بحث از کامله هریس جانشین مجموعه کالیفرنیا حدس بازی

مایکل آر خونوابسته بهمطبوعات منتشر شده 12:56 EDT یدلایمخیرات اوت 13, 2020احتمال انتخاب سن آمریکا کمالا هریس به

توسط NEWSOULS در 23 مرداد 1399

احتمال انتخاب سن آمریکا کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور، گمانه زنی های گسترده ای را در کالیفرنیا در مورد اینکه چه کسی ممکن است جایگزین او شود، لگد مال خود کرده است.

در مرکز این جریان، حکومت دموکراتیک گاوین نیوزوم است که اگر جو بایدن و هریس بلیط دونالد ترامپ رئیس جمهور را شکست دهند، جایگزین انتخاب می کند. نیوزوم چهارشنبه گفت که او در حال حاضر توسط مدعیان بالقوه نزدیک شده است، و برای آنچه ممکن است یک فرصت یک بار در طول عمر برای رفتن به سنا است.

برای نیوزوم، انتخاب های لیست طولانی است و خطرات سیاسی بسیاری، به خصوص با حساب ملی در مورد بی عدالتی نژادی در حال انجام است. از نظر تئوری، نیوزوم حتی می توانست خودش را انتخاب کند.

"این یک نوع زلزله انتصاب، گفت: طولانی مدت حزب دموکرات ملی کمیته عضو باب Mulholland.

در انتخاب، نیوزوم با ملاحظاتی از جنسیت تا جغرافیا تا جمعیت شناسی مواجه خواهد شد.

ممکن است فشار برای انتخاب یک زن به خصوص یک زن سیاه پوست، به جای هریس، که اولین زن سیاه پوست است که در بلیط ریاست جمهوری حزب عمده اجرا وجود دارد. او یکی از دو زن سیاه پوست است که تا کنون در سنا خدمت کرده اند، و دختر مهاجران از جامائیکا و هند است.

Rep. Karen Bass, who was on Biden's vice presidential short list and heads the Congressional Black Caucus, would likely get consideration, along with Rep. Barbara Lee, another Black member of Congress with progressive credentials.

کیتی پورتر از اورنج کانتی در زمان کوتاه خود در واشنگتن شهرت ملی ایجاد کرده است و یک جمع آوری کمک مالی پرکار است. پس از آن، ستوان دولت الینی کونالکیس وجود دارد که در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان سفیر در مجارستان خدمت کرده است.

در کالیفرنیای متنوع، دیگران برای یک فرد اسپانیایی مدافع، دادن این فرصت به فرماندار برای تعیین اولین سناتور لاتین در یک ایالت با مردم اسپانیایی بیشتر از سفید.

اخبار احتمال دارد که به امکانات در سراسر طیف نگاه کنید اما گزینه دیگری وجود دارد. فرماندار -- برای جلوگیری از جناح های مختلف به طور بالقوه متهور در داخل حزب -- می تواند یک مراقب از میان بزرگان حزب را انتخاب کنید برای نگه داشتن کرسی تا انتخابات 2022 -- کسی که با مشخصات مانند سابق حکومت جری براون. بر اساس این سناریو، منصوب کننده بعد از انتخاب سناتور جدید کنار می رفت.

"این یک شوخی قدیمی در سیاست: هر بار که شما را به قرار ملاقات، شما را 20 دشمن و یک مکار، گفت: Claremont مک کنا کالج دانشمند سیاسی جک Pitney.

ثبت کالیفرنیا: کامله هریس نژادی، جنسیتی، تعادل سنی را به بلیط می آورد

عدالت کیفری: مناظره های دموکراتیک نشان می کند رکورد هریس در کالیفرنیا

یکی از نام های افزایش حدس و گمان زود هنگام است دوست دیرینه نیوزوم، وزیر امور خارجه الکس پادیلا است. اوه هيسپانيک و قدرت انتخابيش رو در سطح کشور ثابت کرده او 47 سال دارد و به عنوان صدای ی که در سطح ملی در مورد امنیت رای گیری شناخته شده است، ظاهر شده است. در کالیفرنیای جنوبی نیز می تواند به علاوه برای پادیلا در ایجاد توازن قدرت سیاسی در سراسر ایالت ها باشد، از آنجا که نیوزوم، سن ایالات متحده دیان فینشتاین و هریس همه ریشه های منطقه سان فرانسیسکو را در خود دارد.

سیاست مداران برجسته دیگر اسپانیایی به احتمال زیاد در نظر گرفته می شود وجود دارد، از جمله دادستان کل خاویر بسررا، چهره مقاومت ترامپ دولت، و شهردار لانگ بیچ رابرت گارسیا، اولین شهردار آشکارا همجنسگرا در شهر که به تازگی مادر و ناپدری خود را به COVID-19 از دست داده است.

آنتونیو ویلارایگوس شهردار سابق لس آنجلس، رقیب یک بار نیوزوم برای فرماندار که در نظر گرفته شده در حال اجرا برای سنا در سال 2015، همچنین دارای مشخصات ملی، هر چند اصطکاک گذشته خود را با Newsom نمی خواهد شانس خود را تقویت کند.

چند شهردار می تواند انتخاب ممکن است، از جمله سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد، که در سیاه و سفید است و روابط با هریس، و شهردار لس آنجلس اریک گارکتتی، که با یک دوره ریاست جمهوری لاس زدن و ریشه مکزیکی یهودی ایتالیایی است.

با تلاش ملت با تنش های نژادی، به نظر می رسد بعید است که فرماندار به کسی مثل خود، یک مرد سفید پوست میانسال، تبدیل شود، گفت: تاد کوسر، استاد علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن