ایمن ماندن و آگاهانه با 'کالیفرنیا' خبرنامه

Arlene مارتینز پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:35 PM EDT May 15, 2020من باید از خوردن سیب ؟ چه کسب و کار ب

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

من باید از خوردن سیب ؟ چه کسب و کار باز است ؟ می توانید من را به ساحل برود ؟ است از بی خطر است ؟ را مدارس همیشه باز است ؟ چه "پناه در محل" در واقع چیست ؟

و شاید مهمتر از همه — هنگامی که می خواهد این پایان ؟

بسیاری از سوالات واقعا با پیامدهای جدی شده اند در ذهن ما به تازگی به عنوان رمان coronavirus — COVID-19 — از چه احساس خطر دور را در سراسر جهان همه گیر. در طول چند روز ما رفت و از هیچ تجمع بیش از 250 نفر به داشتن اکثر کسب و کار و مدارس ما بسته است. و گفته بودن به ماندن در خانه.

از طریق در کالیفرنیا عضویت در خبرنامه من مشغول به کار برای کمک به شما را از آن همه احساس را — که من سعی می کنید برای انجام همان. عضویت من در این سفر با ثبت نام (رایگان!) در اینجا است.

امروز ایالات متحده آمریکا شبکه ای که خورشید صحرا است که یک بخش دارای بیش از 100 روزنامه نگاران در دولت طلایی و آنها بوده است سخت در محل کار — شما گفتن در مورد وضعیت مدارس ما چه پناه در محل به معنی چگونه بسیاری از مردم در شهرستان ما باید این ویروس که آیا بیمارستان ها آماده هستند و چگونه همسایه را با هم به یکدیگر کمک کنند.

ما شده ایم به اشتراک گذاری داستان از farmworkers در این زمینه با چند حمایت چگونه می توانید بیکاری و بیمار پرداخت چه 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به معنی کالیفرنیا و چگونه برای شستن تولید کند.

هدف من این است که شما کار خود را با دولت و ملی زمینه.

من نیز صحبت کردن به مردم در دولت در مورد چگونه coronavirus است تأثیر 2020 سرشماری آنچه 60 روز تاخیر در محاکمه با حضور هیئت منصفه به معنی زندانی مردم و نقش مهم شرکت های فن آوری در حال گرفتن برای پر کردن کمبود تجهیزات مهم.

و با آنهایی که کمی در خانه من شده است با پشم شویی, داستان, نرم افزار, فیلم ها یوتیوب و بیشتر برای پیدا کردن بهترین راه برای نگه داشتن خانواده شاد. ما در این با هم.

نه در کالیفرنیا مشترک هنوز ؟ در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای ثبت نام. و آیا من ذکر آن رایگان است ؟

من در اینجا برای مدت زمان از coronavirus و فراتر از آن, و من به دنبال به جلو به کمک به شما به عنوان آنجا که ممکن است در طول راه. من دیرین کالیفرنیا ساکن و حتی به عنوان من نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد و چه آمده است, امید من این است که ما ظهور قوی تر و روشن تر است.

چرا که ما بعد از همه یک دولت است که الهام بخش و تساوی خیال. و حتی بزرگتر است.]]

در اینجا مشترک و رسیدن به من در اینجا. و اجازه دهید من می دانم چه کار می کند برای شما و این راه من می تواند در کالیفرنیا بیشتر مفید است.

اجازه دهید بحث به زودی en inglés o español. ¡Bienvenidos!

Arlene مارتینز که از سن دیگو شهرستان و فارغ التحصیل از دانشگاه UC Santa Barbara, معمولا می نویسد در کالیفرنیا از ونتورا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن