St. Louis, جاز, ایستگاه 88.7 FM است در معرض خطر رفتن زیر با توجه به COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید از طریق WSIE مدیر کل Jason کلیسا, مرکز می گوید که COVID-19 به شدت تحت تاثیر قرا

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید General Manager Jason Church, center, says that COVID-19 has badly affected the station's underwriting efforts. - VIA WSIE
  • از طریق WSIE
  • مدیر کل Jason کلیسا, مرکز می گوید که COVID-19 به شدت تحت تاثیر قرار ایستگاه اختصاصی تلاش.

پس از نزدیک به 50 سال به عنوان یک جامعه ایستگاه رادیویی در خدمت سنت لوئیس منطقه WSIE (88.7 FM) در منطقه تنها منبع 24/7 موسیقی جاز در, FM, شماره گیری در معرض خطر بودن زدم هوا با تشکر COVID-19.

ایستگاه مارک "صدا" در سال 2016 پس از چند دهه صرف میزبانی موسیقی جاز متعلق به دانشگاه ایلینوی جنوبی ادواردزویل استفاده شده است و به عنوان یک زمین تمرین برای مدرسه در ارتباطات جمعی گروه با دانش آموزان کار در کنار آن کوچک اما کارکنان اختصاص داده شده. برای سال آن را دریافت تخصیص بودجه از دولت در مجموع حدود 140,000 سالانه با توجه به یک سال 2016 مقاله توسط بلویل اخبار-دموکراتکه تحت پوشش بخش عمده ای از آن $181,000 هر سال در هزینه های عملیاتی.

اما به عنوان ایالت ایلینویز مواجه با یک بحران بودجه در سال های اخیر ایستگاه متوقف دریافت که تخصیص است. SIUE دستور WSIE در سال 2016 برای تبدیل شدن به خود کفا 2017 و 2018 دولت بودجه خشک شده بود.

"پس از از دست دادن از ما بودجه دولت در سال 2018 کارکنان ما که متشکل از خودم به عنوان مدیر کل ما تمام وقت مهندس ارشد کارلوس Bedoya و ما بخشی از زمان جمع آوری کمک استفانی Lewis, بسیج برای بازیابی به سرعت به عنوان امکان پذیر است" مدیر کل Jason کلیسا می گوید. "اگر چه ما هنوز نداده بهبود به طور کامل از عدم وجود بودجه دولت را افزایش می دهد در تعهد حمایت از کسب و کارهای محلی همراه با کمک های مالی از شنوندگان و جدید تمرکز بر روی برنامه های کاربردی کمک حال ما به خوبی در راه ما."

سپس با تقریبا هر داستان در سال 2020 COVID-19 به همراه برخی از انتقام ویران کردن. کلیسا می گوید: ایستگاه دیدم فوری کاهش حمایت مالی به عنوان مستندات به منظور کنترل گسترش ویروس در زمان تلفات در اقتصاد هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی.

"متاسفانه بسیاری از ما underwriters مجبور شدند به جلو و سهم خود را به ایستگاه به عنوان بسیاری تا به حال به کاهش خدمات و یا نزدیک به طور کامل در طول خاموش کردن" کلیسا می گوید. "ما همچنین شاهد یک مشخص شده کاهش منظم شنونده کمک های مالی. این ترکیب را تعیین کرده است WSIE برای از دست دادن در حدود $100,000 در سال جاری و نیاز ناامید از کمک های مالی.

"بدون از دست دادن پوشش" او می گوید: "این ایستگاه ممکن است از هوا برای خوب است."

خواهد بود که عمده از دست دادن محلی برای دوستداران jazz, R&B و موسیقی بلوز. با آن 2016 نام تجاری جدید تعریف از موسیقی جاز ایستگاه به صدا در آمد گسترش برنامه نویسی در همراهی با آستین ، تاثیر موسیقی جاز تا به حال در صحنه موسیقی محلی و ملی در سال های اخیر است. قبل از سال 2016 به ایستگاه بود به احتمال زیاد به بازی موسیقی که صرفا دریافت nod از جاز purists اما در سال های پس از آن را غیر معمول نیست به گوش امثال مایلز دیویس الا فیتزجرالد و جان کولترین در کنار David Sanborn و جورج بنسون با کمی اریک کلاپتون با Bonnie Raitt و آرتا فرانکلین در سمت.

ایستگاه یک حامی از هنرمندان محلی به عنوان به خوبی شما می توانید شنیدن جشن خواننده/ترانه سرا Tonina وجود دارد و همچنین به عنوان بد بو کون گروه برنج و بسیاری از دیگران است.

به منظور سعی کنید به حفاری خود را از سوراخ راه اندازی ایستگاه جمع آوری کمک به دنبال افزایش برخی از 100.000 دلار در ماه ژوئن 30. در حال حاضر کسانی که تلاش آورده اند در حدود $30,000 اما کلیسا در خوش بینانه است که آنها را در رسیدن به هدف خود است.

"اگر ما فقط دریافت $5 از 20,000 اهدا کنندگان ما را در رسیدن به هدف ما است. اگر ما فقط دریافت $10 از 10,000 اهدا کنندگان ما می شود مجموعه" کلیسا می گوید. "پس از آن به معنای واقعی کلمه برای رفتن به یک جامعه برای نجات این جامعه فوق العاده ایستگاه های رادیویی و ما امیدواریم که به گسترش این کلمه در دور و گسترده ای را به کمک این ترفند را انجام دهد."

که امید ما به عنوان به خوبی. اگر شما قادر هستید در نظر بگیرید اهدا به WSIE اینجا.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن