاکستری."

وجود دارد راه هایی برای رسیدگی به برخی از این مسائل از طریق سیاستگذاری و اجرای. دموکرات و رهبران کارگری در حال هل دادن گزارش وزارت کار ایالات متحده برای اطمینان فدرال دستورالعمل های ایمنی برای کارگران حمایت در محل هستند و قابل اجرا متحده قبل از بازگشایی. و دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان در حال دفاع از کارگران ضروری برای دریافت خطر پرداخت تا حداقل آنها که برای جبران اضافه شده خطر آنها در حال گرفتن است.

هنگامی که گسترش مزایای بیکاری بودند که وضع قانون در طول مراقبت در عمل مذاکرات و برخی از جمهوری خواهان علنی مضطرب که آنها خواهد بود تا سخاوتمندانه مردم نمی خواهید به بازگشت به کار. و در واقع آنها تا به حال یک نقطه که مزایای اضافی می تواند تنش است. اما تنش نیست که مردم تنبل بنابراین آنها نمی خواهند به کار در آن است که آنها مشروع و نگران سلامت خود و زندگی خود را نگران آن است که مزایای منقضی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد بازگشایی و اضطراب در مورد انتخاب بین ماندن امن و پرداخت می شود. بنابراین ما در یک coronavirus ناشی از اقتصاد است که در آن یک دوگانگی در درون طبقه کارگر: کسانی که از خانه کار می کنند و کسانی که نمی توانند. و کسانی که نمی توانند خواسته شده است که برای حمل یک بار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب