دانش آموزان با استفاده از Instagram برای آشکار نژادپرستی در پردیس

در سیاه و سفید در دانشگاه هاروارد قانون Instagram صفحه وسعت ناشناس-ارسال شده داستان ملموس و اثبات آن با توجه ب

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

در سیاه و سفید در دانشگاه هاروارد قانون Instagram صفحه وسعت ناشناس-ارسال شده داستان ملموس و اثبات آن با توجه به صفحه بیوگرافی "هیچ مقدار از موفقیت و یا مدارک را عایق مردم سیاه و سفید از نژادپرستی حتی در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد."

در یکی شهادت یک دانش آموز توصیف چگونه یک قانون کیفری استاد که پس از صرف یک کلاس بحث در مورد چگونه اقلیت که کمترین درصد قبولی در آزمون وکالت گفت: دانش آموز آنها "هرگز تصویب آزمون وکالت" پس از آنها ایمیل فرستاده او پرسیدن چه بهتر آماده شدن برای امتحان نهایی ترم بعد. یکی دیگر از دانشجویان توضیح داد که چگونه اول خود را اصلاح استاد زمانی که بحث مبارزه با کلمات در کلاس از آنها خواست "اگر من شما را به نام n-کلمه حق در حال حاضر شما را به مبارزه با من؟"

این خاطرات را با جزئیات روزانه microaggressions و به صراحت احساسات نژادپرستانه است که دانش آموزان سیاه پوست و صورت از دانشکده و همکار خود همسالان در یکی از ترین کشور محترم مدارس قانون.

برای دهه ها و موسسات آموزشی — از نخبگان دانشگاه ها به مدارس دولتی به مراکز مراقبت از کودکان — باید با افتخار اعلام کرد و خود را قهرمان "تنوع و شمول است." در عین حال دانشجویان و استادان از رنگ گواه است که نهادی تعهد به اصطلاح "تنوع کار" تمایل به جزر و مد در طول سال.

انرژی حرکت از جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی دبیرستان و دانشجویان خواستار هستند که مدارس اذعان و توجه به نژادپرستی نظاممند است که نفوذ خود را در موسسات و حتی آنهایی که اعلام به برگزاری متنوع و ارزش های لیبرال. در سراسر کشور بخش عمده ای از دانش آموزان و فعالیت آنلاین و هماهنگ بسیج اختصاص داده شده است نسبت به تغییر نهادی به جای پاسخگويی فردی.

در هفته های اخیر و ماه است و تمرکز بیشتر بر یک کمی در نوع دیگری از فعالیت های آنلاین — ناشناس-اجرای vigilante حساب های رسانه های اجتماعی و یا crowdsourced Google Docs است که تلاش برای "افشای" مردم برای خود نژادپرستانه و اقدامات و اظهارات اغلب اجرا شده توسط دانش آموزان در سطح دبیرستان. این تلاش که سعی کنید به علف هرز از افراد به نظر می رسد بسیار کمتر هماهنگ از مبارزات به سمت کارگردانی موسسات. به علاوه این حساب نمی تمایل به گذشته بسیار طولانی آنلاین داده می شود که چگونه آنها باز کردن درب به آزار و اذیت و doxxing.

در خصوصی Morristown-ریش مدرسه در نیوجرسی به عنوان مثال سه تن از دانشجویان خود را پذیرش کالج لغو پس از دو ویروسی عام اعلان مجدد از اسنپ چت و Infinite, نشان داد و آنها را با استفاده از n-word و ساخت منابع به جورج فلوید. این حوادث باعث ایجاد یک سیاه در MBS Instagram حساب با توجه به NJ.com و رهبری مدرسه به استخدام یک مشاور در توانمندی های فرهنگی و همچنین بررسی, سیاه, دانشجویان و فارغ التحصیلان برای توصیه در بهبود ممکن است.

اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر دانش آموزان در مجموع سازماندهی به سیگنال چگونه تغییر لازم است حتی اگر وجود ندارد یک تیتر گرفتن حادثه به برجسته مدرسه معایب. بسیاری از تهیه دادخواست برنامه ریزی راهپیمایی مسالمت آمیز و ایجاد فضاهای برای تقویت صدای سیاه و اقلیت های دانش آموزان است. در دانشگاه کلمسون دانش آموزان را با موفقیت به درخواست برای تغییر نام از Calhoun افتخارات کالج بود که پس از نام سابق آمریکا معاون رئیس جمهور John C. Calhoun سرسخت مدافع برده داری در جنوب.

در بسیاری از موارد مدارس به نام در به حرکت فراتر از کلمات همبستگی به ویژه هنگامی که مواجه با صدها نفر از حکایات از رفتارهای نژادپرستانه برخی پوشا دهه از سابق و فعلی دانش آموزان است. "ما نیاز به بیش از توجه گوش دادن" می خواند یک درخواست از ویتنی دبیرستان فارغ التحصیلان و دانشجویان فعلی در کالیفرنیا است. "ما نیاز به گوش دادن فعال."

در سراسر Instagram بسیاری از سیاه و سفید "در" حساب های ایجاد شده در همان روح به عنوان سیاه و سفید در دانشگاه هاروارد قانون — هدف برای خدمت بیشتر ترمیمی نقش برای دانش آموزان (و در برخی موارد اعضای هیات علمی و کارکنان) به صورت ناشناس به اشتراک گذاری و پس از منعکس کننده نارضایتی خود. این آنلاین شهادت دانش آموزان می گویند باید وادار به مدیران تصویب تغییر معنی دار. در حال حاضر این عموم به اشتراک گذاشته شهادت را تحت فشار قرار دادند منتخب مدارس خصوصی و عمومی مدارس به بازبینی زمان سیستم در محل برای گزارش تعصب حوادث, معلم تنوع و آمریکا, تاریخ و ادبیات, برنامه درسی, وال استریت ژورنال گزارش شده است.

"مدرسه را متعهد به انجام این نوع از روزانه به طور مداوم کار" گفت: مکنزی کارتر یکی از سه 2016 فارغ التحصیلان که اجرا صفحه سیاه در هاتاوی قهوه ای, همه دختران مدرسه خصوصی در Shaker Heights, Ohio. "همه ما می خواهیم بهترین ها را برای مدرسه و آینده آن دانش آموزان, اما این صفحه وجود دارد نشان می دهد که این تغییرات — به سادگی با داشتن بیشتر از توانمندی های فرهنگی و آگاهی را برای شما اتفاق افتاده است مدت زمان طولانی در پیش است."

برخی از صفحات وردپرس یک لیست از دانش آموز خواسته برای ارائه به مدیران در حالی که دیگران در حال راه اندازی مجازی حوادث برای تشویق بیشتر مشارکت مستقیم. کسانی که در هاتاوی قهوه ای تنظیم زوم تاون هال که شد livestreamed در Facebook برای مدیران به تماشای اما نه به طور فعال شرکت کنند و یا هدایت گفتگو به دور از دانشجویی صدای.

"ما شده است واقعا سخت کوش در نظر گرفتن این مرحله شامل مدرسه آنجا را که ما نیاز به کسانی که ناراحت کننده مکالمات با قدرت که می شود" گفت: کارتیه پیتز که شرکت اجرا می شود سیاه و سفید در هاتاوی قهوه ای حساب. دانش آموز مدیران این حساب مانند پیتز و کارتر به من گفت که فکر می کردم عمیقا در مورد ماموریت خود را منحصر به فرد سیاه و سفید "در" صفحات با صراحت حاضر به انتشار نام و یا جزئیات است که می تواند سازش هویت کسی که فرستاده شده شهادت.

"من احساس کردم که اگر قرار بود با نام متصل به داستان خواننده را فقط فکر می کنم از شخص و احتمالا با خشم واکنش نشان می دهند. که می توانند به دور از ماهیت این شهادت و چگونه, در پایان روز, ما نیاز به تغییر بخش های خاصی از فرهنگ ما" گفت: Dylan Wimberly ارشد در وست اورنج دبیرستان در نیوجرسی اجرا می شود که مدرسه خود را در صفحه سیاه و سفید در غرب نارنجی. Wimberly که تصمیم به حذف تمام اسامی کارکنان و دانشجویان به من گفت که در حالی که او در مدرسه تشکیل شده است که اکثریت دانش آموزان سیاه پوست اطراف شهر هیئت مدیره مدرسه و معلمان هنوز هم عمدتا سفید که باعث می شود وضعیت خود را منحصر به فرد.

"هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از موارد که در آن دانش آموزان احساس می کنند مانند آنها بوده ام به طور خاص هدف درمان به شدت و یا به حال خود هوش سوال به سادگی به دلیل نژاد," او اضافه شده است. "من واقعا می خواهم مدرسه منطقه به طور خاص سرپرست و تنوع مدیره برای تحقق بخشیدن به این داستان های واقعی. شما به ما نگاه و فکر می کنم هیچ چیز بد اتفاق می افتد اما نژاد پرستی نه تنها در رخ می دهد عمدتا سفید مدارس."

اوری LaVergne های اخیر فارغ التحصیل از مونتکلیر دبیرستان در نیوجرسی با بیان چگونه آن را خسته کننده است که آن را در زمان یک Instagram صفحه برای که او گفت: به خود می بالد که "روشنفکر متنوع و زیبا لیبرال" محکوم به نژاد پرستی دانش آموزان را تجربه کرده اند. 18-year-old تصمیم به انتشار خاطرات است که شامل برخی از اسامی معلمان یا جزئیات در مورد کلاس های آنها آموخت اما نه نام از دانش آموزان است.

"این حساب نمی کند با هدف قرار دادن یک هدف در هر کسی پشت" LaVergne به من گفت. "مدرسه نمی تواند به بررسی دقیق این حوادث به دلیل یک فرد ناشناس در جلو آمد. اما در آینده من می خواهم هیئت مدیره مدرسه برای شروع برگزاری معلمان پاسخگو با آنها چگونه درمان دانش آموزان است."

او اذعان کرد که وجود دارد حرکت نزولی به ناشناس ارسالی به خصوص وقتی که می آید به توصیف خاص عاملان. به عنوان یک صفحه مدیر LaVergne اعتراف کرد که او نمی تواند "اثبات یا رد" یک وضعیت, اما اشاره کرد که در نظرات پست "این کاملا روشن دیده اید مردم باید مسائل مشابه با برخی از معلمان یا متوجه الگوهای رفتاری در یک گروه است."

برای بسیاری از سیاه و سفید "در" ناظران هدف این است که برای ایجاد چیزی شبیه به یک فایل برای مدرسه خود را به بخش منابع انسانی. ویژگی های یک دانش آموز داستان نمی شود از آنها به عنوان آوردن به نور تروما و سميت که دانش آموزان از رنگ چهره در محوطه دانشگاه. و در حالی که اکثر دانش آموزان دریافت کرده اند عمدتا پاسخ مثبت از خود دانشگاه و مدیران برخی از آنها دریافت پوش بک در صفحه تصادفی از دیوهای اعضای جامعه و یا معلمان به خصوص وقتی که می آید به ترسیم حوادث خاص.

سل حساب خالق سیاه و سفید در USC که بیش از 11,000 Instagram followers به من گفت که او موفق به دریافت یک نکته که برخی از محافظه کار گروه های دانشجویی در نظر گرفته شده برای ارسال داستان های کاذب در تلاش برای بی اعتبار کردن این صفحه. (من فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سال 2019.)

"من تا به حال دریافت حدود 700 ارسالی زمانی که من یک نکته در مورد برنامه های خود را, بنابراین من تا به حال به تغییر از یک ناشناس فرم گوگل به طور مستقیم به پیام مردم" گفت: سل یک مقام ارشد که خواسته بود با اشاره به نام مستعار از ترس از اقدامات تلافی جویانه.

وجود دارد تنها شامل ناشناس ارسالی او اعتراف کرد اما وسعت پاسخ حساب شده تنها به تقویت آن پیام و "قانونی شکایت." و در حالی که USC مشخص شده است در یک طرح جدید برای مبارزه با نژاد پرستی که شامل انجام نظرسنجی و میزبانی انجمن عمومی سل نمی کند "فکر می کنم که پاسخ مناسب در همه."

او برنامه ریزی به اهرم رسانه های اجتماعی خود را به دنبال در حال حاضر دولت با یک لیست از خواسته های فرستاده شده و پشتیبانی شده توسط دانش آموزان که شامل تغییرات چگونه USC امنیت عمومی بخش سیاست, دانش آموزان ارائه واضح تر مسیر برای ارتقاء و یا تصدی کارکنان و اعضای هیات علمی از رنگ و نیاز به همه اعضای پردیس را ضمنی و تعصب دوره.

با ظهور رسانه های اجتماعی و فعالیت در میان افراد جوان در سال های اخیر وجود داشته است و نگرانی ها در مورد "انصراف " فرهنگ" — یک لبخند اغلب پلاریزه اصطلاح برای توصیف چگونه برخی افراد معمولا افراد مشهور و یا شکل عمومی می تواند مسدود شود از داشتن یک پلت فرم برجسته و یا حرفه ای با توجه به ایدئولوژیک یا گذشته اقدامات است که باید به دست آورد واکنش شدید عمومی. افراد جوان صحبت کردم به این داستان هر چند تشخیص قدرت سیستم عامل رسانه های اجتماعی و بیشتر از نه انتقادی از آشکار "لغو" همسالان خود.

"وجود دارد یک ارائه در مورد یک دختر در یک خواهری در USC که به نام" سل گفت. "اما به جای من قرار داده به اندازه کافی توصیف به طوری که مردم در دایره اجتماعی خواهد می دانم که او چه کسی است و امیدوارم صحبت کردن با او, اما من نمی خواهم آن را به یک محل که در آن نظر خواهد شروع به زدن او و کارفرما و یا هر چیزی شبیه به آن. که بسیار سازنده در همه."

موسسات آموزش عالی نیست فقط رو فشار داخلی از دانشجویان که خواستار بیشتر بتن ضد نژادپرستانه برنامه. بسیاری از در حال مبارزه با آنچه را که با بستری دانش آموزان که نشان داد به سابقه نژادپرستانه و بیگانه و یا توهین آمیز و رفتارهای معمولا در رسانه های اجتماعی.

با توجه به غیر انتفاعی بنیاد برای حقوق فردی در آموزش و پرورش یک نرم افزار رایگان سخنرانی سازمان بوده است وجود دارد "فوق العاده تعداد موارد دانش آموزان است که تا به حال خود را در پذیرش لغو و یا در حال منظم توسط خود دانشگاه گفت: Samantha Harris, یک وکیل و عضو ارشد در آتش است. "برخی از افراد تصادفی خواهد حفاری تا پیر رسانه های اجتماعی پست های دانشجویی که ثبت نام در یک مدرسه خاص و معمولا وجود خواهد داشت مطالبات در دانشگاه به مجازات و یا لغو پذیرش." تعداد موارد و فرکانس با این حال به نظر می رسد که "به اوج در هفته های اخیر" او به من گفت.

پاسخ از یک موسسه می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه آیا یک دانش آموز در یک مکان عمومی یا خصوصی دانشگاه اما هریس معتقد است که در حال حاضر بیشتر از همیشه کالج ها نیاز به تعیین واضح تر سیاست ها و دستورالعمل بر آنچه برای این شرایط. "هنگامی که یک دانشگاه واکنش و یا پاسخ به چیزی ad hoc می توان آن را دشوار است برای شرکت باقی می ماند در موقعیت خود را به دلیل آنها نمی باید یک سیاست روشن," او گفت:.

دانش آموزان باید اذعان کرد که زمانی که مدیران را نمادین عمل می کند مانند عموم rescinding پذیرش و یا تغییر نام یک ساختمان که احساس می کنند مانند آنها "انجام می شود به اندازه کافی" — به جای پرداختن به بسیاری از مشکلات نهادی که همچنان وجود دارد در محوطه دانشگاه. "از آن آسان است و در مد در حال حاضر به عموم ضد نژادپرستانه" سل گفت. "این بسیار سخت تر برای ارتکاب به کار واقعی به انجام این کار است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن