تیلور سوئیفت نسخه های امضا شده ای از آلبوم جدید را به وینیل پرنعمت در سنت لوئیس ۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ می فرستد تیلور سوئیفت روحش را پیدا کرده است. همه گیر و چهار سال ترامپ طول کشید اما به نظر می رسد ol' T-Swift به تازگی در رابطه با قدرت و مکان خود را در جهان تغییر قلب داشته است. در یک زندگی گذشته او زبان خود را نگه داشته و بازی دختر خوب زمانی که آن را به بیان نظرات خود و یا با استفاده از نفوذ او آمد. اما همه اینها به تازگی تغییر کرده است. و علاوه بر پیدا کردن صدای خود را هنگامی که آن را به صحبت کردن در برابر تمام شر خارج وجود دارد می آید، بانو سوئیفت نیز به نظر می رسد برای حفظ پیدا کردن راه های جدید برای لذت و هیجان طرفداران خود را روزانه. همیشه یکی برای رفتن راه (راه) از راه خود را به صرف وقت با طرفداران خود و پیدا کردن راه های خاص به آنها احساس گنجانده شده است، او همچنین تعجب آور همه ما به تازگی با انتشار آلبوم ناگهانی است. و در حال حاضر این: ارتباط با طرفداران خود را از طریق فروشگاه های ضبط مستقل. پرنعمت وینیل امروز اعلام کرد که آنها نسخه <i>Folklore</i>هایی از آلبوم جدید سوئیفت، فولکلور، در سهام امضا کرده اند و آنها آنها را در اولین آمده می فروشند، برای اولین بار بر اساس خدمت کرده اند.سوئیفت موثر بوده است (دریافت کنید؟ بگيرش؟) در بقای حداقل یک فروشگاه رکورد به تازگی. گریمی خود نشویل در زمان های سخت سقوط کرد که ضربه همه گیر، و سوئیفت پا به عرضه کارکنان مغازه محبوب با سه ماه پرداخت و بهداشت و درمان. فروشگاه های رکورد مرکزی برای اکوسیستم فرهنگی هر شهری هستند، اما این احتمال وجود دارد که برخی از طرفداران جوان تر سوئیفت هرگز لذت بازدید از یک فروشگاه مستقل کوچک و گرفتن در شگفتی های بسیاری را داشته باشند. حرکت می کند مانند این از ستاره مانند سوئیفت ممکن است کمک به رفع آن. و هر چه پول بیشتری در مغازه های محلی خرج شود، همه ما در نهایت به عنوان یک شهر به طور دسته جمعی انجام می دهیم. بنابراین ما به پرنعمت وینیل می پیوندیم و این را می گوییم: "متشکرم تیلور سوئیفت." <i>ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com</i> ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را. ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

تیلور سوئیفت روحش را پیدا کرده است. همه گیر و چهار سال ترامپ طول کشید اما به نظر می رسد ol' T-Swift به تازگی

توسط NEWSOULS در 30 مرداد 1399
تیلور سوئیفت روحش را پیدا کرده است. همه گیر و چهار سال ترامپ طول کشید اما به نظر می رسد ol' T-Swift به تازگی در رابطه با قدرت و مکان خود را در جهان تغییر قلب داشته است.

در یک زندگی گذشته او زبان خود را نگه داشته و بازی دختر خوب زمانی که آن را به بیان نظرات خود و یا با استفاده از نفوذ خود آمد....

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن