درخواست تجدید نظر و بیهودگی ماسک بحران ویدئوها

همه آنها شروع به در وسط. فیلم تار و لرزان و نگاه مانند آغاز یافت فیلم, فیلم, یکی از کسانی که طرفداران وحشت که

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

همه آنها شروع به در وسط.

فیلم تار و لرزان و نگاه مانند آغاز یافت فیلم, فیلم, یکی از کسانی که طرفداران وحشت که در آن شما نمی دانید که آنچه شما دنبال آن هستید در آن تا زمانی که آن را می شود غیر ممکن است به از دست ندهید. در این مورد آن را به صورت اول شخص از نقطه نظر. ما cameraperson یک زن در اسکاتسدیل, آریزونا, حلق, ماسک از یک صفحه نمایش.

"این گه را, گاییدن," او می گوید: دوباره و دوباره او دست سیلی دور ماسک بعد از ماسک.

پلاستیک crumples. فلز نمایش screeches. پایین ویدئو reza "@هدف" در شاد رنگین کمان رنگ حروف به ظاهر غافل از انسان-در-ماسک خشونت مدیر آن است که رها کردن.

که تصویری, ارسال شده در جولای 5, در حال حاضر انجام شده 9.9 میلیون بار.

روز بعد مشابه تصویری در اینترنت ظاهر شد. یک مرد در فورت مایرز, فلوریدا, Costco معشوق خانه با تخفیف به صفحه نمایش بزرگ تلویزیون و 30-رول بسته کاغذ توالت رفته به خشم. او می پوشد یک پیراهن قرمز که بار خوانده شده "در حال اجرا در جهان پس از سال 1776." چهره اش تیز و خشمگین فریاد می زند در ما cameraperson. این عنوان توضیح می دهد که او خواسته شده است برای قرار دادن بر روی یک ماسک.

"من احساس خطر می کنند" او فریاد خیلی سخت صدای او را ترک. "پشت کردن."

این دو مطلب اخیر ارسال شده به این ژانر از فیلم ها از مردم با پوشیدن ماسک های ناجور در اماکن عمومی بیش از نیاز به پوشیدن یک. این گسترش آثار مفصل شامل یک زن رفتن بالستیک در معامله گر جو با زن دیگری وحشت بیگل فروشگاه مراجعان توسط سرفه در آنها یکی دیگر از پرتاب مواد غذایی و یک خانه کوچکتر مرد غلت حلقه-برای اولین بار از طریق یک خارج شده و به دفاع از خود را غیر ماسک تسلط:

در حالی که آنتاگونیست های مختلف پیام همان است: این افراد بر این باورند ماسک لازم نیست و آنها حق دارند به وقیحانه بی اعتنایی بهداشت عمومی مشاوره و دستورالعمل ها.

سرخوردگی خود را با ماسک به نظر می رسد برای جلوگیری از جریان محافظه کار سیاسی از ماسک به عنوان یک لیبرال تظاهر داشتن هیچ پایه و اساسی در علم است. با توجه به تاریخ 25 ژوئن تحقیقات پیو نظرسنجی 71 درصد از آمریکایی ها می گویند که ما باید از ماسک در مکان یا بیشتر از زمان و یا همیشه. اما این انشعابات در یک حزبی سطح. پیو گزارش داد:

دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل در مورد دو احتمال به عنوان خواهان و جمهوری خواه leaners می گویند که ماسک باید پوشیده همیشه (63% در مقابل 29 درصد). جمهوری خواهان بسیار بیشتر از دموکرات ها می گویند که ماسک را باید به ندرت و یا هرگز فرسوده (23 درصد در مقابل 4 درصد).

جمهوری خواهان نیز به احتمال زیاد کمتر از دموکرات ها می گویند آنها فرسوده ماسک در فروشگاه و یا کسب و کارهای دیگر همیشه و یا بیشتر از زمان در ماه گذشته است.

این اتفاق می افتد با وجود دستورات و درخواست از اپيدميولوژيستها, پزشکان, پرستاران, دانشمندان, CDC و سازمان بهداشت جهانی به ادامه پوشیدن ماسک, ادامه شستن دست های خود را و همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. و آن را نیز اتفاق می افتد که چندین ایالت در آمریکا هستند گزارش شکستن رکورد تعداد موارد جدید.

خریداران رفته وحشی ویدئوها را نمونه هایی از این افراد هستند و اغلب همراه با عناوین مانند "Maskless 'کارن' سرفه در شکایت مشتری در کوئینز بیگل فروشگاه" و "8 Karens و Kens که انداخت بزرگ بداخلاقی به جای قرار دادن در ماسک." محبوبیت خود و میلیون ها نفر از نمایش ها آن را به نظر می رسد مانند هر کس در همان صفحه در مورد اینکه چرا این رفتار بد است.

"من به این می گویند لطفا انتخاب مهربانی در این شرایط. نگاه کردن به یک دیگر مانند کاربران که در زمان این فیلم و پرسید: اگر من خوب بود" متحد Goodbaum یک فیلمساز که اسیر "maskless کارن" که شروع به سرفه خود نوشت: در Facebook در ماه ژوئن. "من می دانم که وجود دارد مشکلات بزرگتر در کشور در حال حاضر اما بیشتر و بیشتر به نظر می رسد افرادی که فقط تلاش برای ایستادن برای حق همه چیز بولدوزر توسط قلدر."

اما اگر بحران محتوای نرم افزار-ماسک دستور کار موثر بود شما می خواهم فکر می کنم می شد و کمتر و کمتر از این رفتار و کمتر و کمتر فیلم maskless رفتن آجیل با گذشت زمان است. فیلم را متوقف کرده اند پس از اولین berserker رو معروف است. به جای آن وجود دارد به نظر می رسد به آنهایی که جدید ارسال شده در هر روز است.

معلوم می شود به عنوان رضایت بخش به عنوان آن است که به تماشای کسی مواخذه بد رفتار و فیلم های خود را ممکن است یک ابزار موثر به واقع تغییر نگرش نسبت به بهداشت عمومی. و با توجه به سلامت و رفتار کارشناسان تغییر ذهن کسی در مورد ماسک بسیار سخت تر از شرم آور آنها را بر روی دوربین.

یک فروشنده با پوشیدن یک ماسک و محافظ صورت در مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 2020 تجمع در تولسا.
برنده McNamee/گتی ایماژ

به طور کامل درک این freakouts و واکنش آنها الهام بخش به معنی درک وضعیت احساسی ما — صرف نظر از وابستگی سیاسی — همه در. برای چهار ماه گذشته ما با آن برخورد کاملا جدید واقعیت پیچیده در اطراف یک تهدید مرگبار که ما هنوز به طور کامل درک. که طول می کشد تلفات در ما احساسی و ما دائما در حال مقابله با آن است.

"از نقطه نظر روانی و از نظر زمانی وجود دارد عظیم ناشناخته جدید تهدید انسان غریزه بقا و باعث تبدیل شدن آنها بسیار هوشیار و احساسی" دیوید آبرامز استاد علوم اجتماعی و رفتاری در مدرسه NYU جهانی بهداشت به من گفت. "شما باید به فرش کشیده از زیر شما به طور ناگهانی خود را غریزه است که بلافاصله تبدیل به hyperalert. و به عنوان که آدرنالین پمپ شما به آنچه ما تماس بگیرید مبارزه یا پرواز — یک پاسخ عاطفی است که لغو cool-headed عقلانیت."

این استرس به خودی خود آشکار در رفتار متفاوت است.

در خانه من آن را آشکار به عنوان مقدار فراوان از دسر-معطر و صابون (در آن زمان حمام و بدن کار می کند یکی از معدود مکان هایی با سهام) و یادگیری چگونه به طبخ کاراملی موسیر ماکارونی. این بود که آبرامز به من توضیح داد به طور کامل طبیعی است.

"هنگامی که [مبارزه یا پرواز در پاسخ به یک تهدید] اتفاق می افتد, شما سقوط در غرایز خود را," او گفت:. "شما را تبدیل به فوق حساسيت به پیام ها از دیگر مردم است. شما به اطراف نگاه در آنچه که افراد دیگر انجام می دهند و آنچه که رهبران خود را می گویند. شما را تبدیل به یک صفت به سرعت محکم نگاه داشتن به چیزی است که شخص دیگری در حال انجام است. و شما بسیار آسیب پذیر به دلیل hypervigilance و تهدید فوری است. "

یک مثال آبرامز اشاره شد 9/11. پس از آن رخ داده است ما آغاز شد — برای بهتر و بدتر — اعتماد به رهبران ما و پس جدید قوانین اجتماعی مانند افزایش امنیت نمایش در فرودگاه. من هنوز هم به یاد داشته باشید زمانی که ما اجازه راه رفتن عزیزان ما به دروازه.

کلید بخشی از آبرامز به توضیح است که این ویروس نیست به عنوان بتن به عنوان یک انسان تروریستی — آن را قطعا نمی برنده یک پیروزی اخلاقی هنگامی که شما را در یک ماسک — و که در سال 2020 آمریکا و همه ما باید ایده های مختلف در مورد که ما تعیین می شود رهبران.

زیر رهبری نشانه ها می تواند مفید باشد; کسانی که مقامات بهداشتی و پزشکی کارشناسان به عنوان رهبران و سپس رفتار تقلیدی که تمبر را در ویروس کاملا مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

همچنین با این نسخهها کار راه دیگر. که چه چیزی باعث می شود که آبرامز اشاره کرد معاون رئیس جمهور مایک پنس را maskless مراجعه به کلینیک مایو در مارس بسیار مهم است. کسانی که او را به عنوان یک رهبر کپی که رفتار. اضافه کردن به که رهبران دیگر که نمی پوشیدن ماسک و عمدتا محافظه کار لفاظی در مورد چگونه آنها مفید (نگاه کنید به: مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد) و آن را تضعیف مشروعیت و اهمیت بهداشت مقامات مشاوره.

در حالی که به دنبال نشانه های از کسانی که به ما اعتماد نیست و تنها عامل تعیین کننده در چه نوع رفتار ما نمایش آن را به یکی از قدرتمند. عوامل دیگر به عنوان جامعه شناسان و اپیدیولوژی به من گفت که شامل حس یک جامعه تغییر هنجارهای اجتماعی و تجربیات شخصی (به عنوان مثال از دست دادن عزیزان به ویروس).

خود ما و رفتارهای سپس تبدیل به همان آنهایی که ما می خواهیم برای دیدن منعکس شده در جهان اطراف ما. و زمانی که آنها نمی, این مجموعه تا یک برخورد.

این ویدئوها از مردم بدون ماسک ناجور مردم در ماسک در واکنش به گفت freakouts و اصرار برای به اشتراک گذاشتن این کلیپ ها همه ناشی از چه برخی از جامعه شناسان بر این باورند که آزادی برای همه نا امیدی hypervigilance عدم قطعیت و استرس است که ما انباشته از اصل مستندات در ماه مارس است.

"سرخوردگی منجر به خشم آن منجر به خشم" Gary خوب, یک استاد جامعه شناسی در شمال غربی گفت من توضیح داد که از آنجا که ویروس نیست ملموس و تهدید نامرئی است آن منجر به انسان شلاق در بتن بیشتر هدف: هر یک از دیگر. برای افرادی که نفرت ماسک این به این معنی پرواز را به خشم در کسانی که تشویق به پوشیدن آنها. برای مردم ساخته اند که تعهد به ماسک این ممکن است به معنی ضبط یا تماشای آشکار در وضعیت شرم آور است.

"پس می گویند شما در یک حالت سرخوردگی و شما ببینید کسی که در حال انجام چیزی است که شما پیدا کردن نچسب — هر آنچه که ممکن است. چرا که ما تلفن های همراه با دوربین های دیجیتال در آنها ما می توانیم این ویدئوها و ما رسانه های اجتماعی و ما می توانیم آن فیلم" او ادامه داد.

عینک از maskless پرتاب بداخلاقی و پرتاب کردن از فروشگاه های تجدید نظر به افراد و گروه های که به طور کلی پوشیدن ماسک به دلیل آن احساس می کند مانند یک کمی از عدالت است. این ویدئوها نیز تأیید یک حس برتری قبیله ای به عنوان هر دو آبرامز و خوب توضیح داده شده. آنها تایید می کنند به یک گروه (ماسک استفاده کنندگان) که گروه دیگر (افرادی که نمی پوشیدن ماسک) نادرست است. اما گذشته از هر karmic خارش این فیلم ها ممکن است ابتدا آنها تا حد زیادی بی اثر در تغییر هر کسی رفتار است.

یک معلم و کنکوری بالا پنج در Hangzhou, استان ژجیانگ چین.
وانگ باند/چین سرویس خبری via Getty Images

اپیدیولوژی مانند Jared Baeten معاون دانشکده سلامت عمومی و استاد بهداشت جهانی, پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن می دانیم که بشود کسی را به اقدام "بهتر" واقعا کار می کنند.

Baeten پس زمینه است که در HIV. اچ آی وی و ایدز بیماری همه گیر (که هنوز هم تحت تاثیر قرار هزاران نفر از آمریکایی ها امروز) است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک قیاس هنگامی که صحبت کردن در مورد کوروناویروس چرا که آنها هر دو ملی بیماری های عفونی و اورژانس و همچنین به دلیل تاکید بر پیشگیری است. برای هر دو coronavirus و HIV کارشناسان تجویز یک مجموعه ای از رفتارها را برای جلوگیری از گسترش.

و یکی از مهم ترین درس های جمع آوری شده از این بیماری همه گیر است که بشود شد و مضر.

"یک متضاد بحث با کسی که مورد پوشیدن یا نه با پوشیدن یک ماسک است که نمی تواند موفق" او به من گفت. در ایدز بحران متاثر به ماسک می تواند کاندوم که محققان آموخته بودند موفق تر زمانی که آموزش و پرورش نمی لکه دار کردن افراد است. "[موثر] پیشگیری از HIV این است که خیلی بیشتر در مورد توانمندی های فردی, تصمیم گیری, لذت با ایمنی از آن بود در مورد کثیف و شرمندگی و بد است. سرزنش است به طور کلی یک مشکل بهداشت عمومی استراتژی است."

مشکل با سرزنش و شرم به گفته همه کارشناسان صحبت کردم و او به این است که افراد پاسخ با خشم و عصبانیت. کسانی که احساسات نزدیک به تمرد و خروج. آن را بر خلاف تحقیقات که بشود و سرزنش کودکان است که در نهایت بسیار موثر در تغییر رفتار است.

"آن را مضر. آن را مضر به فرد" Barun ریاضیات استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت به من گفت. "و این شاید ممکن است اثر مخالف است. من فکر می کنم ما باید به نوعی هدایت از بیشتر مواد سوزاننده استراتژی از تلاش برای وادار کردن مردم به انجام یک یا ب ما می دانیم که این نوع روش واقعا کار بسیار موثر است."

معیار مقامات بهداشت عمومی می خواهید به آمار نه فقط ماسک-پوشیدن اما دیگر coronavirus احتیاطی است که برای این رفتارها برای تبدیل شدن به یک هنجار اجتماعی. نقطه اوج از وقتی چیزی تبدیل به یک هنجار اجتماعی شده است یک کلید تاریخی از نظر بهداشت عمومی.

اخیر به عنوان مثال: سیگار کشیدن.

بیشتر ما یاد گرفته در مورد اثرات مرگبار سیگار بیشتر ما در عمل برای جلوگیری از سیگار کشیدن است. هنگامی که آن را بیشتر قابل قبول اجتماعی آمریکایی ها عقب نشینی در برابر حکم که ممنوع سیگار کشیدن در رستوران ها و کافه ها. اما که معطوف به یک نقطه که در آن سیگار کشیدن نه غالب شد هنجار شده است.

"سیگار کشیدن امروز مشاهده نمی راه آن شاید در '80s یا '90s" ریاضیات گفت. "من نمی خواهم بگویم آن لزوما اجتماعی بشود اما مقبولیت اجتماعی درست است ؟ من فکر می کنم که تاثیر گذار بر رفتار."

کمربند ایمنی که ریاضیات همچنین با اشاره به رفت و از طریق یک شبیه فرهنگی نقطه اوج ("قبل از فدرال دستور آمد و حتی وقتی که آمد وجود دارد بسیاری از مردم که گفت: 'من نمی خواهم به کمبود پایین. این انتخاب من,'" او توضیح می دهد) اما سیگار کشیدن شاید نزدیک متاثر. اگر من نمی پوشند من کمربند ایمنی و من در یک تصادف آن را واقعا نمی گذارد فرد در ماشین های دیگر که با پوشیدن آنها. اما اگر من سیگار کشیدن و در معرض دیگران به دود سیگار که ممکن است بیشتر شبیه به گسترش ویروس.

مشکل چیزی که برای مقامات بهداشت عمومی است که طرح های مانند کمربند ایمنی و مبارزات ضد سیگار کشیدن در زمان زمان طولانی برای رسیدن به جایی که آنها هستند. آنها نمی یک شبه اتفاق می افتد. این coronavirus از سوی دیگر باید با رسیدگی می شود بلافاصله. متحده در سراسر کشور گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت است. و اپيدميولوژيستها و کارشناسان پزشکی خواسته شده است که برای کمک به دریافت این پیام در سراسر به عنوان یک فشرده مقدار از زمان.

همه کارشناسان صحبت کردم که بسیار گفت: همان چیزی که آن را می آید به تغییر ذهن کسی در مورد ماسک و بهداشت عمومی به طور کلی: شما باید به بزرگتر فرد و شما باید همدلانه.

بشود کسی را به رفتار بهتر در حالی که رضایت بخش کار نمی کند. پاسخ مردم بهتر زمانی که آنها احساس خوب و مورد احترام هستند. این بدان معناست که صادقانه گوش دادن به کسی نگرانی ها و تجربیات خود را.

"شما باید به تعداد زیادی از مردم به نفع شک درست است ؟ که اگر با توجه به همه نوع اطلاعات و, راست, زمینه, مردم ممکن است آمده تا با تصمیم گیری های مشابه" ریاضیات به من گفت. "شرایط شخصی نیز بسیار مهم است. شما در حال صحبت کردن با کسی که فقط از دست یک کار ؟ که بسیار مورد تأکید است ؟ یا کسی که به شدت معتقد است که در XYZ به خاطر این دلایل؟"

یک مثال: برای چند ماه گذشته از همه گیر یک روایت از جناح راست صاحب نظران پدید آمده خوردگی بهداشت عمومی در برابر اقتصاد است. مشکلات اقتصادی پس از آن می شود افسار به بهداشت عمومی و آن را بی دلیل برای کسی که معتقد است که در این روایت به خشم بهداشت عمومی در هنگام مواجهه با مشکلات اقتصادی. کسی که از کار خود گذاشته به دلیل coronavirus احتمالا می تواند آن را به عنوان گسل از مقامات بهداشت عمومی. و گوش دادن به و درک است که بخشی از راه شما می توانید با آنها صحبت کنید.

"هنگامی که من انجام من می خواهم به درخواست" چه اساس سوال ؟ چه چیزی الهام بخش شما ؟ چه زمینه سوال؟'" ریاضیات گفت. "و سپس من خودم بپرسید" چگونه می توانم در حال حاضر استفاده از این زمینه به نوعی با ارنج زدن فرد برای دیدن یک یا راه دیگر؟' و قطعا به توانمند سازی آنها را به این تصمیم. من فکر می کنم که واقعا یک نکته مهم است."

مشکل چیزی که برای همه ما و برای مقامات بهداشت عمومی به خصوص — این است که ما ممکن است در زمان مناسب فضا و یا مکانی که در آن ما می توانیم آن عمیق و متفکر گفتگو با کسانی که مخالف با ما.

ما ممکن است از نوع رابطه ای با کسی به بحث در مورد چگونه بهداشت مقامات هنوز در حال یادگیری در مورد ویروس و ارشاد تغییر به جای تحقیقات جدید است. و یا به آنها توصیه می کنند که به جای فکر کردن اقتصاد و بهداشت عمومی به عنوان متضاد آن ممکن است مفید برای قاب آنها را به عنوان متصل — که آن را یک ایده خوب برای راه اندازی مجدد اقتصاد با یک بیمار نیروی کار است.

آن را نیز دشوار است به خصوص از آنجا که ما تمایل به جذب افرادی که به طور کلی مثل ما و به اشتراک گذاری سیستم باور ما. تغییر کسی ذهنیت عامه نیاز به تلاش و زمان. گمان می کنم که چرا مقامات بهداشت عمومی پرداخت می شود به استراتژی و آموزش توده ها.

"آن [گوش دادن به و empathizing با افرادی که با شما موافق نیست] آسان تر است از انجام گفت" آبرامز رفتار متخصص از دانشگاه نیویورک گفت. "من فکر می کنم شما باید قبول کند که شما نمی توانید مردم را مجبور به انجام هر کاری است. شما تنها می تواند در نقش یک مدل و انجام آن را به خودتان و نقطه به مردم شما را تحسین. ما نباید فراموش کنیم که آن را در مورد صرفه جویی در زندگی می کند."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن