بزرگ با تکنولوژی جلسات نمی خواهد منجر به تغییر واقعی. که خوب است.

روز چهارشنبه چهار نفر از قوی ترین مردان جهان را پاسخ دهد اشاره کرد و به پرسش از نمایندگان کنگره آمریکا که نگرا

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

روز چهارشنبه چهار نفر از قوی ترین مردان جهان را پاسخ دهد اشاره کرد و به پرسش از نمایندگان کنگره آمریکا که نگرانی واقعی در مورد عظیم شرکت های فن آوری این مردان منجر شود. بزرگ برجسته تم مجازی ضد تراست شنوایی: در حال Facebook, گوگل, آمازون و اپل بیش از حد قدرتمند است ؟ چنان قدرتمند است که آنها باید شکسته شود ؟

این جلسه خواهد بود که livestreamed یک رویداد تاریخی و شما باید آن را تماشا و یا حداقل به دنبال پوشش.

اما شما همچنین باید به این خود را با انتظارات مجموعه: کاملا محتمل است که خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی شنوایی در چهارشنبه شامل حروف الفبا سوندار پیچای مدیر عامل آمازون, مدیر عامل شرکت جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل را تولید خواهد کرد ویروسی soundbite یا دو. آن را حتی ممکن است که چیزی یکی از مدیران می گوید را تبدیل به مهمات مورد استفاده در برابر آنها را در یک مبارزه قانونی پایین جاده.

اما آنچه نمی خواهد اتفاق می افتد در روز چهارشنبه هر چیزی که تاثیر مستقیم بر چگونه و یا اگر بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان تنظیم شده است.

برخی از شما می دانید که کنگره جلسات هستند که فقط یک شانس برای شنیدن از شهروندان و مقامات دولتی. حداقل آنها یک محل برای به دست آوردن پاسخ در رکورد مانند کباب دادستان کل آمریکا ویلیام بار دریافت شده از کمیته قضایی مجلس در روز سه شنبه بیش از همه چیز خود را از دست زدن به مولر تحقیقات خود را به استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب تظاهرات در واشنگتن و پورتلند, اورگان.

و گاهی اوقات مانند چهار مورد آنها همچنین می توانند با مشخصات بالا بیت از تئاتر است.

اما آنها نمی به طور مستقیم منجر به هر گونه قانون یا تغییر قانون ساخت. چیزهای که خواهد یا نمی خواهد اتفاق می افتد در بیشتر قسمت ها, کردن دوربین. برخی از آن خواهد شد در بسته-درب جلسات بین رگولاتور و لابی از شرکت های فن آوری; برخی ممکن است در دعاوی حقوقی مانند یک رود ضد تراست کت و شلوار در این نسخهها کار میکند در برابر الفبای رهبری دولت به طور کلی وکیل. وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال نیز به دنبال تحقیقات به تمام چهار شرکت که رهبران شهادت در روز چهارشنبه.

در تئوری هر آنتی تراست طرح دعوی در دادگاه می تواند در نهایت بازی را با یک سفارش برای شکستن این شرکت تا مانند استاندارد نفت در آغاز قرن 20 و تلفن بل سیستم در 1980s. (بیست سال پیش حکم دادگاه نیز قرار است برای شکستن مایکروسافت هر چند که هرگز از طریق رفت.) اما آن را بسیار طولانی بازی.

به عنوان یک یادآوری: به غیر از آمازون بزوس سه تن دیگر از تکنولوژی رهبران همه نشسته قبل از کنگره قبل از. اگر شما به این مسائل شما ممکن است به یاد بیاورید که یکی از مهم غذای آماده از زوکربرگ را شهادت در بهار سال 2018 بود که متمرکز در Facebook به شیوه های حفظ حریم خصوصی: در چهار کلمه به علاوه یک پوزخند او توضیح داد Facebook مدل کسب و کار به آن. اورین هچ.

یک سال پس از آن جلسه ما دولت را در واقع انجام کاری در مورد Facebook — این رو این شرکت به توافق برسند به شکستن رکورد 5 میلیارد دلار حل و فصل و لایه لایه در نظارت است که قرار است به (در تئوری) این شرکت کمتر احتمال دارد به پایمال کاربران آن' حقوق و حریم خصوصی. اما این عمل در آمد از طریق کمیسیون تجارت فدرال; وقتی که می آید به Facebook و حفظ حریم خصوصی شکست کنگره انجام نشده هر چیزی معنی دار است.

آن است که همیشه ممکن است از لحاظ تئوری که کنگره تصویب خواهد شد معنی دار قوانین مربوط به اینترنت و شرکت هایی که تسلط بر آن است. اما همه چیز را به تغییر اساسی که به اتفاق می افتد چرا که در حال حاضر جناح های مختلف کنگره صحبت می کنند به طور کامل به زبان های مختلف وقتی که می آید به اینترنت قوانین و مقررات. دموکرات ها نگران قدرت از شرکت های فن آوری برای تغییر شکل اقتصاد و به سوء استفاده آمریکا از حریم خصوصی; خواهان چنگ در پشتیبانی نشده ادعا می کند که شرکت های فن آوری در حال سانسور محافظه کاران است.

و پویا فراتر از کنگره است. Barr که گرفته شده بسیار منافع عمومی در پیگیری ضد تراست ادعا می کند در برابر گوگل در میان دیگر شرکت های فن آوری است گفت: با صدای بلند که شرکت های فن آوری با استفاده از قدرت خود را به "سانسور دیدگاههای مختلف" و این که "یکی از راه های این را می توان از طریق قوانین ضد تراست و به چالش کشیدن شرکت های است که در تعامل با شیوه های انحصاری."

بنابراین انتظار می رود به شنیدن سوالات کارگردانی در زوکربرگ و پیچای حداقل در امتداد آن خطوط در دادرسی.

از سوی دیگر این نخواهد بود پخش زودتر دره سیلیکون-همراه-به-واشنگتن جلسات که در طی آن یک سری از سیاستمداران ساخته شده بی خبر سیاسی خود را در مورد تکنولوژی جهل. ما در کنگره دیوید Cicilline (D-RI) که در حال اجرا است آنتی تراست کمیته فرعی میزبانی چهار جلسه است که کسی با یک رغبت برای این کار او بدون شک تولید اسناد و مدارک و ریز نمرات که چهار اجرائی پیچ و تاب خوردن در زمان های مختلف. و بر خلاف دیگر بزرگ با تکنولوژی جلسات پرسش در اینجا محدود خواهد شد به فرعی که به معنی کمتر فرصت بی معنی digressions.

و همانطور که دیدیم در روز سه شنبه هنگامی که او را مورد سوال Barr, Cicilline نیز بسیار ماهر با آرایه های خاردار پرسش و تفسیر.

پس پیش بروید و به تماشای چرا که این مسائل واقعا مهم است: مردانی که حکومت فناوری به طور فزاینده حاکمان خود ماموت امپراطوری و آنها دیر شده برای حسابداری. و اگر ما می توانید دریافت کنید که در خارج از جلسات آن خواهد شد به خوبی به ارزش آن. اما اگر شما می خواهید واقعی تغییر, شما در حال رفتن به باید صبر کنید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن