St. Louis مرد در حال حاضر رو به اتهام سرقت در دو شهرستان

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد JEFFERSON COUNTY SHERIFF دنی کاستیلو مواجه است اتهام سرقت د

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Danny Castillo is facing burglary charges in two counties. - COURTESY JEFFERSON COUNTY SHERIFF
  • حسن نیت ارائه میدهد JEFFERSON COUNTY SHERIFF
  • دنی کاستیلو مواجه است اتهام سرقت در دو شهرستان.

جنوبی St. Louis مرد burglarized همان Jefferson County کسب و کار دو بار در سه روز, مقامات می گویند که.

دنی کاستیلو یک سفت چسبیده 31 ساله اولین ضربه VLR ذخیره سازی خود را در مارس 3, کنجکاو باز کردن درب به دریافت در با توجه به Jefferson County Sheriff. این مرکز شامل یک جفت ساختمان های فلزی همراه یک روستایی کشش از میسوری 21 خارج از Barnhart. وجود دارد یک خانه در سراسر خیابان اما نه زیاد دیگری در اطراف.

هنگامی که در داخل با توجه به شکایت کیفری Castillo گران یک سوراخ از طریق یک دیوار داخلی و صعود به یک همسایه واحد ذخیره سازی. او تکرار این روند تا زمانی که او تا به حال شکست به هفت واحد, سرقت طلا و جواهر و تجهیزات استریو به عنوان او رفت و شکایت می گوید.

این کار را به خوبی او گفته بازگشت و در مارس 5. در این زمان او را متهم وادار کردن راه خود را به مرکز و سپس دسترسی به پنج واحد متلاشیکننده از طریق دیوارها در برخی موارد برش قفل در دیگران است. محققان می گویند او در زمان قدرت ابزار, از, اما آنها هنوز در تلاش برای قرار دادن با هم یک لیست از هر چیز دیگری به سرقت رفته از قالبهای ذخیره سازی. آنها از هر قربانیان ممکن است به آنها را در 636-797-5515.

Castillo دارای سابقه سرقت و محکومیت از مپلوود و او را در مواجهه با سرقت و صدمه به اموال اتهامات در سنت لوئیس پس از ژانویه بازداشت.

او در حال برگزار شد 300.000 دلار اوراق قرضه در Jefferson County Jail.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن