خیابان لوئیس کارکنان رادیو عمومی ادعا نژادپرستی در ایستگاه

برای بزرگ شدن کلیک کنید VIA GOOGLE MAPS جفت مقاله نوشته شده در رسانه امروز بعد از ظهر اتهامات نژادپرستی در

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید A pair of articles posted on Medium this afternoon allege accusations of racism within the station's culture. - VIA GOOGLE MAPS
  • VIA GOOGLE MAPS
  • جفت مقاله نوشته شده در رسانه امروز بعد از ظهر اتهامات نژادپرستی در فرهنگ ایستگاه.

در یک جفت از نوشته های منتشر شده در بعد از ظهر جمعه متوسط، کارکنان رادیو عمومی سنت لوئیس (KWMU 90.7 FM) ادعا کرده اند که فرهنگ نژادپرستی در ایستگاه وجود دارد.

کارمندهای متعدد و کارکنان سابق در حمایت از نوشته ها توییت می کنند. که شامل گزارشگر علمی و تهیه کننده برخورددهنده داستان الی چن بود که همچنین اعلام خروج او کرد.

چن در توییتر نوشت: «پس از @stlpublicradio سال، هفته آینده آخرین بار من خواهد بود. این انتخاب سختی بود، از آنجایی که من عاشق خبرنگار علوم محلی بودم. اما رهبران STLPR نیاز به تغییر فرهنگ سمی ایستگاه یا روزنامه نگاران رنگ به ترک ادامه خواهد داد."

همراهی با توییت او یک پیام در رسانه با عنوان "نژادپرستی در رادیو عمومی سنت لوئیس وجود دارد. "بهش اذعان کن زیرخط به عنوان "گزارشگران STLPR و تولید کنندگان رنگ" ذکر شده است. در این پیام آمده است که فرهنگ نژادپرستی در ایستگاه است که در نتیجه کارکنان خود را از رنگ در حال حاشیه و بدون حمایت رهبری ارشد.

این ایستگاه از سال ۲۰۱۳ حدود ۲۰ روزنامه نگار رنگی را استخدام We Live Here کرده است تا در اتاق خبر و در پادکست ما در اینجا زندگی می کنند، کار کنند. بیش از نیمی از آنها از زمان ترک سازمان بوده اند. ما همواره باید با سردبیران خود بجنگیم تا داستان هایی درباره نژاد و جوامع رنگی که با دقت و نشکیل گفته می شود، به دست بیاوویم.»

علاوه بر آن نوشته، مقاله دوم توسط ماریزان لوئیس تامپسون، خبرگر بعد از ظهر ایستگاه، به ثبت می رسه. با عنوان "Complicit, Complacent, Or Racist Adjacent — I'm Not Here For Any Of It," Lewis-Thompson, who is Black, echoes those concerns, saying she feels "betrayed" by the station.


لوئیس تامپسون می نویسد: «من موضوعات ناراحت کننده و ناراحت کننده زیادی را درباره صنعت رسانه های عمومی خوانده ام. روزنامه نگاران رنگ به خاطر صحبت کردن در مورد نژادپرستی و تبعیض های سیستمیک عمیق در این صنعت، با روزنامه نگاران رنگ بد رفتار، اخراج و سیاه پوشی شده اند. این من را آزار می بخشد که نگرانی های بسیار واقعی خود را در حال به حداقل رساندن است."

هر دو نوشته ذکر می کنند که گروهی از کارکنان نامه ای رسمی به مدیر کل تیم ایبی ارائه کرده بودند که نگرانی هایی را در مورد رابرت بی پترسون سوم، مدیر سابق ایستگاه در برنامه نویسی و عملیات رادیویی، بالا می آورد. Lewis-Thompson می نویسد که بیش از دو جین کارمند این نامه را امضا کرده اند که این نامه را برای خروج پترسون درخواست کرده بود و در اول ژوئیه به ایبی تحویل داده شد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن