7 نگران کننده ترین اتهامات در مورد تهمت در جان بولتون آینده کتاب

جان بولتون انتشار یک کتاب که بازگو تصدی خود به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی.

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

جان بولتون انتشار یک کتاب که بازگو تصدی خود به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه شکایت به تاخیر انتشار آن در هفته قبل از آن مجموعه به چاپ رسیده است. بنابراین به طور طبیعی, عمده رسانه های خبری در حال حاضر "به دست آمده" کتاب و در حال انتشار بیشتر مواد منفجره معابر از خاطرات.

و اوه پسر.

بولتون کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است حاوی متعدد قابل توجه اتهامات در مورد چیزهایی که رئیس جمهور تهمت و گفت: آیا در طول تعامل با رهبران خارجی — هیچ کدام, آن را به ارزش به خاطر سپردن Bolton احساس مجبور به صحبت علنی در مورد در ماه های پس از او در سمت چپ به دولت و یا به شهادت در مورد مگر اینکه او به طور رسمی subpoenaed در سنا را استیضاح محاکمه.

اما در حال حاضر که او یک کتاب به فروش دیرین جمهوری خواه سیاست خارجی دست به نظر می رسد آماده به ظرف.

در این کتاب Bolton — که دوباره کاهش یافته و به طور داوطلبانه تحت سوگند شهادت در طول استیضاح دادگاه به این دلیل که کاخ سفید به او گفت نه به متهم دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان از ارتکاب "جرم قصور" با فراتر رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین به بررسی دیگر نگران کننده اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن. مثلا بولتون ادعا می کنند که تهمت خواسته اوباما برای انتخابات کمک کند و دیگر موارد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استفاده از قدرت خود را به صورت شخصی و یا سیاسی به دست آورید. (Vox دیده نشده و کتاب در تمامیت خود را به طوری که ما با تکیه بر گزارش ها و گزیده ای منتشر شده در جاهای دیگر.)

جان بولتون گوش به رئیس جمهور تهمت صحبت در دیدار با رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah el Sisi در 9 آوریل 2019.
الکس ونگ/گتی ایماژ

به عنوان مشاور امنیت ملی بولتون بود و قطعا در اتاق که در آن مسائل اتفاق افتاده است و به عنوان چنین بود ضروری به مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با رهبران جهان و شاید بیشتر از بیشتر. که آشنایی برخی از درجه اعتبار ادعای خود را.

در همان زمان این است بولتون حساب و آن را مانند او و تهمت جدا در شرایط بزرگ. بولتون یک محافظه کار شاهین نیست همیشه به نظر می رسد مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر isolationist سیاست خارجی رویکرد و دو درگیر شدند و بیش از مسائل مانند کره شمالی و نه قادر به شروع جنگ. بنابراین برخی از بولتون ادعا می کند ممکن است خود خدمت و یا دشوار به منظور بررسی.

البته تایید ادعای خود ممکن است آسان تر شده است تا به حال بولتون شهادت قبل از کنگره تحت تهدید از دروغ.

اذعان دارد که هیچ قهرمانان در اینجا در زیر برخی از وحشی ترین و نگران کننده ترین از خیلی چیزهای بولتون خاطرات. آنها را بخوانید و تصور جهان متناوب که در آن بولتون سبیل در حال حرکت به بالا و پایین او به عنوان ارائه یک بیانیه افتتاحیه قبل از خانه هوش کمیته در پاییز 2019. این نوع از کمک می کند.

با توجه به بولتون رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد تا خود را به مناسبت انتخاب مجدد چشم انداز با رئیس جمهور چین در طول یک جلسه در حاشیه گروه 20 نشست در ژاپن است. شیان ذکر چین منتقدان در آمریکا و با توجه به بولتون تهمت فکر چینی رهبر به معنای دموکرات. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا فکر کردم او تا به حال یک فرصت است.

در واشنگتن پست:

"او سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین توانایی ایجاد جریان مبارزات شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده" بولتون می نویسد. "او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه. من چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت."

البته مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر علنا خواسته چین به بررسی رقبای سیاسی خود به عقب زمانی که او در حال حاضر در حال بررسی برای فشار بر اوکراین برای انجام همان طوری که آن را در واقع نه به عنوان بد به عنوان دیگر چیزی که گفته شده اتفاق افتاده است در این نشست است.

با توجه به واشنگتن پست بولتون می نویسد که در همان جلسه بین تهمت و یازدهم در G20 چینی رهبر در دفاع از بازداشت از 1 میلیون Uighurs در اردوگاه های اقامت اجباری.

به گفته مترجم" بولتون نوشت. "مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام دهد." این جلسه با حضور تنها دو تن از رهبران و مفسران پس از بولتون است که با تکیه بر آنچه که مترجم به او گفت پس از این نشست است.

این Uighurs یک جمعیت مسلمان در چین سین کیانگ استان مجبور شده اند به اصطلاح "re-آموزش و پرورش در اردوگاه" مشخص می شود, گزارش شکنجه و سیاسی تلقین. پنتاگون رسمی توصیف کرده است آنها را به عنوان "اردوگاه های کار اجباری."

پکن به اعمال سیاست های سرکوبگرانه در گروه و Uighurs نزدیک surveilled. این یک نقض آشکار حقوق بشر و پاکسازی قومی یک مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل محکوم publicly.

بولتون کتاب گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف قرار دادن تحریم ها بر چین برای صدور به دلیل مذاکرات تجاری با توجه به وال استریت ژورنال. روز چهارشنبه در همان روز به عنوان بولتون کتاب منتشر شد, مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020, با توجه به کاخ سفید.

با توجه به بولتون تهمت ظاهرا تعجب است که انگلستان — امریکا یکی از نزدیک ترین متحدان — تا به حال سلاح های هسته ای در دیدار با نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است در سال 2018 است. "آه شما یک قدرت هسته ای؟" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به بولتون.

انگلیس سومین کشور برای به دست آوردن بمب هسته ای پس از آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی. آن را در انجام اولین آزمایش موفق یک بمب اتمی در سال 1952.

بنابراین در حالی که پیش.

بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار خواسته خود را پس از آن-رئیس ستاد ژنرال جان کلی اگر فنلاند بخشی از روسیه است.

شاید این بیشتر بخشایش هنگامی که شما در نظر بگیرید بولتون همچنین ادعا می کند که در ماه اوت سال 2018 در کاخ سفید دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن "اظهار داشت که ونزوئلا بود واقعا بخشی از ایالات متحده و درخواست گزینه نظامی برای حمله به این کشور آمریکای جنوبی و نگه داشتن آن را تحت ایالات متحده کنترل" وال استریت ژورنال می نویسد.

تهمت نیز گفت: ظاهرا حمله به ونزوئلا خواهد بود "سرد" با توجه به واشنگتن پست را به حساب بولتون کتاب.

بولتون ادعا می کند که در طول اجلاس سران ناتو در سال 2018 تهمت تصمیم گرفت او تا به حال به اندازه کافی با تاریخی داد و می خواست بیرون:

"ما راه رفتن و نه دفاع از کسانی که [پرداخت]" خواندن یک پیام تهمت دیکته شده به بولتون.

بولتون در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ارائه به تهدید تبدیل شد و حتی بیشتر نگران زمانی که تهمت به او گفت "آیا شما می خواهید برای انجام کاری تاریخی ؟

بولتون ادعا می کند در این کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین شیان که آمریکایی ها می خواستند او را به خلاص شدن از دو مدت محدود اعمال شده در توسط رئیس جمهور در قانون اساسی ایالات متحده.

بولتون همچنین ادعا می کند که تهمت ظاهرا دیوانه در مورد نشت به رسانه ها که از داخل خود دولت شکایت در سال 2019 است که روزنامه نگاران باید در زندان هستند. بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "این افراد باید اعدام شود. آنها scumbags."

بولتون کتاب با توجه به گزیده ای نیز تایید کرد که سابق مشاور امنیت ملی دیدم کمک های نظامی به اوکراین به عنوان وابسته به تحقیقات مربوط به هانتر بایدن معاون رئیس جمهور جو بایدن و هیلاری کلینتون. در هر بار:

در اوت. 20 آقای بولتون می نویسد: آقای ترامپ "گفت که او در حمایت از ارسال آنها را به هر چیزی تا زمانی که همه روسیه-بررسی مواد مرتبط با کلینتون و بایدن تبدیل شده بود بیش از." آقای بولتون می نویسد که او آقای Pompeo و وزیر دفاع Mark T. Esper سعی هشت تا 10 بار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آزادی کمک.

بولتون همچنین ادعا کرد که تهمت خوب بود دخالت آمریکا در اجرای قانون اگر آن را به معنای کمک کردن دوستان خود رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ، در واشنگتن پست:

"مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: اردوغان او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم" بولتون می نویسد.

بولتون می گوید: او هشدار داد دادستان کل لایحه Barr در مورد تهمت رفتار در یک جلسه که در آن بر ابراز نگرانی در مورد "حضور" از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار با توجه به پست.

بولتون هم می گوید که خانه و تنها با تمرکز بر اوکراین متعهد "استیضاح قصور چرا که اگر آنها متمرکز در جای دیگر بولتون ادعا می کند "وجود دارد ممکن است شانس بیشتری برای متقاعد کردن دیگران که 'high crimes and misdemeanors' تا به حال مرتکب شده است."

اگر تنها وجود دارد کسی که می تواند تغییر کرده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن