3 سابق پلیس که به وسیلهی درک چوین نیز خواهد شد به اتهام قتل

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون (D) در نظر دارد به اتهام سه سابق پلیس Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون (D) در نظر دارد به اتهام سه سابق پلیس Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین با کمک و معاونت در جرم قتل جورج فلوید با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون. الیسون نیز بالا بردن اتهامات افسر سابق Derek چوین از سومین قتل درجه به درجه دوم.

در توییتر دیابت ctq (D-MN) تایید اتهامات جدید.

مدت کوتاهی پس از چوین دستگیر شد در کمتر اتهام سوم-قتل درجه فلوید خانواده ابراز ناامیدی کرد از طریق وکیل خود را که "ما انتظار یک درجه اول اتهام قتل" و این که "ما می خواهیم برای دیدن دیگر افسران [درگیر در Floyd مرگ] دستگیر شد." تمام چهار افسران اخراج از نیروی پلیس در مدت کوتاهی پس از فلوید مرگ است.

تفاوت اصلی بین دوم و سوم-اتهام قتل درجه است که قتل درجه دوم معمولا نیاز به دادستان ثابت کند که متهم جنایی در نظر گرفته شده برای کشتن قربانی خود را — اگر چه کسی می تواند همچنین به جرم قتل درجه دوم اگر آنها کشتن کسی که "در حالی که ارتکاب و یا تلاش برای ارتکاب یک جرم جنایت دیگر از جنایی رفتار جنسی در اول یا درجه دوم با زور و یا خشونت و یا یک درایو توسط تیراندازی."

سوم-قتل درجه در مقابل امر به کسی که "باعث مرگ یکی دیگر از ارتکاب یک عمل برجسته خطرناک به دیگران و evincing یک فاسد ذهن را بدون توجه به زندگی انسان است." دادستان ندارد تا ثابت کند که متهم در نظر گرفته شده برای کشتن قربانی در منظور به دست آوردن یک سوم قتل درجه اعتقاد.

فیلم چوین که در حال حاضر تحت بازداشت در قتل و طرح اتهامات سنجاق فلوید گردن به زمین با زانو خود را به عنوان دو نفر از افسران دیگر کمک به مهار فلوید و یک سوم به نظر می رسد. با توجه به Hennepin County دادستانی اصلی سند تخمگذار از آن اتهامات عنوان شده علیه چوین سابق افسر "بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در مجموع" از جمله دو دقیقه و 53 ثانیه زمانی که فلوید nonresponsive بود.

پس از چوین بازداشت اما رژیم صهیونیستی است. تیم Walz (D) تصمیم به انتقال دادستان از شهرستان دادستانی به وزارت امور خارجه دفتر دادستان کل است. او پس از در خواست فلوید خانواده فعالان محلی و برخی از اعضای شورای شهر مینیاپولیس. در پاسخ به اتهامات جدید فلوید خانواده گفت: آنها "عمیقا احساس خشنودی" توسط الیسون اقدامات در یک صدای جیر جیر از خود وکیل بنیامین Crump.

این اتهامات جدید بالا بردن عواقب بالقوه برای چوین و خود را متهم همدستان. در حالی که سوم-قتل درجه حمل یک جمله حداکثر 25 سال دوم-مدرک اتهام حمل حداکثر مجازات از 40 سال زندان محکوم شد.

سه تن دیگر از افسران در ضمن به طور بالقوه فقط در حد خطر به عنوان چوین. تحت مینه سوتا قانون "یک فرد است که با عنوان جرم جنایی مسئول ارتکاب جرم توسط دیگری اگر شخص عمدا به ایدز توصیه می کند, استخدام, مشاوره و یا توطئه یا در غیر این صورت procures دیگر برای ارتکاب جرم و جنایت است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب