غول های آسیایی هورنت یک.k.یک. قتل هورنت وارد شده. زنبورها مراقب باشید.

یک غول زنبور عسل-کشتن حشرات لقب "قتل هورنت" است حملاتی را در ایالات متحده تهدید کننده محصولات کشاورزی است که ب

توسط NEWSOULS در 14 اردیبهشت 1399

یک غول زنبور عسل-کشتن حشرات لقب "قتل هورنت" است حملاتی را در ایالات متحده تهدید کننده محصولات کشاورزی است که بستگی به گرده افشانی و انسان که ممکن است در راه خود را.

غول های آسیایی هورنت, وسپا mandarinia, است که بومی مناطقی مانند ژاپن و کره جنوبی و تایوان اما تشخیص داده شد در واشنگتن در اواخر سال گذشته. کانادا مقامات نیز یافت هورنت در بریتیش کلمبیا در ماه اوت است.

شوم نارنجی-و-سیاه اورلئانز باید کارگران است که می تواند به رشد یک اینچ و نیم طولانی و ملکه که تا دو اینچ طول دارد. آنها نیش دردناک است که می تواند منجر به مرگ انسان — اگر آنها حساسیت دارند و بر خلاف بسیاری از زنبورها اورلئانز می تواند سوزش بیش از یک بار. با وجود نام این افراد باید کمی به ترس از آنها: British Columbia وزارت کشاورزی گفت که آنها "علاقه مند در انسان و حیوانات خانگی و حیوانات بزرگ."

Size comparison of bees and wasps
غول های آسیایی هورنت یک.k.یک. قتل هورنت است بزرگ.
Washington State Department of Agriculture

به جای نگرانی اصلی این است که چه این اورلئانز را به زنبور عسل. با آن مشخصی خنجر مانند آرواره یک غول های آسیایی هورنت می توانید سر بریدن 40 زنبور عسل در هر دقیقه است. در عرض چند ساعت یک گروهی از این مهاجم اورلئانز می توانید پاکسازی یک کندوی عسل است.

این اشتهای سيری بحرانی گرده افشان تهدید به کلید محصولات کشاورزی در شمال غربی اقیانوس آرام که در آن تجاری زنبورداران اغلب اجاره کهیر خود را به کشاورزان رشد محصولات کشاورزی مانند زغال اخته و تمشک.

دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی در حال حاضر درخواست های عمومی برای گزارش هر گونه یافته های هورنت به پیگیری آن گسترش یافته است. روشن نیست چگونه اورلئانز عبور از اقیانوس آرام اما کارشناسان فکر می کنم آنها ممکن است دور نشستن در یک کشتی کانتینر و یا ممکن است به عمد وارد شده به عنوان یک عنصر در خانه ادعا افزایش دهنده عملکرد.

زنبورها حمایت حدود 20 میلیارد دلار ارزش از ما کشاورزی هر سال اما رو به کاهش جمعیت در سراسر جهان است. از سال 2006 ما زنبورداران از دست داده اند و نزدیک به یک سوم از مستعمرات خود در هر سال. زنبورها تحت فشار هستند از آفت کش ها از دست دادن زیستگاه بیماری و گونه های مهاجم مانند غول های آسیایی هورنت. چند تا از این عوامل به احتمال زیاد در بازی در ظهور اختلال فروپاشی کلنی که می توانید ترک کلنی های زنبور عسل با هیچ زنبوران گذشته از ملکه.

در آسیا زنبورها انجام یک مکانیسم دفاعی در برابر غول های آسیایی هورنت ، آنها می توانند ازدحام طلایه زنبور در کندو به شکل یک توپ در اطراف مهاجم. سپس زنبورها ارتعاش باعث هورنت به حرارت بالا در حالی که دی اکسید کربن ایجاد شده در داخل توپ. طلایه تنفس و می میرد آن جلوگیری از رله مختصات کندو به بقیه از آن ازدحام.

اما روشن نیست که آیا زنبور عسل در آمریکای شمالی می دانید که چگونه برای استقرار این روش از هورنت یک تهدید جدید است. و با تمام تنش زنبورها در حال حاضر به صورت کهیر تنها می تواند نگه دارید برای مدت طولانی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن