تیلور وارد می سازد و فرشتگان روز افتتاحیه فهرستی; چک کردن در در کویر بیس بال بالا محصولات

Shad قدرت پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:09 PM EDT Jul 29, 2020برای بازیکنان بیس بال در این تابستان شده ا

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

برای بازیکنان بیس بال در این تابستان شده است کامل از شرایط غیر معمول در مورد سفر, تست, ایمنی و سردرگمی است. آن را فقط نبوده است پر از بازی بیس بال تا به حال.

این فصل لیگ بیس بال به طور رسمی آغاز شده و پنج شنبه و از آن مشخص شده زمان خوبی برای بررسی در در کویر حرفه ای بیس بال استعداد.

اول اجازه دهید بحث در مورد چند اصطلاح کلیدی خاص به این سال را به بازی بیس بال, فهرست اسامی بازیکن "استخر" و "متناوب آموزش سایت."

در ژوئن 28, هر لیگ برتر تیم تا به حال به ارسال 60 نفر بازیکن به لیگ دفاتر. بازیکنان تنها در 60-گروه مرد اجازه خواهد داشت برای بازی با این تیم در این سال است.

سپس در روز پنج شنبه تیم های خود را مشاهده کنید 30-مرد باز-روز فهرست اسامی. کسانی که 30 بازیکن به طور طبیعی, سفر به محل اول خود را بازی. دیگر 30 بازیکن را ماندن و کار کردن در جایگزین سایت آموزش.

این محل معمولا جزئی لیگ ballpark را همسو با این تیم که در آن کسانی که 30 بازیکنان زندگی می کنند, کار و اقامت تیز در مورد آنها مورد نیاز در این باشگاه لیگ. با هیچ جزئی بازی های لیگ که اگر یک تیم نیاز به تماس کسی برای پر کردن در برای یک مجروح یا آلوده بازیکن, از آن خواهد شد از این 30 بازیکن ، و اجازه دهید آن صورت است که ممکن است اتفاق می افتد که اغلب بیش از دو ماه آینده.

بیشتر: دو سه آزتک: سه سابق نخل کویر, ستاره بیس بال دوباره در جزئی بازی لیگ

با آن به عنوان پس زمینه, بیایید ببینید که در آن چهار نفر از ما کویر محصولات که نزدیک به لیگ های بزرگ ایستاده است.

تیلور Ward

دبیرستان: سایه تپه

MLB سازمان: Los Angeles Angels

وضعیت فعلی: در لیگ باشگاه 30-مرد باز-روز فهرستی

تجزیه و تحلیل: بخش آیا امن یک نقطه در این تیم روز افتتاحیه فهرست. او را در تیم ملی در روز جمعه بازکن فصل در برابر یک در اوکلند.

بخش که در حال حاضر بازی 60 بازی و تا به حال 192 صفحه ظاهر به عنوان یک عضو از فرشتگان بیش از دو بیس بال فصل یکی از پنج outfielders برای باز کردن فصل برای فرشتگان است. تطبیق پذیری او توانایی بازی جالب و سوم پایه یک آرزو کالا برای مدیر جدید جو Maddon و به احتمال زیاد کمک کرد تا خود را از ورود به مطالعه. توجه داشته باشید تیم باید خود را قطع فهرست اسامی از 30 به 28 در دو هفته و سپس از 28 به 26 دو هفته پس از آن. بخش ممکن است نیاز به ایجاد یک تصور خوب در این دو هفته برای حفظ نقطه خود را در لیگ های فهرست.

بروکس Kriske

دبیرستان: نخل کویر

MLB سازمان: نیویورک یانکیز

وضعیت فعلی: Kriske ساخته شده یانکی ها' 60-man بازیکن, استخر, اما باز بعد فهرستی.

تجزیه و تحلیل: این واقعیت است که Kriske است در این دیدار استخر برای یانکی ها بیشتر نشان می دهد که او در حال آمدن است نزدیک به خود برای اولین بار از بزرگ-لیگ شکستن. Kriske بازی در درجه اول به عنوان یک تسکین پارچ برای دو-یک ترنتون در سال گذشته ظاهر می شود در 36 بازی و ورزشی عصر 2.59 با 11 موجب صرفه جویی در. راست دست پارچ است با این تیم در خود جایگزین سایت آموزش Moosic Pa. و اگر وجود دارد هر گونه آسیب یا بیماری در این یانکی' امداد تبادل سپاه Kriske ممکن است در خط به کرک به لیگ اصلی این سال است.

تایسون میلر

دبیرستان: سایه تپه

MLB سازمان: Chicago Cubs

وضعیت فعلی: میلر است که یک عضو از توله 60-man بازیکن, استخر, اما باز بعد فهرستی.

تجزیه و تحلیل: برای میلر یک راست دست پارچ, این یک نکته بسیار مهم در حرفه خود. میلر سرآمد در دو سال گذشته با 2.56 عصر در 15 شروع می شود. او نامیده می شد تا به یک سه گانه گرفت و برخی از توده در 11 شروع می شود, رفتن 3-5 با عصر بالاتر از 7. بخشی از این بازیکن استخر اجازه خواهد داد که میلر به ادامه کار و نشان می دهد این تیم ذهن برتر که او سزاوار یک شات به عنوان یک نویسنده در 2021. او با این تیم در خود جایگزین سایت آموزش South Bend, Ind.

برایان Serven

دبیرستان: نخل کویر

MLB سازمان: Colorado Rockies

وضعیت فعلی: فقط از دست رفته در 60 فرد بازیکن, استخر

تجزیه و تحلیل: Serven آمد agonizingly به ساخت رشته کوه های راکی' 60-man بازیکن اما این تیم تصمیم به نگه داشتن پنج فو و Serven شد شماره 6 در فهرست. Serven بازی 77 بازی برای این تیم دو تیم در هارتفورد ضربه .202 با نه ساعت. این یکی از دشوار برای Serven که در این 60 بازیکن در استخر یکی از بهترین ویترین خود عمده-لیگ ارزش است. بدون آن او ممکن است سقوط نامزدهای دیگر در موقعیت خود.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به shad.powers@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن