پارکینگ بخشی از بازگشایی در 27 California state parks. در اینجا لیست

آسوشیتد پرس منتشر شده 4:09 PM EDT مارس 19 سال 2020پارکینگ از 27 California state parks باید بخشی از بازگشایی ه

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

پارکینگ از 27 California state parks باید بخشی از بازگشایی هفته بعد از 280 دولت پارک ها و سواحل بسته پارکینگ خود را برای تضعیف غیر محلی و بازدید کنندگان اعلام کرد.

پارکینگ شد بخشی از بازگشایی در جک لندن پارک تاریخی ایالتی در سونوما کانتی دریاچه اوروویل دولت منطقه تفریحی در بوت-سیلور باو شهرستان و چند دولت سواحل در اورنج کانتی از جمله هانتینگتون Bolsa Chica و کریستال یارو, در میان دیگران.

گلوریا Sandoval, معاون کالیفرنیا پارک دولت بخش گفت: حتی با وجود افزایش دسترسی در برخی از پارک ها و سواحل مقامات هنوز هم مردم را تشویق به ماندن نزدیک به خانه.

"پارک دولت ادامه خواهد داد برای نظارت بر ملاقات و فیزیکی فاصله در سراسر سیستم و اگر شرایط نا امن توسعه پارک واحد ممکن است دوباره," او گفت:.

بازدید کنندگان نیز توصیه به بررسی آنلاین برای دیدن اگر پارک و یا ساحل, آنها می خواهند به بازدید باز است قبل از خروج از خانه چه بازدید کننده جدید دستورالعمل در اثر هستند و اگر پارکینگ در دسترس است, او گفت:.

همانطور که از شنبه, 36 پارک بسته شد و 244 باز بود هر چند اردو دستشویی بازدید از مراکز و امکانات دیگر بسته باقی می ماند در تمام پارک های ایالتی.

در اینجا لیستی از پارک که در حال حاضر محدود پارکینگ:

Butte County: دریاچه اوروویل دولت منطقه تفریحی

El Dorado County: اد Z'berg شکر کاج Point State Park, زمرد Bay State Park, Folsom دریاچه دولتی منطقه تفریحی (همچنین در ساکرامنتو و پلاسر شهرستان) دریاچه Valley State Recreation Area, Washoe مراتع پارک دولت

کرن کانتی: عقیق در مرتع پرورش احشام

نوادا, شهرستان: Donner یادبود پارک دولت

اورنج کانتی: Bolsa Chica دولت, ساحل, Doheny دولت ساحل هانتینگتون دولت ساحل, San Clemente, دولت , ساحل, کریستال یارو دولت ساحل

Placer County: Auburn دولت منطقه تفریحی پادشاهان ساحل State Recreation Area

Riverside County: دریاچه پرریس دولت منطقه تفریحی

San Benito County: Hollister هیلز دولت فضایی منطقه تفریحی

Santa Cruz شهرستان: هنری کاول Redwoods State Park, جنگل از Nisene علائم امور خارجه پارک وایلدر تگزاس امور خارجه پارک

Shasta County: مک آرتور-Burney می افتد یادبود پارک دولت

سونوما کانتی: آرمسترانگ Redwoods State ذخیره طبیعی Austin Creek State Recreation Area, جک لندن State Historic Park, Sugarloaf ریج پارک ایالتی Trione-Annadel State Park

Tuolumne County: کلمبیا پارک تاریخی ایالتیtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب