محروم از آن فرهنگی مراسم نیواورلئان است در از دست دادن چگونه به سوگواری Covid-19 مرگ و میر

یادداشت سردبیر: این داستان گزارش شده قبل از قیام سراسر کشور که بسیاری از نیواورلئان بود پناه در محل. NEW ORLE

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این داستان گزارش شده قبل از قیام سراسر کشور که بسیاری از نیواورلئان بود پناه در محل.


NEW ORLEANS — جرثقیل "Khabukey" Shezbie, 45, ایستاده بود در خارج از این درب صدها بار شاخ در دست است. معمولا زمانی که pallbearers در دستکش سفید بیرون می آیند درب برای حمل تابوت به نعش کش او و گروه برنج او را با اعتصاب کردن نوحه "فقط یک نزدیک تر پیاده روی با تو" شروع خط دوم بارداري.

اما Shezbie برگزار شد تنها یک سیگار به عنوان او ایستاده بود که آشنا کفن درب. در این زمان او در مورد به گام در داخل برای شرکت در یک مراسم یادبود برای پدرش فیلیپ Shezbie که درگذشت در خانه از یک حمله قلبی در ماه آوریل در سن 70. (هیچ کس نمی داند اگر Covid-19 نقش خود را در پدر نارسایی قلبی; تنها بدن است که از بیمارستان در حال آزمایش برای کوروناویروس.)

Derrick "Khabukey" Shezbie یک دود تحت کلیبورن پل هوایی پس از مراسم تشییع جنازه پدر در اواخر ماه آوریل است.

خدمات برنامه ریزی شده برای شروع در پنج دقیقه. آن Shezbie را انتخاب کنید که به در اتاق. او خود را برداشته انگشت در هوا مانند او در تلاش بود برای انتخاب یک زمین بازی تیم. وجود دارد 10 کرسی در داخل بخور در فاصله 6 فوت از هم جدا در انطباق با پروتکل های رسمی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اولین میدارد آسان بود: او پسر پدر دوست دختر و دو پسر است. اما پس از آن پیچیده شده است.

او beckoned به یک دوست مادام العمر و چند نفر پس از آن راه می رفت داخل. فقط به عنوان او او او متوجه شد که او می خواهم نادیده گرفته پدر برادر عزیزم. او سرش می دویم. به پشت در اتاق به یک مراسم تشییع جنازه مدیر, که به آرامی همراهی یکی از آخرین میدارد و دست تکان دادند و در عمویش.

Shezbie شناخته شده ترومپت جاز می داند مجالس ترحیم در نیواورلئان. برای نزدیک به چهار دهه پس از او در مدرسه ابتدایی او را شاخ در شهر مشهور ترین موسیقی جاز, تشییع و پس از صدها و حتی هزاران نفر از عزاداران است. پس از آن بیش از دو ماه پیش جاز مجالس ترحیم و سایر سنت های فرهنگی خاموش شد به عنوان coronavirus ناودان به لوئیزیانا آوردن سرانه مرگ و میر است که در صدر این ملت است.

تایرون Shezbie می ایستد در تابوت برادرش فیلیپ Shezbie.
Khabukey Shezbie دوم از سمت چپ, حمل پدرش تابوت با دوستان و اعضای خانواده در کنار او.
این کشیش چارلز موریس Daniels مسیحی ماموریت کلیسای باپتیست می گوید: برخی از کلمات نهایی برای فیلیپ Shezbie.
نوازنده کوری هنری چپ و Khabukey Shezbie راه رفتن با نعش کش به عنوان گلن دیوید اندروز در نقش یک نوحه خارج از خانه مراسم تشییع جنازه.

پس از همه گیر ضربه اول شهرستان در آوریل غرق, خانه های مراسم تشییع جنازه را درهم برای, برنامه, به عنوان بسیاری از پنج مجالس ترحیم در روز و برای اجرای شهرستان اضطراری پروتکل — که دربسته در محیط تشییع جنازه ظرفیت در 10 ممنوع دوم-خط رژه و دلسرد عزاداران از دست زدن به آنهایی که بدن در یک تابوت. نیواورلئان آغاز شد محتاط مرحله به مرحله بازگشایی on May 16, اما مجالس ترحیم و مذهبی و تجمعات هنوز هم محدودیت. (کلیساها در حال حاضر مجاز به اعتراف به 25 درصد از ظرفیت کلی یا 100 نفر هر کدام که کمتر است).

این, اجتماعی دور, جمع آوری برای Shezbie بود کاملا متفاوت از homegoing برای مادرش ترزا Shezbie در سال 2012. سپس او انداخت پر از موسیقی تشییع جنازه پس از یک دوم خط بارداري از طریق خیابان های Treme محله. ده ها تن از نوازندگان نشان داد تا به او کمک کند سوگواری مادر خود را از ایجاد یک گروه آنقدر بزرگ است که در عکس یک ردیف کامل از sousaphones قابل مشاهده است بالاتر از جمعیت که به همراه نعش کش در آخرین آن سوار است.

تمدید Shezbie خانواده — بسیاری از آنها طبل, نوازندگان, خوانندگان و رقصنده و عروسک های نوزاد — متکی است که سنت موسیقی غمگین گاهی اوقات حتی بیشتر از مراسم تشییع جنازه خدمات خود گفت: Irma Shezbie McNeil, 73, Khabukey Shezbie عمه. "در طول سال گاهی اوقات ما مجبور به رفتن به خارج به آنها بگویید به آرام. اما ما می دانیم که نوازندگان سوگواری از طریق موسیقی," او گفت:.

در سراسر کشور شهرستانها در حال دست و پا زدن به عنوان جوامع سعی کنید برای سوگواری مرگ است که به یک مقیاس در حالی که باقی مانده تقریبا نامرئی — بدن از قفل پایین بيمارستان به خانه های مراسم تشییع جنازه شدیدا محدود مخاطبان است.

اما عدم جمعی عزاداری ضربه سخت به خصوص در گره نیواورلئان.

اعضای خانواده پیاده روی به سمت حرفه ای کفن در نیواورلئان.

"مجالس ترحیم در نیواورلئان راه هر دو پیوند و تسلی یکدیگر در سطح جامعه گفت: clarinetist و مورخ مایکل سفید. "در مقایسه با بسیاری از مکان هایی که من دیده, در, New Orleans, ما همه مربوط شاید نه با خون اما روح... پس سهم ما در غم و اندوه و ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن آن در یک جامعه راه یک راه عمومی."

برای Shezbie آن را به سادگی به نظر می رسید اشتباه نیست که موسیقی بازی به عنوان پدر او انجام شد به محل استراحت نهایی. بنابراین در Shezbie را درخواست trombonist گلن دیوید اندروز نشان داد به بازی. به عنوان pallbearers آمد درب را به یک نعش کش در انتظار این trombonist زده کلاسیک نوحه از خارج از تشییع جنازه خانه را حصار آهن. او نگه داشته و سرعت با نعش کش به عنوان آن رخنه جلوی خانه و رهبری به گورستان.

مراسم تشییع جنازه کروبی رهبری با خانواده های عزادار و یک گروه برنج و به دنبال آن "خط دوم" از عزاداران — کلید New Orleans را متمایز از فرهنگ آفریقایی آمریکایی که شامل شهر, نوازندگان, استخوان مردان, اجتماعی کمک و لذت بردن باشگاه نوزاد عروسک و ماسک استفاده کنندگان گاهی اوقات به نام مردی Gras سرخپوستان.

"دوم-پوشش های موسیقی و رقص است که در مورد نشاط روح رفتگان. این چیزی است که ما می دانیم و همواره شناخته شده است که ما قرار بود برای انجام گفت:" داو "جاسوسی پسر" ادواردز, 58, ماسک پوشنده لباس و رهبر در فرهنگی جامعه است.

ادواردز که از دست چند تن از دوستان به این ویروس پشتیبانی از محدودیت. اما زمانی که او از دست او در می یابد آن را سخت به خط دوم. "در حال حاضر که ما می توانیم انجام این کار دردناک است," او گفت:. "ما شروع به سوال" اگر ما این کار را نمی خواهد ما عزیزان به جایگاه بر حق خود?' آن اشک در فیبر که ما که هستیم."

یک برنامه برای Leona "Chine" Gradison مراسم تشییع جنازه پر از عکس های خود را با خانواده و دوستان است. Gradison درگذشت 69 سال پس از ابتلا به کوروناویروس.
Gradison متعلق به شمع سالن محبوب کلوپ شبانه در Treme محله از نیواورلئان.

این مراسم دسته یک "غرب آفریقا حفظ" که سرچشمه بردگی با افرادی که در اینجا آورده از آفریقا و با توجه به سفید است. "زمانی که من شروع به بازی در گروههای برنجی زمانی که من در 20s این بود که من پیدا کرده بود, من مردم, من پیدا کرده بود, روستای من," او گفت:. "آنچه که من متوجه شده است که این روح است که اوراق قرضه آمریکا حذف تمام روزمره موانع: چگونه شما آورده شد تا آموزش و پرورش, اجتماعی, وضعیت شغل. همه نوع از مردم وجود دارد اما همه ما یکسان است."

زمانی که موسیقی جاز به وجود آمد و بیش از یک قرن پیش به آن اضافه شده است تمام لایه جدید به حرکت در جشن گفت: که اشاره کرد که از زمان شروع آن در طول Jim Crow دوره قانونی تفکیک جاز نماد آزادی بیان فردی از طریق بداهه growls و سوت خم تن و vibrato.

سفید که 65 تخمین می زند که او ممکن است به 200 مجالس ترحیم در طول عمر خود. به تازگی او شده است اجتناب از آنها, چرا که او می داند که بسیاری از مردم که بدست بیمار با Covid-19 و حداقل 10 که فوت کرده اند.

اما آن را اذیت او که هیچ یک از قربانیان coronavirus کردم خط دوم آنها سزاوار. "چیزی که من میخواستم بدونم که چه اتفاقی می افتد به تمام روح که بی قرار هستند و قادر به به طور کامل انتقال, سفید", گفت:. "آن را مانند خود روح نیست منتشر شده توسط, همه جامعه است. این احساس تقریبا بی احترامی. از همه سخت همه چیز در مورد coronavirus این است که در لیست من. این فقط درست نیست."

آفریقایی آمریکایی جوامع در New Orleans مانند جاهای دیگر را تجربه کرده اند نامتناسب تعداد مرگ و میر به علت Covid-19. از بیش از 500 coronavirus قربانیان در New Orleans حدود 80 درصد آمریکایی آفریقایی, با توجه به داده ها از شهرستان.

با شروع در ماه مارس محلی تشییع جنازه سرو شروع برنامه ریزی back-to-back یادبود خدمات فقط به نگه دارید تا با caseloads که باید دو برابر و حتی سه برابر بیش از دو ماه گذشته.

"ما مشغول بوده ام قبل از. اما به مجالس ترحیم هر روز ؟ آن را فقط ناشناخته" گفت: Markeith آرمی, 41, حرفه ای, خدمات مراسم تشییع جنازه, که گفت که او کار کرده است و تقریبا بدون توقف گاهی اوقات تا 1 یا 2 هستم.

خانواده ها در این شهر اغلب روابط است که نسل دهانه با خانه های مراسم تشییع جنازه. "چه کسی بدن ؟" یک سوال مشترک در سراسر شهرستان به دلیل از مردم می خواهم برای دیدن یک دوست که مو و آرایش درست به نظر می رسد برای باز کردن تابوت viewings که در حال مرسوم در نیواورلئان. برای برخی از مردم مرگ را احساس نمی کند تا آنها دیده می شود بدن در تابوت با چشم خود.

بسیاری از کارکنان از Charbonnet خانواده خدمات در Treme بزرگ در این نزدیکی هست و می دانم که بسیاری از مردم از طریق آمدن. بنابراین به جای به سادگی کار از یک عکس آنها می توانید لباس و سبک کسی به عنوان آنها می دانستند که آنها در زندگی است. هنگامی که نوار صاحب Leona "Chine" Grandison, 69, درگذشت از Covid-19 اوایل سال جاری دبستان عضو تیم Darron DeQuair یک دیرین خانواده, دوست, در کار خود را با مراقبت های ویژه.

به آن توجه بیشتری نشان داد و گفت: همسایه پاتریشیا Farley, 62, که راه می رفت تا برای خداحافظی به Grandison از طریق پنجره بشقاب شیشه ای که Charbonnet ساخته شده برای آن درایو-از طریق viewings. "او به نظر می رسد مانند او را در خواب" Farley گفت: با تصویب nod. "آنها دره تنگ و باریک و به دنبال مانند خودش است."

واندا پیرسون از واسط سنج طلا عروسک های نوزاد می پردازد و او را احترام Gradison در یک درایو-از طریق مشاهده.
Charbonnet Labat Funeral Home دبستان عضو تیم Darron DeQuair.
Charbonnet Labat Funeral Home embalmer استفانی سیمون.
Kenard Bienemy باعث آماده سازی نهایی قبل از یک درایو-از طریق مشاهده در Charbonnet Labat کفن.

هر چند اعتقاد بر این است که این ویروس می میرد با بدن وجود دارد برخی از بحث; سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که Covid-19 قربانیان نمی شود embalmed. اما دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند که embalming می توان با خیال راحت انجام می شود یک نقطه حمایت ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن که نوشت: در بیانیه ای که "embalming و مشاهده بدن است و بخش مهمی از معنی دار memorialization."

در حالی که برخی از مدیران مراسم تشییع جنازه در شهر تبدیل شده اند آلوده احتمالا از اعضای خانواده قبل از این ویروس شناخته شده تهدید در شهر هیچ کس نمی تواند به یاد کسی بیمار شدن از دبستان-اتاق سمت کسب و کار. شاید به این دلیل که embalmers آرایشگران و سبک که آماده کردن بدن به مدت طولانی پوشیده حفاظتی پیش بند و دستکش و شروع به پوشیدن غیر قابل نفوذ coveralls و سر به پا دنده به عنوان به زودی به عنوان همه گیر رخ داد.

اما, چند, New Orleans, خانه های مراسم تشییع جنازه شده اند و تمایلی به گرفتن هر قربانیان در همه. "آن ناشناخته" گفت: جوآن رودز رودز کفن که کارکنان تعیین اوایل که آنها با خیال راحت می تواند به Covid-19 قربانیان.

رودز به نام تالار شهر پس از دیدن نقض پروتکل از جمله بدن که منتشر شد توسط بیمارستان با دست نخورده پزشکی لوله و تخلیه که می تواند باعث نشت خطر سلامت. رودز به پایان رسید تا منجر به یک نیروی کار برای تعیین تشییع جنازه و کفن و دفن صادر شده است که شیوه های هدایت برای هر کسی که دست زدن به بدن Covid-19 قربانیان.

در یک اسکن از شهرداری پاسخ به Covid-19 به نظر می رسد که نیواورلئان است که تنها در تعداد انگشت شماری از شهرستانها با استفاده از چنین نیروی کار. مدیران مراسم تشییع جنازه نیز به طور خاص به عنوان اولین پاسخ دهندگان در اورژانس سفارشات صادر شده توسط وزارت امور خارجه لوئیزیانا و شهر نیواورلئان. ساخته شده است که حس به سفید است. "برای ما در New Orleans مرگ چیزی است که به کار گرفته می شود یک نوع خاصی از راه" او گفت:. "این یک بخش خاصی از زندگی, اگر شما خواهد شد."

اما زمانی که کمبود پزشکی تجهیزات حفاظتی شد و اخبار آن روشن نیست که خانه های مراسم تشییع جنازه خواهد بود در اولویت قرار گیرد. بنابراین embalmers استفانی سیمون از Charbonnet خدمات خانواده و Duplain رودز از رودز درهم به روز رسانی تجهیزات خود را از معمولی پزشک مالش کاغذ پیش بند و دستکش های پلاستیکی. آنها رفت و به خانه انبار و برداشت ده ها تن از سفید باشلق دار Tyvek نقاشان coveralls که آنها در حال حاضر هر زمان که آنها رفتن به دبستان اتاق همراه با سنگین ماسک یا N95 ماسک و چهره های پلاستیکی سپر.

"من احساس نمی راحت با رفتن به embalming اتاق بدون این شرکت گفت:" سیمون که embalmed برای 30 سال و در حال حاضر قطار دیگران در استانداردهای ایمنی.

اما ramping تا در خانه حمایت از این ویروس ممکن است راحت تر از گرفتن خانواده ها به downscale انتظارات خود را مطابق با قانون است. سخت ترین مانع بوده است 10-فرد یادبود محدود می کند. در ماه مارس پلیس به نام وقتی که بزرگ 6 گروه برنج یک دوم خط رژه که جذب حدود 100 نفر است. گروه رهبر مواجه اتهام نقض رسمی اورژانس سفارشات; در دو هفته اول از سفارش تعداد 755 نفر صادر شد دادگاه احضار توسط پلیس برای جمع های بزرگتر از 10 نفر است.

Brittney Elmore منتظر به خوش آمد می گوید دوستان و خانواده از Leona Gradison در یک درایو-از طریق مشاهده ،

بنابراین مدیران مراسم تشییع جنازه کردم مبتکر تنظیم برای جریان آنلاین, خدمات مراسم تشییع جنازه و درایو-از طریق viewings از بدن. هنگامی که نوازنده بزرگ Al کارسون درگذشت در ماه آوریل از یک حمله قلبی, رودز, Funeral Home میزبانی یک موسیقی که از خواب بیدار شد نشان داده شده بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در پارکینگ که در آن خانواده دست از ویژه عبور می کند به دو دوجین از خودروهای پارک شده وجود دارد به bandmates بازی موسیقی ادای احترام به او را بر روی صفحه نمایش; موسیقی آنها انجام شده بود پخش زنده در ویژه پایین فرکانس ایستگاه رادیویی مانند یک درایو در فیلم.

حتی برای آرمی که عادت به مرگ, ویروس احساس بسیار نزدیک است. ماه گذشته او تماس بگیرید را انتخاب کنید تا خود را پسر عموی فیلیپ Shezbie در شرکت نعش کش. دیگر قربانیان بیش از حد آشنا هستند. "گاهی اوقات ما می خواهیم یک گروه متن هشدار به ما که کسی را انتخاب کنید تا یک بدن. و من شما را در رفتن به جلو و عقب ورق و می گویند صبر کنید, من به مدرسه رفت و با آن شخص" او گفت:.

هر چند مرگ و میر کاهش یافته است در هفته های اخیر و پایدار مانده اند و حتی به عنوان شهر آغاز شد و فاز اول آن بازگشایی آرمی معتقد است آنها حتی ممکن است دیدن یک چشم انداز مثبت از مجالس ترحیم در ماه ژوئن به عنوان خانواده هایی که شده اند در انتظار برای میزبانی بیشتر "عادی" نیواورلئان مراسم تشییع جنازه خود را انتخاب کنید تا آنهایی که بدن از پزشکی قانونی و دیگر یخچال فضای ذخیره سازی است. "کسب و کار ما نمی کند در حالی که برای" او گفت:.

در آوریل کارول "کیت" هریس 61 و چند دیگر "کودک و عروسک" — یک آمریکایی آفریقایی تبار پوشش سنت که در آن زنان با لباس ساتن, لباس و bloomers — تا به حال یک اشفتگی فکری موقتی. آنها شروع به در آوردن ناهار به خانه های مراسم تشییع جنازه هر جمعه به مطمئن شوید که مدیران مراسم تشییع جنازه پرورانده بودند در حالی که مشغول به کار است. "ما توقف و بگو: اینجا یک وعده غذایی گرم; شما را فراموش کرده ام" گفت: هموطنان عزیزم عروسک Joell لی.

کارول "کیت" هریس ارائه ناهار به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

مانند همه بیشتر در New Orleans هریس می داند که حداقل یک دوجین از افرادی که فوت کرده اند. این ویروس تا به حال نیز گرفته شده بسیار شخصی, تلفن: او به عنوان کاهش یافته است وعده های غذایی به حرفه ای کفن در اواسط ماه آوریل او می دانست که آنها نگه داشتن بدن او و مادرش مریم "گرم" Braud هریس 84 که در 7 آوریل. در ابتدا Braud خانواده صحبت کرده بود با کفن و برنامه ریزی شده یک سرویس برای مارس 9. آنها امیدوار بودند که برخی از اورژانس منظور محدودیت ممکن است برداشته شود سپس اجازه می دهد آنها را به سوگواری در خود عادت کرده راه.

اما به عنوان ماه عینک تعدادی از ویروس موارد رشد به سرعت در حال پر شدن بیمارستان های محلی با بیماران از جمله او 83 ساله, عمه ، خاله کلاریس "Reecie" Braud ویلیس که در آوریل 28. روشن شد که به دفن خود و خانواده را دو matriarchs آنها را به مقیاس معمول خود را خانواده و سنت های به جا coronavirus عصر.

در زمان عادی زنان homegoing جشن می شده اند یک هفته رویداد با اعضای خانواده در پرواز از سراسر کشور است. اما همه گیر سفر آسان نیست و سخت تر با سفارشات صادر شده توسط کشورهای مختلف نیاز به دو هفته قرنطینه اجباری برای کسی که از همه گیر نقاط داغ مانند لوئیزیانا.

تشییع جنازه محدودیت به ضربه بسیار سخت برای کارول هریس که صمیمی و متصل به ایمان به راهی که آشنا به بسیاری از خانواده بزرگ در این عمدتا کاتولیک شهر. در New Orleans آن را غیر معمول نیست برای کشیش اهل محله به عنوان یک فرمت از خانواده که می شود یک بطری جک دانیلز هر سال در روز تولد او. عموزاده عمل مانند خواهر و برادر و تجمعات از "خانواده" می تواند به معنای 50 یا 60 نفر است. "مردم دیدن تصاویر از خانواده ما و می گویند" این بود که یک خانواده ریونیون?' و من می گویم " نه که فقط ما با هم در یک شنبه شب برای تولد کسی گفت:" هریس که سوم 10 کودک.

کیت هریس آواز می خواند و رقص به عنوان تابوت او را حمل مادر مریم "گرم" Braud هریس و خاله کلاریس "Reecie" Braud ویلیس در حال نقل مکان به یک گورستان در نیواورلئان شرق.
Pallbearers تنظیم خانواده matriarchs' تابوت هم در سنت وینسنت DePaul گورستان.
جعفر'Niya Dabney, 11, دارای گل های او جمع آوری شده از مراسم تشییع جنازه.
Keshona هلمز طول می کشد یک عکس از جارد هریس در مقابل تابوت مادر او و بزرگ عمه.

هنگامی که اعضای خانواده این خبر را شنیده که مریم هریس مرده بود, آنها به طور غریزی به سمت خانه خانواده در سالن بزرگ خود در خیابان های بالای شهر نیواورلئان حتی اگر این شهر در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات. "من تا به حال برادرزاده ایستاده پست هر شش پا بالا و پایین بلوک" هریس گفت. "این چیزی است که ما خانواده می کند. اگر کسی می میرد همه با هم می آید."

مانند دیگر خانواده های عزادار این Braud خانواده ویژه ای خصوصی Facebook حساب و به عنوان تشییع جنازه رخنه کرد و نزدیک پیام های متنی, پرواز به عقب و جلو به عنوان اعضای خانواده مطمئن ساخته شده است که ترتیبات بودند به عنوان "عادی" را به عنوان آنها می تواند.

یک خواهر و ساخته شده و هر کس مطابق با ماسک های پزشکی. خواهران و برادران نیز divvied تا 20 صندلی — 10 برای هر زن در نمازخانه کوچک. در حالی که مراسم تشییع جنازه مخاطبان اغلب موهای خاکستری مخاطب برای این دو مراسم بود. که تا حدودی به این دلیل هیچ یک از باقی مانده خواهر و برادر مریم هریس می تواند خطر ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس. هر چند آن را دردناک آنها در خانه مانده و به تماشای مراسم جاری در Facebook Live.

همچنین چندین مریم هریس کودکان بیش از کرسی های خود را به نسل جوان — که نوه برادرزاده ها و برادرزاده که اغلب توطئه و پیامک با مادر بزرگ خود را به ساعت اندکی از صبح. "من مادر آموخته است که به نگه دارید تا با خانواده او می خواهم می خواهم شما اینجا گفت:" کیت هریس به عنوان او ایستاده بود بین مطابق با تابوت در مقابل نمازخانه.

آن خواهد بود که آخرین بار او را می بینم ، بنابراین هریس بیش از تکیه داد به لمس دست او و به فراق بوسه. "من نمی تواند به درستی خداحافظی بدون بوسه," او گفت:. "من مادر. و هر کسی که احساس می کند که من می تواند آسیبی به آنها نمی نیاز به آمده در سراسر. این درست است که ساده است."

او پا خارج و بازدید مادرش یادبود در یک تلفن همراه از مراسم تشییع جنازه خانه جلو پیاده رو.

قبل از این ویروس, آمار, آن است که مشترک بود برای یک مراسم تشییع جنازه در صفوف به پیمودن راه خود را از طریق یک فرد محله و حتی توقف در گوشه میخانه برای قرار دادن تابوت در نوار. کارول هریس امیدوار بود که این دو hearses می تواند توسط خانواده خانه در سالن بزرگ خیابان قبل از رفتن به 100 سال خانواده آرامگاه در سنت وینسنت DePaul گورستان.

اما این امکان پذیر نیست در حال حاضر. هر دو اسکورت پلیس و پرسنل کفن را به ماندن دقیقا در برنامه مسئولیت رسیدگی به تمام آن روز را در مجالس ترحیم.

به طور معمول خانواده ها نیز میزبان یک بعد از ظهر طولانی "خوراک," اغلب در کلیسا و یا مرکز جامعه که در آن صدها نفر از مردم از طریق تصویب به خوردن صفحات از مواد غذایی و پرداخت خود را احترام. که بیش از حد بود به شدت کوچک شده. پس از دو تشییع جنازه حدود دو دوجین از اعضای Braud-هریس خانواده قادر به جمع آوری — با فضای اجتماعی فاصله — در مورد یک بلوک دور از خانه جنازه در پشت ایوان با یک نوار که در غیر این صورت توقیف توسط اورژانس سفارش.

بعد به عنوان یک دوجین اعضای خانواده جمع آوری شده در خانه به خواندن و یاد هریس کردم احساساتی در پیانو ، او را لمس فرسوده کلید از قرن وبر پیانو با بسیاری از عاج گم شده و از یاد برد که چگونه او فرستاده شده بود به این اتاق هر دوشنبه به گفتن تسبیح به کمی مجسمه از خوبان مریم مادر.

بودن در این خانه خانه ساخته شده توسط پدر بزرگ او ساخته شده او را غمگین برای وجود ندارد و اعضای خانواده و سنت های آنها می شده است مجبور به کنار. اما او با اعتماد به نفس بود که مدت ها پس از ویروس سپرده شد به کتاب های تاریخ, این خانواده و روح آن خواهد ماند. "یک چیز برای مطمئن شویم که: این میراث, میراث این خانه در سالن بزرگ خیابان زندگی می کنند," او گفت:. "ما یک کل بسیاری از تاریخ حق در اینجا در این محل است."

ارین هریس رقص با زن عمو, مامان و خاله, از جمله کیت هریس (سوم از راست) در پاسیو برگشت یک بار پس از مراسم تشییع جنازه.
Khabukey Shezbie به خانه می رسد پس از مراسم تشییع جنازه پدر.

پس از پدرش در تشییع جنازه Khabukey Shezbie تا به حال راه می رفت یک بلوک از خانه جنازه به همان نوار Harrises را به صحبت با مرد دیگر که او را مالک کرمیت Ruffins که نگه داشته نوجوان Shezbie در خط, در حالی که آنها در تور با تولد دوباره گروه برنج.

هیچ یک از آنها تا به حال هر گیگابایت در حال حاضر چون همه باشگاه ها و سالن های کنسرت را بسته بودند. به طوری که آنها خندید و به شوخی برای مدتی و سپس Shezbie به خانه رفت.

او نشسته در ایوان جلو و شگفت زده در پرتقال دو-تفنگ ساچمهای خانه که مادر خود را خریداری و در سال 1992 با استفاده از پول از یک قرارداد رکورد که Shezbie دریافت شده از کوئینسی جونز و یک سیاست بیمه عمر خود را برای برادر اطرافیان کشته شده توسط یک گلوله ولگرد در Treme منطقه است.

در طول سال Shezbie است یک به یک خود را از دست داده برادر, مادر و در حال حاضر ، او به صلح با کسانی که مرگ و میر از طریق موسیقی خود را و از طریق تجمعات مردم او را دوست داشت. اما این بار او نبوده است قادر به سرند راست گفت. و هر چند خود را سالمندان عمو تایرون گاهی اوقات باقی می ماند در خانه Shezbie است که عمدتا به تنهایی در تلاش برای آن را همه بفهمند. گاهی اوقات او احساس می کند مانند وجود دارد بیش از حد بسیاری از ارواح در خانه; او نمی خواهم به از طریق آن راه رفتن در شب.

اغلب او خود را میبیند در حال خواب بر روی نیمکت نه چندان دور از انتهای جدول که در آن گرمی می ایستد.

او می داند که مادر خود را خواهد اخم در آن است. "من می توانم شنیدن مادر من می گویند پسر شما با پوشیدن من رفو کوچ کردن. برای رفتن به تخت خواب خود را. به همین دلیل شما باید یک تخت خواب,'," او گفت:.

او از جیبش یک آلبوم عکس است که نشان داد این خانواده زمانی که او کوچک بود. وجود دارد و عکس او را از گرفتن توسط سرویس مخفی برای بازی با جورج بوش پدر است. عکس های او را ضربه بزنید-رقص در جکسون مربع است. تصاویر و او را بزرگ مراسم رژه. "من او را از دست" او گفت:, گرفتن پف سیگار است. "من او را از دست بیش از حد."

کتی Reckdahl مکرر کمک کننده به بار جزئي | New Orleans, مدافع WDSU تلویزیون و نیویورک تایمز. او برنده بیش از دو دوجین برای اولین بار از محل جوایز از نیواورلئان باشگاه مطبوعات و دریافت جیمز آرونسون جایزه یک کیسی مدال شایسته روزنامه نگاری و سه جایزه امی.

کاتلین فلین یک New Orleans بر اساس عکاس خبری و مستند ساز. او تحت پوشش در عمق جامعه اخبار جانبازان مسائل پس از طوفان کاترینا و پس از جنگ لیبریا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب