تاکو سیرک' Mikey Carrasco ریباند از COVID تاریکی

مونیکا MILEUR تاکو سیرک' Mikey Carrasco می شود از طریق تاریکی با یادگیری به اجازه رفتن.   زمانی که Mi

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399
Taco Circus' Mikey Carrasco gets through the darkness by learning to let go. - MONICA MILEUR
  • مونیکا MILEUR
  • تاکو سیرک' Mikey Carrasco می شود از طریق تاریکی با یادگیری به اجازه رفتن.
 
زمانی که Mikey Carrasco جزئیات برنامه های تابستانی او و صاحب مسیحی Ethridge تا به حال برای تاکو سیرک (4940 جنوب غربی خیابان 314-899-0061)شما می توانید شنیدن ناامیدی در صدای او.

"ما قرار بود به این پاسیو فصل" Carrasco می گوید. "ما به همه این slushy مارگاریتا ماشین آلات; Christian واقعا به گیاهان پس از او تبدیل پاسیو به این واقعا جای خنک. ما می دانستیم که برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار در خدمت جمعیت ما انتظار داشتند اما ما آماده بودند تا از طریق آن با فشار. سپس همه این اتفاق افتاده است و آن را واقعا دلسرد کننده است. این است که در مورد پول و یا ما معیشت یا حرفه — این است که ما چیزی. ما نیست با یک ترفند اسبان اما این واقعا یک ترفند خوب. اما آن را یک ترفند. ما تا به حال واقعا چیز زیادی در جریان است."

از اواسط ماه مارس Carrasco شده است به دور از کار خود را به عنوان تاکو سیرک' آشپزخانه, مدیر quarantining در خانه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. او اذعان می کند که در زمان آن را به سختی تقلا کردن. نه تنها او تا به حال به تماشای رستوران — و خود را در صنعت به عنوان یک کل — صورت چالش های بی سابقه ای او را نیز تا به حال به تصمیم گیری را به طور موقت از کار خود را به دلیل یک بیماری زمینهای. تشخیص داده شده و شش سال پیش با مولتیپل اسکلروزیس Carrasco کار متوقف شد و چند هفته قبل از رستوران بسته به طور کامل از آنجا که او نگران بود که وضعیت او را از چپ به ویژه آسیب پذیر است. ماندن در خانه و به دور از کسب و کار او را دوست دارد شده است آسان نیست.

"برای کمی در حالی که زمانی که همه از این آغاز شده است, من تا به حال خیلی اضطراب" Carrasco می گوید. "من نمی خواهم به انجام هر کاری و از دست داده بود در خود من ، من تا به حال بسیاری از روان درد و درست شد واقعا نگران وضعیت جهان تا زمانی که من متوجه شدم که کسی تحویل مشروب الکلی شروع کردم به نوشیدن."

Carrasco است که در صف مقابل در مورد عوارض نوشیدن شروع به گرفتن او. هر چند آن را به عنوان یک مرهم موقت برای خود احساس وحشت و نگرانی او در بر داشت که مشروب الکلی بود اوضاع بدتر افزایش جسمی و ناراحتی های روانی.

"نوشیدن یک ایده بد بود زیرا مرکب همه چیز را از لحاظ جسمی و عاطفی" Carrasco توضیح می دهد. "آن numbed من و مثل یک احساس خاموش, اما بدیهی است که آن موقت است."

خوشبختانه Carrasco متوجه شد که او پایین رفتن یک مسیر تاریک و قادر به ایجاد تغییر مورد نیاز او است. او را متوقف و شروع به کار کردن مراقبت از خود انجام یوگا و مراقبه است. او در حال حاضر در یک جای خوب. زمانی که او احساس اضطراب خزنده تا او مبارزه آن با انجام کاری خوب برای خود است که به او کمک خواهد کرد در دراز مدت و کمک کرده است که خود را از اقامت در خانه وضعیت قابل تحمل تر.

او همچنین احساس می کند که با تمرکز بر سلامت خود کمک خواهد کرد که او را زمانی که او می شود به کار می کنند که او با اعتماد به نفس اتفاق خواهد افتاد دیر یا زود. هر چند سخت است به خارج از تاکو سیرک' مادر او می یابد و صلح در دانستن است که او را کمک کرد ساخت خدمه خوب و قرار دادن سیستم در محل است که برای نگه داشتن رستوران زمزمه همراه در غیاب او. هنوز او به نظر می رسد به جلو به روز هنگامی که او می تواند پرش به عقب در خط با همکاران خود و خوراک خانه بسته بندی شده — چیزی که او زندگی می کند ،

"من نگران هستم در مورد سمت چپ و یا قادر به بازگشت به آن اگر همه چیز عادی," Carrasco می گوید. "من همیشه به دانش و تخصص است که ارزشمند خواهد بود. من در مورد آن نگران نباشید. من فقط زندگی روز به روز برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و تلاش برای ایجاد آن است. این چیز تمام شده است یک درس در صبر و سازگاری و اجازه رفتن."

Carrasco در زمان برخی از زمان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد آنچه آن را مانند به یک مهمان نوازی حرفه ای در طول همه گیر روال او نتواند ترین و چگونه مهربانی او را می بیند که به او امید.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
من زنده به خدمت و به اشتراک گذاری هنر من در پخت و پز, میراث و فرهنگ با جهان است. واقعا لطمه می زند به benched و نه قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن عشق من صفحه توسط صفحه. واقعا استرس زا به نمی دانم چه آینده حرفه ای من به عنوان یک کل — تماشای به عنوان دیگر رستوران ها و میله های به ظاهر توقیف خوب بیش از این است. دیدن مردم در حرفه من مبارزه واقعا لطمه می زند و باعث می شود من عدم قطعیت است. بسیار عشق می رود به رایدر میخانه. من عاشق کون و مکان از دست رفته خواهد شد.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
این فقط آنچه که من از دست این که من از دست. اول از همه من از دست من صبح باز کردن خطوط چک کردن بیش از دبستان موجودی و برنامه ریزی کردن روز ما با کوین سفید. او OG در تاکو سیرک مثل خودم — دوست بزرگ و co-آشپز با من. ما همیشه نمی آمد سریع به توافق بر روی همه چیز, اما این راهی است که از آن می رود که مردم علاقه وافری به شغل خود. من واقعا از دست من در صبح با کوین.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
من می خواهم بگویم من از دست حداقل هر گونه سفارشات برای بدنام کارن.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
من آگاه من حفظ کرده بود هر گونه حس عادی از طریق این. شوخی کردم. من سعی می کنم به خودم یک برنامه حتی در خانه, چرا که آن را نگه می دارد من مشغول و در مسیر به سمت چیزی بیشتر نگه می دارد و ذهن من از مسابقه. من فکر می کنم در مورد خانواده من در تگزاس به خصوص دختر من Kiara که فارغ التحصیلی دبیرستان سال جاری و دریافت کامل سوار شدن به مورد علاقه خود را, مدرسه, Texas A&M گالوستون برای یادگیری زیست شناسی دریایی. مراقبه و مصرف لحظه احساس همدلی برای دیگران نگه می دارد سر من بر گردان. هنگامی که آن را گرم من دوچرخه سواری من. همچنین من آموخته است که چگونه به ماسک صورت و من انجام می دهند که به عنوان یک سرگرمی.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
من را متوقف کرده اند نوشیدن الکل برای نگه داشتن سیستم ایمنی قوی چون من به مولتيپل اسکلروزيس. نیز آن را تشدید بسیاری از احساسات و علائم دیگر دریافت می کنم. I love اجتماعی نوشیدن اما نیاز به آن را در تامل در این لحظه. پس قهوه. مقدار زیادی از قهوه است. تا آنجا که به خوردن می رود, من استرس خوردن Doritos. من خوردن Doritos زمانی که من خوشحال هستم. من خوردن Doritos زمانی که من غمگین هستم. من خوردن Doritos که من بی تفاوت است.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
برنج و لوبیا و masa به چیپس.

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید? مارتا استوارت, Bear Grylls و چاک نوریس.

یک بار COVID-19 است و دیگر تهدید و شما راحت رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
اول از همه من خواهد بود سپاسگزار برای این کار به پایان برسد. من می خواهم به سفر بازگشت به خانه و بازدید از شهر آستین در تگزاس به من مادر و بقیه خانواده ام در آغوش گرفتن و خوردن tacos در ساعت 3 صبح در محله ها در یک کامیون مواد غذایی به نام Chilangos با او به عنوان ناهار خوری من شریک است. به عنوان M. F. K. فیشر به من آموخته چیدن حق ناهار خوری شریک بسیار مهم و مورد علاقه من است و احتمالا همیشه خواهد بود, من, مادر,, ایلین.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم احساس راحتی بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
اگر همه چیز بازگشت به "عادی" من فکر نمی کنم آن را تغییر دهید بیش از حد اگر چه من امیدوارم که این به مردم تازه درک جدید برای مواد غذایی و افرادی که در ایجاد و آماده سازی و خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی و همچنین به عنوان صنعت مردم داشتن لذت بیشتر برای این واقعیت است که ما می توانیم در خدمت مردم دوباره و درمان آن را به عنوان یک مراسم مقدس. بسیاری از چیزهایی که آسان به را برای اعطا و این وضعیت امیدوارم تغییر خواهد کرد که برای همه. بازگشت به جوهر واقعا. من امیدوارم.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
من سعی می کنم برای پیدا کردن امیدوارم که در این کار هر روز. دیدن جامعه گروه با هم و کمک به یکدیگر از طریق این — هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در این جهان با یک حس عمیق برای مراقبت از دیگران و این که واقعا به من می دهد ایمان به بشریت است. من می خواهم به یک فریاد به STL اتخاذ یک سرور برای همه است که آنها انجام داده اند. مردم کمک به مردم بدون هیچ غیر خودی درگیر — این چیزی است که ما باید یاد بگیرند که برای انجام این کار در یک راه کارآمد بنابراین ما مجبور به تکیه به شدت بر عوامل خارج از جامعه ما است. این است که یک مقدار بیشتر شیوه زندگی پایدار تر از همه با تکیه بر دولت است.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن