سنت لوئیس است که دیگر تحت حکومت نظامی شهردار Krewson می گوید

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر شهردار Lyda Krewson امروز اعلام کرد که حکومت نظامی برداشته شده است. شه

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Mayor Lyda Krewson announced today that the curfew has been lifted. - SCREENSHOT
  • تصویر
  • شهردار Lyda Krewson امروز اعلام کرد که حکومت نظامی برداشته شده است.

شهروندان سنت لوئیس در حال حاضر ممکن است بازگشت به کسب و کار به طور معمول در ساعت 9 بعد از ظهر و 6 صبح شهردار Lyda Krewson می گوید که این شهر مقررات منع رفت و آمد شده است به پایان رسید.

"در سراسر شهر بود حکومت نظامی برداشته شده است بلافاصله موثر" Kreswon می نویسد on Facebook. "من از تمام ساکنان و کسب و کار که تصمیم به احترام به مقررات منع رفت و آمد در این چند شب. به عنوان یک شهر و کشور ما در حال گوش دادن و تغییر از طریق غیر خشونت آمیز تظاهرات و ابراز همانطور که ما حرکت این زمان به چالش کشیدن."

منع رفت و آمد در ابتدا در محل مجموعه روز سه شنبه پس از یک خشونت آمیز شب شورش در سنت لوئیس که منجر به کشته و ضربه بودن و یک پلیس بازنشسته کاپیتان دیوید Dorn بودن کشته شدند در حالی که حفاظت از شمال شهر فروشگاه تماس از غارتگران است. پلیس می گویند بیش از 60 کسب و کارهای آسیب دیده بودند و/یا سوخته به عنوان به خوبی.

پلیس در حال حاضر یک مظنون در بازداشت در قتل دیوید Dorn — 24 ساله استفان توپ شده است به اتهام قتل در این مورد.

در همین حال تظاهرات مسالمت آمیز در محکومیت خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند همچنان در منطقه سنت لوئیس در طول تعطیلات آخر هفته و در نتیجه تعطیلی I-70 در سنت چارلز در روز شنبه و یک جمعیت هزار نفر راهپیمایی در مرکز شهر سنت لوئیس در روز یکشنبه.

معترضان به دنبال اصلاحات در پولیس در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس و همچنین دستگیری از افسران که به کشته شدن لویی ساکن Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله های پلیس که در انجام یک بدون دست کشیدن از حمله به خانه در جستجوی دو مواد مخدر مظنون شد که در حال حاضر در بازداشت پلیس ، بدون مواد مخدر پیدا شد در تیلور را در صفحه اصلی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن