St. Louis زن متقاعد Merriam-Webster برای دوباره تعریف کردن 'نژادپرستی'

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد کندی میچام Nerinx سالن دبیرستان زاج کندی میچام متقاعد کرده

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Nerinx Hall High School alum Kennedy Mitchum has persuaded Merriam-Webster to update its definition of "racism." - COURTESY KENNEDY MITCHUM
  • حسن نیت ارائه میدهد کندی میچام
  • Nerinx سالن دبیرستان زاج کندی میچام متقاعد کرده Merriam-Webster برای به روز رسانی تعریف خود از "نژادپرستی است."

ما می دانیم آن بوده است یک چند هفته در سنت لوئیس اما به این گوش کنید: کندی میچام یک 22 ساله Nerinx سالن دبیرستان آلوم به معنای واقعی کلمه تغییر راه Merriam-Webster dictionary تعریف نژاد پرستی.

فعلی تعریف فرهنگ لغت از نژادپرستی است "باور است که نژاد اصلی تعیین کننده صفات انسان و ظرفیت ها و تفاوت های نژادی تولید ذاتی برتری یک نژاد خاص."

حدود یک هفته پیش میچام رفت و در Merriam-Webster سایت و نوشت: شکایت درخواست از آنها برای گسترش خود را در زمان تعریف نژاد پرستی.

پس از چند روز از ارسال ایمیل یک ویرایشگر در Merriam-Webster و دریافت برخی از تحریک واکنش از شرکت میچام آنها را متقاعد شده است که خود را از زمان راه تعریف نژادی نظر هستند به جز سیاه و سفید ، پس از هیئت Merriam-Webster توافق شروع به تحقیق بیشتر تعاریف دقیق از نژادپرستی میچام شده برای تداوم خود را به تغییر تقاضا است.

که توسعه شگفت آور بود, اولین گزارش KMOV.

میچام می گوید که در چند ماه آینده وجود دارد باید یک تجدید نظر در تعریف کلمه نژاد پرستی در فرهنگ لغت. علاوه بر واژه های دیگری که تعریف نژادی و نابرابری را نیز تغییر داده و گسترش و شامل یک بزرگتر دیدگاه سیستمی از آنچه میچام به نام "ضد سیاهی."


میچام می گوید Riverfront Times که زمان تعریف نژاد پرستی ساخته شده است آن را دشوار برای او را به استدلال می کنند با همتایان خود در مورد ریشه دوانده و سیستماتیک طبیعت نژادپرستی در این کشور است.

"در واقع من فقط احساس وجود یک قطع," او می گوید. "بسیاری از مردم فقط فکر می کنم که نژاد پرستی است که سطح سطح و فقط ضد سیاه و سفید. اما واقعا ضد سیاهی است که عمیقا ریشه دوانده در بسیاری از ساختارهای اجتماعی است که همه ما در شرکت است. آن را قطعا یک کل سیستم از ظلم و ستم."

میچام می گوید که زمان تعریف می کند را شامل نمی شود این سیستماتیک سازه.

او می گوید: "eبه خصوص با همه چیز که در جریان است و جریان آب آن را نه تنها نژادپرستانه افسران پلیس. کل سیستم نژادپرست است."

میچام احساس می کند که در گفتگو با دوستان و همکاران آنها نیست درک معنای واقعی نژادپرستی او به عنوان تجربه کرده است و به عنوان یک زن زندگی در فلریسنت.

"مردم تنها ادامه از تعریف و آن را به اتفاق می افتد برای سال," او می گوید. "هر بار که کسی می خواهد به صحبت کردن با من در مورد نژاد پرستی و یا می خواهد به نظر آنها فقط جلو و تعریف در گوگل. آن را طاقت فرسا است."

رفتن به جلو میچام می پرسد سنت Louisans به نگاه به جوامع خود و اقدام بتن در برابر نابرابری های خود را سیاه و همسایگان و همکاران و دوستان تجربه کنید. از خود بپرسید که چگونه شما می تواند کمک به تغییر. در میچام مورد او با استفاده از صدای خود را, اما وجود دارد راه های دیگر که مردم می توانند برای حمایت از سیاه و سفید خود را به همتایان مانند اعتراض اهدا و صحبت کردن در برابر شعارهای نژادپرستانه.

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب