سنت لوئیس COVID - 19 موارد در حال افزایش در شهر جنوبی ، می گوید شهردار Krewson

برای بزرگ شدن کلیک کنید در حالی که بسیاری از بخش های منطقه سنت لوئیس نوبت خود را به عنوان آخرین کانون کرونا

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید Mayor Krewson had some bad news for south city this week. - SCREENGRAB VIA @LYDASTL / FACEBOOK

در حالی که بسیاری از بخش های منطقه سنت لوئیس نوبت خود را به عنوان آخرین کانون کروناویروس گرفته اند، به نظر می رسد که در حال حاضر خبر بد برای مردم جنوب شهر آمده است.

Lyda Krewson شهردار سنت لوئیس در سخنرانی ویدئویی خود در اوایل این هفته گفت که در این شهر ، "بیشترین تعداد موارد توسط کد پستی در حال حاضر همه در جنوب سنت لوئیس است."

شکستن آن کد پستی ، Krewson این گزارش :

  • 63116 در دو هفته گذشته 101 مورد جدید داشته است
  • 63109 تا به حال 53 مورد جدید در دو هفته گذشته
  • 63111 در دو هفته گذشته 48 مورد جدید داشته است
  • 63139 در دو هفته گذشته 50 مورد جدید داشته است

تا روز دوشنبه، کریوسون گفت که تعداد او خوانده شده است که شهر سنت لوئیس ۲۷۳ نفر با COVID-19 در بیمارستان بستری شده اند که ۷۵ نفر از آن ها در ICU و ۳۹ نفر از آن ها روی هواکش ها هستند.

او همچنین گفت که میانگین نورد هفت روزه پذیرش بیمارستان ۴۰ نفر بود، که به این معنی بود که اعداد محلی به «کمی فلات» برخورد کرده اند و اعداد «بدتر نمی شوند، اما به طور قابل توجهی بهتر نمی شوند».

KMOV گزارش می دهد که اداره بهداشت این شهر می گوید کد پستی ۶۳۱۱۶ بیشترین موارد را از تمام کدهای پستی این شهر دیده است که ۷۵۴ مورد قبل از ابتدای این هفته وارد سیستم شده است.

در تلاش برای جلوگیری از انتقال، دولت سنت لوئیس سیتی محدودیت های جدیدی را در میله ها، باشگاه ها و مکان های بزرگ درست در هفته گذشته تعیین کرد و به طور موقت محدودیت هایی را در ۵۰ درصد ظرفیت تعیین کرد و نیاز به زمان بسته شدن ۱۱ بعد از ظهر داشت.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب