St. Louis پدیدار تغییرات پس از مستند

Micheal Ocello مراحل از طریق باز کردن پنل در یک چادر به تازگی بنا در پارکینگ خارج یکی از باشگاه های نوار در مت

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

Micheal Ocello مراحل از طریق باز کردن پنل در یک چادر به تازگی بنا در پارکینگ خارج یکی از باشگاه های نوار در مترو شرق.

"این خواهد بود که باشگاه" او می گوید: اسلحه تمدید از طرف او به عنوان حرکات کامل رفت و برگشت از محل.

این یک بعد از ظهر بارانی و دو روز قبل از کشور راک کاباره بازگشایی برای اولین بار از اواسط ماه مارس زمانی که Illinois رستوران ها و کافه ها مجبور شدند به تعطیل به امید کاهش گسترش coronavirus.

آلاینده کابوی با مضمون داخلی — فکر می کنم در انبار چوب و نعل اسب ثابت به دیوار — باید بسته باقی می ماند در حال حاضر, اما دولت قوانین اجازه می دهد برای خارج کردن عملیات. بنابراین Ocello خدمه است بداهه با چادر. "من احساس می کنم راه اندازی یک رابطه بار در یک معدن شهر" او جوک.

وجود خواهد داشت چراغ آویزان سربار مرحله نصب همراه یکی از چادر دیوارها و جداول فاصله مناسب در امتداد پیاده رو. یک غرفه ساخته شده از چوب و آبی برزنت است که به یک طرف و به جای خصوصی, اگر, اجتماعی دور, رقص. ظرفیت محدود خواهد شد.

شرایط Ocello تصدیق میکند و نه مطلوب. اما این اولین گام به سوی بازگشت به کسب و کار.

او رئیس جمهور از بین المللی سرگرمی مشاوران که در عمل دوازده باشگاه در سراسر شش کشور از جمله کشور سنگ و الماس همسایه کاباره در Sauget و همچنین PT را Centreville. همه باشگاه ها بسته شده اند و در طول زمستان. یک به یک آنها در حال آماده سازی برای استقبال از مهمانان بازگشت. یک باشگاه در رالی کارولینای شمالی افتتاح هفته قبل از. دو در دنور باز شد آن روز. یکی در لوئیزویل کنتاکی می تواند باز هفته بعد.

در Sauget, کشور, سنگ, برنامه ریزی شده است برای اولین بار از کمیسیون مستقل انتخابات ایلینوی باشگاه به بازگشایی شده است. در طول خاموش کردن مدیریت کارکنان تلاش کرده است به ماندن مشغول ساخت بهترین از بیش از دو ماه بدون مشتریان با تمیز کردن عمیق و تعمیرات به امکانات. آنها کشیده آبجو کولر و مقادیر طبقه زیر نقاشی دیوار و بازسازی بخش هایی از نوازندگان' اتاق پانسمان. به طور معمول این باشگاه باز می شود در ساعت 11 صبح و بسته در مورد 6 صبح روز بعد ترک زمان کمی برای هر چیزی فراتر از استاندارد خود را تمیز کردن. اما این بهار همه آنها بود.

"این به ما برخی از زمان برای انجام چیزهایی است که ما به طور معمول لازم نیست که زمان برای انجام" Ocello می گوید.

و در حالی که باشگاه ها بودند که جلا و تازه او را تشویق کارکنان خود را در پروژه های رشد شخصی را به عنوان به خوبی. مدت کوتاهی قبل از آنها بسته شده و او به ارمغان آورد در یک متخصص در مراقبه تحت تاثیر قرار توسط این تحقیقات نشان می دهد که این عمل کمک می کند تا خلاقیت و استرس را کاهش می دهد. "شما رو به زمان مانند این است که دقیقا نمی مثبت به کسی و پیدا کردن راه هایی برای پیدا کردن این قطعات از مثبت و این یک فرصت برای انجام این کار است," او می گوید.

"Kimmie Haze" takes over the new stage inside the tent. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • "دو خواهر مه" طول می کشد بیش مرحله جدید در داخل چادر.

در سراسر بیشتر St. Louis, شده اند وجود دارد نسخه از این. COVID-19 مجبور خواب زمستانی در مترو منطقه — و خیلی از جهان — به عنوان اکثریت از ما برد هفته در خانه. زندگی شد نزدیک به ما تنگ قاب در جهان ما. شب را در شهر تبدیل به نوشیدنی در مراحل جلو. خوشحال ساعت در تاریکی میله جایگزین شد ضعیف روشن ویدئو کنفرانس از ما نیمکتها. روند در ناهار خوری منتقل شده و دور از رستوران ها و سمت خمیر ترش شروع تخمیر در آشپزخانه ما شمارنده و لوبیا آهسته غوطه ور شدن در ما stovetops.

تمرکز ما تبدیل شده به شدت به سمت داخل و حتی به عنوان ما به دنبال اخبار خارج از ویروس wreaking ویران در تمام ملت ها. ما راه می رفت محله های ما بیشتر است. شاید به می دانم که مردم در کنار درب بهتر است. وجودی ترس از اشتباه در انتخاب مشاغل به راه به بتن کابوس از مشاغل از دست رفته و ساعت را صرف قدم زدن در اتاق نشیمن مان با تلفن های همراه در برابر فشار گوش ما تلاش برای مرتب کردن مزایای بیکاری. حتی اگر شما خوش شانس بودند (یا بدشانسی, به عنوان مورد ممکن است) به اندازه کافی در نظر گرفته شود "ضروری" در طول این مدت, عجیب و غریب, فصل COVID-19 تا قطع الگوهای طبیعی و مسدود کردن مسیرهای آشنا. کسی که شام میخورد که در آن شما هنگامی که به دنبال پناه بیش از یک چیزبرگر deluxe روشن به "تماس با ما" carryout. آرایشگاه و یا سالن که در آن شما ، gossiped در روز شنبه صبح رفت و تیره. کافی شاپ که در آن شما درنگ در مقابله خود را بسته و اتاق ناهار خوری. طولانی به طور کلی ناامید شد به جز در خانه خود را. اتومبیل های ما بی سر و صدا نشسته. وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

اما در حال حاضر سنت لوئیس است که به آرامی شروع به باز دوباره. و احساس خوب کمی عجیب و غریب است. در حالی که ما پناه در محل St. Louis اتحادش را تغییر در راه های بزرگ و کوچک خارج از حاشیه ما frazzled فروشگاه مواد غذایی اجرا می شود.

یک درایو را از طریق مرکز شهر غرب در زیتون خیابان یک مثال خوب است. در یک زمان وجود دارد گسترده پارکینگ شرق 22 خیابان که در آن اداره پلیس پارک شده بخشی از باتری آن از وسایل نقلیه زره پوش جعبه کامیون ها و ترافیک ها و دستگاه های تصادفی اتومبیل های گشت. مرز لبه بور آجر ساختمان تجاری که در گذشتهی نه چندان دور وجود دارد یک وام payday در تو سالن و JR بازار یک فروشگاه که در آن شما می توانید خرید یک tallboy و یک ژیروسکوپ و یک بازی از استخر در کمال تعجب گسترده داخلی. یک فضای خالی در انتهای پیچیده بود و هنگامی که خانه را به باشگاه بلک وود با توجه به یک نیمه دست نخورده عبرتی شده است که برخی از سال است.

پلیس نقل مکان کرد وسایل نقلیه خود را و بسیاری از کسب و کار مجبور شدند که خود را مالک نمی خواهد خود را تجدید اجاره. JR بازار شد آخرین بروید در نهایت در حال حرکت به یک نقطه خیابان راه را برای یک جدید لیگ برتر فوتبال ورزشگاه.

هنگامی که بسیاری از St. Louis رفت و تاریک پارکینگ در حال حاضر بوده است خراشیده دور و زنجیره ای پیوند حصار احاطه شده سایت. اما کار در ورزشگاه هرگز متوقف کرده است. در اوایل ماه آوریل مخرب خدمه له شده از طریق دیواره های قدیمی JR بازار است. سطل بیل چیتی دور آجر با دقت اندازه کافی که شیشه درب جلو باقی مانده محکم در محل در حالی که پشت ساختمان بود گران به آوار. و سپس آن را بیش از حد پاک شد دور.

کاج خیابان شیب دار که زد از طریق سایت به ایالتی 64 در حال حاضر از بین رفته به عنوان یک زن و شوهر از بلوک های کاج خیابان خود را. آنچه که شما در حال حاضر فراتر از زنجیره لینک حصار و ساخت و ساز صفحه نمایش یک گودال عظیم بیش از 30 فوت زیر سطح خیابان که امتداد از زیتون به بازار و خیابان است.

Work on the new Major League Soccer stadium has continued. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • کار جدید لیگ برتر فوتبال ورزشگاه همچنان ادامه دارد.

تمام تلاش این است که محله در حال تغییر این نوع از چیزی که می تواند تدریجی re-گسترش زندگی فراتر از محله های پیاده روی و ضروری گشت و گذار disorienting پس از چندین هفته دور.

این نوع تغییر که باعث می شود شما متوجه چقدر زمان گذشت و چقدر متفاوت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب