شک در 34-تفنگ دزدی در سنت لوئیس رو تنسی اتهامات

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر از طریق GOOGLE STREETVIEW به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر کمک سرقت یک کش

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید As many as ten people helped steal a cache of weapons from Southside Pawn and Jewelry. - IMAGE VIA GOOGLE STREETVIEW
  • تصویر از طریق GOOGLE STREETVIEW
  • به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر کمک سرقت یک کش از سلاح از Southside پیاده و طلا و جواهر.

مردی که دادستان فدرال می گوید دامنگیر 34 اسلحه در طول یک فروشگاه سرقت در افتن نیز در مواجهه با سلاح اتهام در تنسی است.

Devante Coffie از دره پارک دستگیر شد روز سه شنبه بعد از محققان رسانه های اجتماعی پست های که در آن او تلاش برای فروش اسلحه به سرقت رفته مارس 31 از Southside مغازه دار با توجه به شکایت کیفری.

در اوایل صبح دزدی, نوزده ساله و دیگری بی نام شخص صعود در بالای یک مینی ون, سکس از پنجره طبقه دوم و crawled شده به فروشگاه, مقامات می گویند که. هنگامی که در داخل دو از جیبش اسلحه و لعنتی باز شیشه ای موارد که برگزار اسلحه با توجه به شکایت.

Coffie است که متهم به سرقت 32 نیمه اتوماتیک اسلحه و دو تفنگ در طی استراحت در. محققان نظارت رسانه های اجتماعی برای فروش تفنگ در روز پس از سرقت. آنها به زودی کشف ویدئوها ارسال شده توسط Coffie. او در تلاش بود برای فروش به سرقت سلاح و, محققان همچنین متوجه باند یک دست خود را, دادگاه پرونده می گویند. آنها معتقدند او قطع دست خود را در حالی که بالا رفتن را از طریق پنجره های شکسته. او هنوز هم تا به حال یکی از سرقت اسلحه زمانی که او دستگیر شد, با توجه به U. s. دادستان ،

پلیس گفت: به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر در شش وسایل نقلیه درگیر شدند در سرقت. تنها Coffie متهم شده است تا کنون.

در ماه فوریه Coffie دانشجویی در دانشگاه ایالتی تنسی زمانی که او دستگیر شد و متهم به تیراندازی در یک فرار خودرو در محوطه دانشگاه. با توجه به گزارش در تنسی رسانه های پلیس می گویند نظارت تصویری نشان داد و او را یک "معامله" با یک ماشین است که به طور ناگهانی سرعت دور. Coffie شد و سپس دیده می شود در حال اجرا پس از ماشین شلیک شش یا هفت دور, مقامات می گویند که.

پلیس بعد از جستجو اتاق خوابگاه خود را و گزارش در بر داشت یک تفنگ و یک مقیاس. او به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه و بی پروا خطر افتادن با توجه به سوابق دادگاه.

Coffie در حال حاضر برگزار شد و در زندان در مورد سرقت.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب