اثر سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در coronavirus موارد توضیح داده شده

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در اواخر ماه مه و اوایل

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن و کارشناسان بهداشت عمومی اذعان کرد وجود یک خطر بزرگ تظاهرات می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است.

تقریبا یک ماه بعد Covid-19 تشخیص در حال بالا رفتن از هدف قرار دادن تمام زمان بالا روز پنج شنبه با ما مسلما در میان موج دوم coronavirus موارد است.

اما چندگانه تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تظاهرات را سرزنش نیست با توجه به آنچه که ما تا کنون می دانیم. داده های اولیه منتشر شده در وال استریت ژورنال و BuzzFeed, بر هیچ چشم انداز مثبت در Covid-19 مورد در شهرستانها با عمده تظاهرات. و در اخیر کار مقاله منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) در بر داشت که "هیچ توجهی واگرایی در [Covid-19] روند پس از تظاهرات" در شهرستان ها با تظاهرات و کسانی که بدون.

"واقعا وجود دارد نبوده است یک مقدار قریب به اتفاق از اطلاعات می گویند ما شاهد خوشه به عنوان یک نتیجه" از تظاهرات ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی به من گفت. "این یک چیز خوب است."

بنابراین چه چیزی باعث اخیر سربازان ارتش در Covid-19 مواردی که منجر به ما ضربه بالاترین تعداد در روز موارد جدید تا کنون این هفته ؟ کارشناسان با اشاره به متحده بازگشایی به ویژه اجازه دادن به داخل سالن اجتماعات — در میله, رستوران ها, آرایشگاه, محل کار و غیره — که در آن coronavirus است بیشتر احتمال دارد به گسترش است. مطالعات نشان می دهد که اقدامات قبلی به بستن چنین باشد به احتمال زیاد کمک های پایین تر Covid-19 موارد است.

اعتراضات خود را با این حال به نظر نمی رسد به یک منبع اصلی حداقل تا کنون. که نشان می دهد که مردم قادر به عمل به حقوق خود برای آزادی بیان و مونتاژ بدون کمک به جریان بیماری همه گیر. آن را حتی می تواند معنی اجتماعات بزرگ در خارج با اقدامات احتیاطی مناسب مانند ماسک و شستن دست ممکن است امن تر از ما در ابتدا فکر تقویت این مورد برای اجازه دادن به مردم برای معاشرت در خارج از منزل حتی به عنوان محدودیت های زیادی داخل تنظیمات ادامه خواهد داد.

این خبر خوبی است. اما آنچه بسیاری از مردم از جمله خود من انتظار می رود. من از کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی چرا این ممکن است مورد.

آنها ذکر شده برخی از مهم هشدارهای. Coronavirus را دوره کمون می تواند تا دو هفته و مردم از بازگشت از تظاهرات که بیمار می تواند در حالی که برای آلوده کردن جوامع خود را پس از آن ممکن است افزایش موارد می تواند مرتبط با تظاهرات پایین خط. شانس نیز نقش عمده ای در جایی که شیوع بیماری را بدتر کند و آن را ممکن است معترضان به سادگی از رو خوش شانس در برخی از حس.

"من دیده ام برخی از مردم می گویند که این به این معنی اجتماعی فاصله و این stay-at-home سفارشات در اشتباه بودند. که پیام شما باید گرفتن از این و در همه" Popescu گفت. "من واقعا فکر می کنم این یک مثال از زمانی که شما به دنبال بهداشت عمومی راهنمایی و شما به دنبال کاهش آسیب تلاش در فعالیت های شما می تواند کمک به شکستن این زنجیره انتقال است."

در اینجا شش دلیل اعتراضات ممکن است منجر به بزرگ سنبله در coronavirus موارد — و آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از آن است.

حتی قبل از این سال های سیاه زندگی ماده تظاهرات در زمان خاموش به صورت جدی کارشناسان در حال حاضر شروع به ارائه مشاوره به افرادی که خارج از منزل به نظر می رسید به طور کلی بسیار امن تر از تنگ فضاهای داخلی بوده که غالب منبع بزرگ Covid-19 شیوع است.

Coronavirus اسپرد را از طریق قطرات موجود در هوا و قطرات که زمین بر روی سطوح است که مردم پس از آن انتخاب کنید تا با دست خود و در خارج از منزل کاهش این بردار از گسترش در راه های مختلفی. برای اولین بار در فضای باز در حال رفتن به آن را سخت تر برای قطرات موجود در هوا برای رسیدن به افراد دیگر. دوم, آن را آسان تر به حفظ فاصله از دیگران در حالی که در خارج نسبت به داخل.

سوم وجود دارد برخی از شواهد که آفتابی و گرم و مرطوب آب و هوا لطمه می زند coronavirus. بر اساس تحقیقات اولیه تا کنون گرما و اشعه ماوراء بنفش نور به نظر می رسد برای کشتن این ویروس در حالی که رطوبت ممکن است بلوک قطرات موجود در هوا از باد از فرد به فرد. آب و هوا کافی نیست برای جلوگیری از coronavirus — به عنوان عمده Covid-19 شیوع بیماری در هوای آفتابی و گرم اکوادور, لوئیزیانا, سنگاپور به آریزونا نشان می دهد — اما حداقل به نظر می رسد برای کمک به.

این پژوهش به کروناویروس و خارج از منزل در حالی که هنوز خیلی زود پشت این Kelsey پیپر توضیح داد: برای بورسی:

یک مطالعه از چین (که نشده است کارشناسی) مورد بررسی قرار 318 شیوع بیماری با سه یا بیشتر مردم در سراسر کشور است. فقط یک اتفاق افتاده و تنها دو نفر مریض شدم: هر outbreak با سه یا بیشتر از موارد اتفاق افتاده در داخل خانه. یک مطالعه مختلف (نه کارشناسی) در ژاپن یافت می شود که "شانس است که اولیه مورد انتقال COVID-19 در یک محیط بسته شد 18.7 برابر بیشتر نسبت به یک فضای باز در محیط زیست است."

در واقع اکثریت قریب به اتفاق superspreading حوادث بودند در داخل خانه. "ما هنوز به ردیابی بسیاری از عمده شیوع بازگشت به, هوای آزاد, حوادث" Abraar Karan, یک دکتر در Brigham و بیمارستان زنان و هاروارد به من گفت. "بسیاری از آنچه ما ترسیم ... شده است در داخل خانه."

که تقریبا تمام زندگی موضوع اعتراضات در راهپیمایی و تظاهرات خارج و سپس به احتمال زیاد محافظت تظاهرکنندگان و همسالان خود از coronavirus. آن را یکی دیگر از قطعه ای از شواهد حمایت از انجام به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در خارج بر داخل در این بیماری همه گیر.

در صحبت با معترضان وجود دارد به نظر می رسید به یک مقدار زیادی از آگاهی در مورد خطر Covid-19 در تظاهرات. از شرکت کنندگان خواسته شد به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود و در برخی موارد از ماسک و ضد عفونی کننده دست داده بودند در تظاهرات. مردم توصیه به برداشتن قدم برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران — برای آزمایش در خانه بمانند اگر آنها بیمار بودند و قرنطینه برای 14 روز پس از این تظاهرات شده بودند.

"افرادی که شرکت کردند در این تظاهرات این است که آنها نمی بینم این اپیدمی به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی. آنها درک خطرات" جیمی کشتار-Acey متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا به من گفت. "در همان زمان نیز شاهد آنها خطر ماندن در سکوت با توجه به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند."

بنابراین آنها سعی کردند به اعتصاب تعادل: تظاهرات اما با اقدامات احتیاطی در برابر Covid-19.

"بسیاری از افراد [در تظاهرات] بسیار روشن در مورد خطر بالقوه برای Covid-19," گرگ Millett متخصص اپیدمیولوژی و معاون رئیس جمهور و مدیر سیاست عمومی در HIV/AIDS گروه حمایت amfAR به من گفت. "با وجود این واقعیت وجود نداشت اجتماعی فاصله آنها هنوز هم از دیگر اقدامات پیشگیرانه."

در برخی از راه های احتیاطی بازتاب گسترده تر تغییر در آمریکا در چند ماه گذشته ، به عنوان همه گیر شده رفته آمریکایی ها به عنوان یک کل تبدیل شده اند بیشتر احتمال دارد به دقت شستن دست های خود نگه دارید 6 فوت از دیگران پوشیدن ماسک و جلوگیری از بیرون رفتن زمانی که آنها بیمار است. برای مثال نظر سنجی نشان می دهد اکثریت بزرگی از آمریکایی ها پوشیدن ماسک گاهی اوقات اگر نه همیشه زمانی که آنها بیرون بروید.

وجود دارد یک بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد این اثر قابل توجهی در کاهش Covid-19 انتقال است. با ماسک به تنهایی مطالعات اخیر پیدا کرده اند آنها کاهش انتقال است. برخی از کارشناسان این فرضیه را مطرح کرد و تحقیقات اولیه نشان می دهد — ماسک نقش مهمی در مهار Covid-19 شیوع بیماری در چندین کشور آسیایی که در آن استفاده از آنها گسترده است مانند کره جنوبی و ژاپن است.

آن را قرار داده راه دیگر: به نظر می رسد به چیزهایی که توصیه می شود با این توصیه های بهداشتی در واقع موثر — شاید موثر تر از بسیاری از کارشناسان و مقامات در ابتدا فکر می کردم.

بنابراین شاید این نوع تظاهرات را رهبری به برخی از گسترش coronavirus چند ماه پیش — اگر مردم نمی پوشیدن ماسک به شدت شستن دست های خود و سعی کنید به ماندن از هم جدا زمانی که ممکن است. اما در حال حاضر این تغییرات ساخته ایم ممکن است نگه داشتن ما را از این بیماری حداقل در هوای آزاد, تنظیمات که اعتراضات بیشتر صورت می گرفت.

که هم پیامدهای فراتر از چارچوب تظاهرات: این بدان معنی است که زمانی که شما بیرون بروید شما می توانید اقامت نسبتا امن اگر شما به پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران است.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اکثریت رهبری از افراد جوان و کمتر احتمال دارد به مرگ و یا تبدیل شدن به شدت بیمار از coronavirus.

این لزوما که افراد جوان انتقال coronavirus در نرخ پایین تر است. (علم هنوز در آن.) این هم نیست که افراد جوان نمی مستعد ابتلا به این ویروس وجود دارد نمونه هایی از جوان مردم به طور جدی بیمار و در حال مرگ از Covid-19 با جوامع اقلیت و مردم با شرایط موجود ضربه سخت به خصوص توسط ویروس.

اما تحقیقات نشان می دهد که افراد جوان به خصوص کسانی که بدون شرایط موجود بسیار کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین عوارض و مرگ از coronavirus. که می تواند به کاهش شانس که Covid-19 نفر از میان جمعیت جوان در حال شمارش — از افراد جوان که قرارداد coronavirus اما تا به حال چند به هیچ علائم به طور کلی کمتر به احتمال زیاد برای دریافت تست و یا در بیمارستان بستری است.

"اگر افراد جوان آلوده, آنها در حال رفتن به لزوما علامت بیماری" گرگ Gonsalves, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل به من گفت. "می تواند وجود داشته است بسیاری از بدون علامت و یا عفونت خفیف در میان معترضان که ما هرگز بشنوم."

که یک دلیل برای احتیاط: اگر معترضان انتقال این ویروس به یک دیگر و آن را نمی دانند, آنها هنوز هم می تواند در نهایت داشتن آن و انتقال آن به خود را گسترده تر جوامع — پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و معلمان و کارفرمایان و بنابراین در زمانی که آنها بازگشت به خود را غیر تظاهرات زندگی می کند. کسانی که انتقال می تواند هفته دیگر به نشان می دهد تا اطلاعات به خصوص برای معترضان که سفر خارج از کشور خود و یا شهرستان را به شرکت.

در همان زمان بسیاری از دولت های محلی و ایالتی و مقامات بهداشت عمومی به شدت تشویق معترضان به دریافت تست شده — حتی در برخی موارد ساختمان pop-up تست سایت های نزدیک به معترضان — و نه بسیاری از تظاهرکنندگان به ظاهر آلوده. در ماساچوست به عنوان مثال 2.5 درصد از معترضان آزمون برگشتم مثبت که فرماندار به عنوان "منطقی سازگار" با ایالت اعداد. بنابراین شاید درست نبود که مقدار انتقال آغاز خواهد شد.

اگر چه صدها هزار یا میلیون ها نفر از مردم در اعتراض باعث می شود به صورت چشمگیر, تظاهرات, آن را هنوز هم بخش کوچکی از جمعیت به طور کلی — در حدود 6 درصد از بزرگسالان شرکت کننده در این تظاهرات بر اساس یک نظرسنجی که از سوی مرکز تحقیقات پیو. چنین نسبتا کوچک جمعیت است که به سادگی کمتر به احتمال زیاد به علت عمده شیوع.

آن نیست که یک فرد یا گروه کوچک نمی تواند باعث شیوع بیماری. شده اند وجود دارد چند superspreading حوادث آغاز شد که با یک فرد آلوده پایان در محل اشتباه در زمان اشتباه است. به عنوان یک مثال شیوع در اردن که زخم آلوده کردن بیش از 70 نفر به نظر می رسد برای شروع یک نفر — عروس پدر — رفتن به داخل سالن عروسی در حالی که او بیمار بود.

همه چیز برابرند اگر چه وجود دارد به سادگی پایین تر احتمال شیوع اگر کمتر وجود دارد بخش از جمعیت درگیر است.

این یکی از دلایلی است که کارشناسان بر این باورند که ایالات بازگشایی نیست, تظاهرات, بازی های برگزار شده است که نقش غالب در اخیر سنبله در Covid-19 موارد: در حالی که تظاهرات درگیر تعداد نسبتا کمی از مردم کشورهای بازگشایی پیشرو بخش بزرگی از مردم عقب — آیا با توجه به محل کار خود را بازگشایی و یا به سادگی از آنجا که آنها در حال حاضر مکان و کسب و کار برای رفتن به. که به سادگی رفتن به پایمال کردن تظاهرات که کسری از جمعیت درگیر بود.

"بیشتر مردم که در حال بیرون رفتن در جامعه و مخاطبین بیشتر آنها بیشتر احتمال دارد که آنها ضربه مراحل درست که طوفان کامل" Karan گفت.

یکی تعجب آور امکان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات ممکن است منجر به بیشتر های اجتماعی فاصله.

این ایده می آید از یک مطالعه ای در آمریکا شهرها و شهرستان های قبل و بعد از تظاهرات. این ایده می رود مثل این: در حالی که تقریبا مسلم است که این تظاهرات در خیابانهای را کاهش دهد اجتماعی خود فاصله تظاهرات ممکن است تحت فشار قرار دادند غیر تظاهرکنندگان بازگشت به خانه های خود. شاید غیر معترضان می ترسید تظاهرات را تبدیل به خشونت (به عنوان برخی از بود) فرض بر این است که کسب و کار خواهد بود تعطیل و ترافیک خواهد بود بیش از حد متراکم به بیرون رفتن با توجه به تظاهرات و یا نگران است که این اعتراضات می تواند منجر به گسترش Covid-19.

با استفاده از ردیابی تلفن همراه داده است که آنچه که این مطالعه نشان داد: در خالص مبلغ اجتماعی فاصله — به خصوص تعداد زیادی از مردم را به ماندن در منزل — در واقع افزایش یافته است که در آن وجود دارد تظاهرات.

که به نظر می رسید به خصوص در مناطق که در آن رسانه ها گزارش خشونت در تظاهرات مطالعه به این نتیجه رسیدند: "ما به طور کلی افزایش در درصد از ساکنان در خانه ماندن تمام وقت و زمان صرف شده در صفحه اصلی برای هر دو مجموعه از تظاهرات [مسالمت آمیز یا خشونت آمیز] هر چند اثرات انتظار قوی تر زمانی که تظاهرات همراه با گزارش های رسانه ها از خشونت است."

به عنوان یک نتیجه از این مطالعه تشخیص نیست افزایش Covid-19 موارد است.

"ما در رفت و نمی دانستند اگر ما را در پیدا کردن یک افزایش در موارد کاهش موارد یا هیچ اثر" دانيال دیو یک نویسنده از مطالعه به من گفت. "این تا حدودی تعجب آور به ما."

اگر هر چیزی ممکن است وجود کاهش Covid-19 موارد با توجه به اعتراضات این مطالعه نشان داد. اما دیو هشدار داد در برابر ساخت بیش از حد است که پیدا کردن از آن نبود آماری قدرتمند است.

این است که در آن تعدادی از معترضان نسبت به یک شهر جمعیت باعث می شود تفاوت. اگر تظاهرات تحت فشار قرار دادند و حتی سهم کوچکی از کلی عدم اعتراض مردم به خانه های خود را که هنوز هم می تواند ضربه بزرگتری نسبت به تظاهرات خود در net.

این فقط یک تحقیق است; شاید در آینده پژوهش با داده های مختلف و یا روش تولید می تواند متفاوت یافته و یا بیشتر در هفته از داده ها را در تضاد با آن است. NBER مطالعه نیز نمی تواند کسی را دست انداختن بیرون که آیا Covid-19 مورد افزایش یافته است در میان تظاهر کنندگان خود را.

اما این مطالعه ارائه مهمی غذای آماده در تفسیر اثر این حوادث است. عنوان مقاله نتیجه "قابل رویت ترین بخش از جمعیت است که همیشه راننده اصلی نتیجه مورد علاقه."

این یک نکته مهم برای فقط در مورد هر coronavirus داستان: وجود یک عنصر شانس است که درگیر در تعیین اینکه آیا هر رویداد منجر به بسیاری از coronavirus موارد و یا چند به هیچ کدام است. بنابراین آن را کاملا ممکن است که معترضان کردم حس خوش شانس — و آینده بزرگ, هوای آزاد, تجمعات هنوز هم می تواند منجر به superspreading حوادث.

"خطر احتمالی," Gonsalves گفت. "این مطلق نیست."

در طول یک بیماری همه گیر همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر برای شیوع قابل توجهی در هر رویداد که در آن مردم در حال تعامل برای ساعت. که درست باشد تا یک واکسن یا درمان مشابه کشف شده است.

آنچه در این تظاهرات ممکن است نشان می دهد این است که این خطر می تواند به کاهش — با بهداشت مناسب, ماسک پوشیدن و دیگر مرحله توصیه می شود. "اگر شما سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و ارتباطات آموزش و پرورش, پیام, و شما باید یک گروه از افرادی که مایل به گوش دادن و می خواهید به امن در حالی که درگیر شدن در چیزی است که یک قطعه بزرگ از این" Popescu گفت.

اما باز هم کارشناسان می گویند حتی این مراحل را نمی توانید این خطر را به صفر است. بنابراین در حالی که ممکن است کسی تعیین می کند که یک علت است که ارزش به خطر شکستن اجتماعی فاصله این مهم اذعان کرد که خطر همیشه وجود دارد — و آن را رول می میرند که آیا ماه مارس آینده رالی و یا دیگر جمع زیادی منجر به گسترش Covid-19.

"من فکر می کنم این تظاهرات می تواند یک فرصت برای انجام این کار" Millett گفت: با اشاره به superspreading حوادث. "اما خوشبختانه به دلیل بهداشت عمومی اقدامات است که بسیاری از معترضان در زمان ما و نه فقط دیدن است که اسپایک."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.