این "boogaloo" "جنبش" توضیح

در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید جلب توجه از برخی از اعضای افراطی آنلاین خرده فرهن

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید جلب توجه از برخی از اعضای افراطی آنلاین خرده فرهنگ به اصطلاح "boogaloo" جنبش است.

مؤمنان در boogaloo ایدئولوژی — تمرکز بر قابل مشاهده مالکیت اسلحه با برخی حمایت های خشونت آمیز جنگ داخلی علیه دولت فدرال — نشان داده اند تا به تظاهرات در مینیاپولیس, لاس وگاس و دیگر شهرها گاهی اوقات پوشیدن پیراهن هاوایی (بر اساس یک جنبش در شوخی) و حمل بزرگ اسلحه.

در لاس وگاس در چهارشنبه دادستان فدرال اعلام کرد اتهامات علیه سه "ادعا اعضای Boogaloo جنبش" با روابط نظامی متهم آنها را از شرکت در یک توطئه به جرقه خشونت در تظاهرات برگزار شده در طول تعطیلات آخر هفته و شارژ آنها را با در اختیار داشتن کوکتل مولوتف. و در کلمبیا, کارولینای جنوبی, یک اورژانس کارگر اعتقاد به وابستگی به boogaloo جنبش دستگیر شد و از کار خود اخراج شده برای نقش خود را در شورش که در آن شهرستان.

Boogaloo — این نام برگرفته از فیلم Breakin' 2: Electric Boogaloo — یک شل متصل ضد دولتی جنبش است که شامل برخی از سفید گفت که این باور در "accelerationist" ایدئولوژی است که تشویق ترغیب مدنی اختلال در نهایت دامن زدن به فروپاشی نظام سیاسی به طور کامل. اما این جنبش نیز شامل افرادی به مراتب در خارج از سفید ملی محافل. به عنوان خبرنگاران سی ان ان رابرت Kuznia درو گریفین و کورت Devine قرار داده و آن را در ژوئن 4, "boogaloos در حال ظهور تجسم افراط گرایی است که به نظر می رسد به زودی آسان طبقه بندی."

خود را به حضور در تظاهرات کشیده اند جدید توجه — هر چند تا آنجا که ما می دانیم در حال حاضر اعضای این گروه شده اند و درصد کمی از کسانی که درگیر در خشونت است. در مه 27, یادداشت وزارت امنیت داخلی نگرانی که داخلی گروه های تروریستی می تواند هدف این تظاهرات از جمله اتهامات از FBI است که "سفید supremacist افراطی تلگرام کانال تحریک پیروان برای شرکت در خشونت و شروع 'boogaloo' با تیراندازی در یک جمعیت است."

این آزادانه وابسته boogaloo جنبش و روابط خود را با سفید ملی یا سفید supremacist گروه بسیار پیچیده است. نه همه boogalooers سفید supremacists و برخی از در سفید ملی و سفید supremacist محافل موافق نیستم با این گروه فلسفه تحریک درگیری با اجرای قانون هدف از دامن زدن به یک جنگ است.

و در حالی که اغلب با استفاده از نژادپرستانه تصاویر و استعارههای آنلاین بسیاری از اعضای boogaloo جنبش هیچ روابط خاص به ناسیونالیسم و یا گسترده تر سفید قدرت جنبش است. (سفید ناسیونالیسم یک ایدئولوژی خاص خواستار ایجاد یک ethnostate نه فقط یک اصطلاح مختلف برای "نژادپرست است.")

بسیار آنلاین طبیعت boogaloo — شدید حجم memeing و ضخیم شین طنز — باعث می شود آن را دشوار است به تجزیه کردن آنچه که مردم در جنبش می خواهید به انجام و یا چرا برخی از خواهد بود شرکت در تظاهرات علیه خشونت پلیس.

و برای برخی از boogalooers اعضای یک جنبش از انواع بر اساس در-جوک لایه بر در-جوک که سردرگمی بخشی از این نقطه است.

اصطلاح boogaloo ناشی از 1980s فیلم Breakin' 2: Electric Boogaloo و به معنای این مفهوم را میرسانند کمتر "عاقبت" به چیزی که در حال حاضر اتفاق افتاده است. برای بسیاری از پیروان آن چیزی خواهد بود که جنگ های داخلی.

این boogaloo جنبش سرچشمه تا حد زیادی در 4chan را /k/ فروم که در آن کاربران بحث سلاح و اسلحه. و تحقیقات نشان می دهد که اصطلاح "boogaloo" استفاده شده است در انجمن از سال 2012 اشاره به اوباما انتخاب مجدد باعث یک دوم جنگ داخلی (که در جنگ 2: Electric Boogaloo). به عنوان افراط گرایی محقق و پادکست میزبان رابرت ایوانز به من گفت: "این اساسا یک شوخی است که مردم پیچیده یک دسته از چیزهای مختلف است."

که مبهم جالب jokiness باقی مانده است در میان افرادی که شناسایی به عنوان "Boogaloo Bois." برای مثال برخی از افرادی که به دنبال جنبش با استفاده از شرایط "بزرگ کلبه اسکیموها" یا "بزرگ لواو" برای جلوگیری از گفتن "boogaloo" در سیستم عامل رسانه های اجتماعی — که منجر به یک نماد جدید برای پیراهن هاوایی. به عنوان Evans توضیح داد: در این تحقیق سایت Bellingcat:

با این نقطه پیراهن هاوایی (یک sartorial ضرورت در هر لواو) در حال حاضر تبدیل به یک راه برای افراد به معنی خود را پیش بینی از آینده جنگ داخلی. فعالان در ریچموند تفنگ حقوق تجمع در ژانویه 20, 2020, خال خال شد با پوشیدن پیراهن هاوایی و کامل مبارزه با دنده.

از آن به بعد, پیراهن هاوایی زوج با اسلحه شده اند یک دید مشترک در ضد قفل تظاهرات با اعضای موجود رادیکال راست و یا "پاتریوت جنبش" سازمان ها با استفاده از لباس ها به سیگنال وابستگی های خود به Boogaloo جنبش است.

علاوه بر این Evans استدلال کرد که در حالی که برخی از اعضای این جنبش مانند آن وجود دارد در حال نژادپرستانه و معتقدان سفید ملی, دیدگاه های دیگران نیست.

منبع باز مواد نشان می دهد که در حال حاضر آخرالزمانی ضد دولت سیاست "Boogaloo Bois" نیست monolithically نژادپرستانه/نئو نازی ها. همانطور که ما مشاهده کردیم که برخی از اعضای راه آهن در مقابل پلیس تیراندازی از آمریکایی های آفریقایی تبار و ستایش, سیاه, ملی دفاع از خود شدند.

این مسابقات در آنچه مبارزه با تروریسم محققان دیده می شود در درون جنبش به آن واکنش نشان می دهد به وقایع جاری است.

در Facebook, Boogaloo حامیان بحث بهترین راه برای ابراز همدردی با معترضان. برخی نگران است که [Black Lives Matter] معترضین خواهد بی اعتمادی Boogaloo Bois, در حالی که دیگران اصرار داشت که مبارزه با پلیس را نشان می دهد به پل فعالان که آنها و Boogaloo Bois بودند در همان سمت.

برای مثال باشگاه McGee کلرادو مرد متهم به تعلق به boogaloo جنبش اعتراضی در اعتراض هفته گذشته با اسلحه و تاکتیکی دنده ابراز پشتیبانی برای زندگی مهم نیست (از طریق لنز ضد پلیس احساسات) در رسانه های اجتماعی. اما او همچنین برنامه ریزی برای حضور در یک ضد coronavirus shutdown "بازگشایی کلرادو" اعتراض در اوایل ماه مه (اما جلوگیری شد با توجه به دستگیری یک مرتبط).

و در نوادا دو مرد ادعا توسط دولت به بخشی از boogaloo حرکت اول برنامه ریزی شده به جرقه خشونت در "بازگشایی نوادا" اعتراض با تنظیم کردن بمب دود شروع به وحشت. وقتی که طرح سقوط را از طریق مقامات ادعا می کنند آنها و یک مرد سوم متفقین با میل به "خشونت سرنگونی دولت ایالات متحده" و سپس برنامه ریزی برای منفجر کردن یک قدرت مبدل به "به امید ایجاد ناآرامی های مدنی و شورش در سراسر لاس وگاس" پس از مرگ جورج فلوید. با توجه به شارژ سند مردان با هدف به مدل اعمال خود را پس از آن از ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA).

خود اصلی ایدئولوژی سیاسی و هدایت تمایلات جنبش بیشتر به طور گسترده ای به نظر می رسد ضد دولتی احساسات با کلی تمرکز بر روی اسلحه مصادره به عنوان یک نگرانی عمده است.

اما آن را حتی معلوم نیست که آیا یا نه boogaloo پیروان تشکیل متمایز بلوک سیاسی. من با صحبت ایوانز در روز سه شنبه و او به من گفت: "من واقعا به طور کامل خوشحال خواستار آن جنبش اما من نمی دانم چه چیز دیگری به آن تماس بگیرید."

سفید گرایان و قسم خورده نژادپرستان را نیز گرفته تا boogaloo گوشته (و آن را شایان ذکر است که علنا اظهار داشت منافع اعضای این جنبش ممکن است متفاوت از آن آنها ممکن است واقعا پشتیبانی). برای مثال شکست در خانه نامزد و هار نژادپرستانه و anti-Semite پل Nehlen در آغوش جنبش پس از یک تیراندازی در کالیفرنیا کنیسه در سال 2019. این /k/ هیئت مدیره که در آن حرکت رو شروع آن است غرق در الگوهای رفتاری نژادپرستانه است و برای بسیاری از تاریخ آن است. و نه به ذکر است که در قلب boogaloo مفهوم تمایل به recontest جنگ داخلی.

به عنوان با alt سمت راست memeing و جوک را تشکیل می دهند که بخش بزرگی از این جنبش می تواند برای برخی از, را موثر پوشش میل به خشونت است. ایوانز به من گفت که برای برخی از افرادی که به دنبال boogaloo جنبش وجود دارد یک عنصر از "هزینه های غرق شده" مغالطه در بازی به عنوان افرادی که شروع به بحث در مورد "boogaloo" در ابتدا به عنوان یک شوخی شروع به گرفتن ایده از یک جنگ داخلی علیه دولت جدی تر.

"بسیاری از آنها [بودند] شوخی اما آنها شروع به خرید بدن زره پوش و سلاح و آموزش و انباشت. و من فکر می کنم در طول زمان سرمایه گذاری است که آنها را به این ایده ساخته شده آنها را متعهد به ساخت آن اتفاق می افتد."

برای بسیاری از آنها شنیده ام از boogaloo جنبش شده است که اشاره شده توسط سیاستمداران وی از سوی مامورین که تأثیرات خارجی — مانند boogalooers سفید گرایان یا antifa — پشت خشونت که احاطه برخی از شهرهای آمریکا در پی ضد خشونت پلیس تظاهرات.

اما اعضای boogaloo جنبش بعید است که اکثریت کسانی که در بازداشت یا تظاهرات و یا خشونت. در مینیاپولیس, سیاتل, کلیولند دالاس و آتلانتا و در جای دیگر اکثر افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات و خشونت نبوده و خارج از آشوبگران سفر به این کشور شروع به دعوا و باعث خشونت. بلکه آنها بوده است و مردم تا حد زیادی از همان مکان که در آن آنها دستگیر می شوند.

همانطور که واشنگتن پست مفصل در مورد ضد خشونت پلیس تظاهرات و شورش در مینیاپولیس:

از 57 نفر دستگیر شده از طریق پنج شنبه صبح, 47 (82 درصد) ارائه شده مینه سوتا آدرس به مقامات گفت: جرمی Zoss سخنگوی Hennepin County Sheriff ، بسیاری از آنها را به آدرس از مینیاپولیس و سنت پل با توجه به اطلاعات ارائه شده به واشنگتن پست. 10 نفر دیگر دستگیر شدند و از دولت دیگر و یا دولت نبود ارائه Zoss گفت.

و مرکز قانون فقر جنوب هوارد گور نیویورک تایمز گفت: "من را دیده اند و نه هر گونه شواهد روشن است که سفید supremacists یا شبه نظامیان در حال پوشش و رفتن به سوزاندن و غارت."

به عنوان همکار من لی ژو مفصل "در خارج از آشوبگران" استعاره دارای یک تاریخچه طولانی:

این یک بیانیه است که فعالان شنیده ام قبل از استفاده در طول تاریخ به تضعیف مشروعیت تظاهرات. توسط فریم تظاهرات به عنوان نتیجه "خارج" نفوذ قانونگذاران قادر به تضعیف اعتبار از اعتراض خود و سوال فعالان ظرفیت برای سازماندهی یک حرکت در مقیاس بزرگ. در همان زمان آنها قادر به حفظ که آنها در واقع حمایت از فعالان' گسترده تر باعث مقابله با خشونت های پلیس در حالی که سرکوب معترضان.

آن را به می گویند که ملی گرایان و یا ضد دولتی فعالان و یا تقریبا هر گروه از هر گونه سیاسی خط خطی بازی نمی بخشی در تظاهرات و خشونت در نظر گرفتن محل در حال حاضر. شواهد و مدارک قانونی می گویند آنها هستند. اما در حالی که boogalooers ممکن است رفتن از دولت به دولت برای شرکت در ضد خشونت پلیس تظاهرات (و یا در اوایل بهار امسال anti-stay-در-خانه اعتراضات) شواهد نشان می دهد که آنها به دور از اکثریت کسانی که معترض.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن