لوئیس پلیس روشن اشغال شهر سالن STL اعتراض اردوگاه

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی یک کارگر شهرستان قدرت شستشو LYDA استعفا رنگ نشانه ای از تاکر بلوار.

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید A city worker power washes the LYDA RESIGN painted sign from Tucker Boulevard. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • یک کارگر شهرستان قدرت شستشو LYDA استعفا رنگ نشانه ای از تاکر بلوار.

لوئیس پلیس و نگهداری کارگران پاک اعتراض اردوگاه در مقابل تالار شهر در اوایل صبح.

پس از رسیدن در مدت کوتاهی قبل از 4 صبح ده ها تن از افسران نقل مکان کرد و دستور داد مردم را به ترک. سروان پلیس رنه Kriesmann که دستورات چهارم منطقه می گوید: مردم چپ مسالمت آمیز است. وجود دارد حداقل یک گزارش رسانه های بزرگ مبارزه زودتر, اما به نظر می رسد که به غلط به گفته پلیس و شاهد حساب های ارسال شده به توییتر.

"این مهم است ساختمان این ساختمان اجرا می شود که شهر ما دولت" Kriesmann می گوید. "گرفتن آن را بازگشایی و بازگشت به حالت عادی بود و مهم برای همه است."

معترضان خواستار شهردار Lyda Krewson استعفای شده بود معترضان در مقابل تالار شهر از روز شنبه در آوردن چادر و حتی برخی از مبلمان. Krewson شده است هدف از تظاهرات برای دو هفته. در طول یک جلسه در تاریخ 26 ژوئن در Facebook Live, او پخش نام و آدرس طرفداران defunding پلیس. این تصویری بود که بعدا حذف شد اما واکنش در برابر doxing سریع بود و شامل تظاهرات خارج از خانه اش در مرکز پایان غرب است.

در اولین شب از اشغال شهر سالن STL اردوگاه پلیس می گویند یک شهر راننده کامیون بود ضربه با بشکه از حمله به سبک تفنگ در حالی که تلاش برای دو خودرو از صحنه اوایل صبح روز پنج شنبه. Kriesmann می گوید: پلیس یک مظنون در این مورد به بازداشت چند ساعت قبل از پاکسازی اردوگاه در صبح روز جمعه. پلیس نام نه فرد.

معترضان وعده داده بود به ماندن تا زمانی که Krewson استعفا داد. آنها در رنگ بلوک های عظیم حروف "LYDA استعفا" در تاکر بلوار. چند ده نفر پر اردوگاه اگر چه تعداد کمتری ماند یک شب جمعه به جمعه. خیابان پزشکان تا به حال راه اندازی چادر مواجه نگردند با پایه منابع آب و در انتهای جنوبی اردوگاه. ویدئو ارسال شده توسط یک گروه مرتبط با پزشکان مارس در سنت لوئیس نشان داد ماموران پلیس عکاسی از مردم در تلاش برای بسته کردن آنچه که آنها می توانند قبل از پلیس مصادره بقیه.


پلیس تا به حال صحنه شورش پلیس در این نزدیکی هست اما به پایان رسید تا با استفاده از ده ها تن از افسران در دوچرخه واحد به انجام بسیاری از اجرای. Kriesmann می گوید: شهرداری زمینه در نظر گرفته شده پارک شهر و پلیس اجرای حکومت نظامی که منع مردم از اقامت شبانه در پارک.

توسط ساعت 5:45 صبح همه چادر شده و ده ها تن از دوچرخه پلیس pedaled دور از شهر. تعداد کمی از افسران پلیس همچنان به مسدود کردن ترافیک رفت و آمد در تاکر در حالی که کارگران شهرستان با واشر فشار و برس پاک LYDA استعفا نقاشی کردن خیابان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bicycle police pedal away from City Hall. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • دوچرخه پلیس پدال دور از شهر.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن