St. Louis County خفقان را در جوانان, ورزش بعد از Coronavirus سنبله

برای بزرگنمایی کلیک کنید LEXIE میلر St. Louis County سام صفحه نشان داده شده در یک فایل عکس قرار داده شده

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County Sam Page, shown in a file photo, has put a 250-person limit on gatherings in the county. - LEXIE MILLER
  • LEXIE میلر
  • St. Louis County سام صفحه نشان داده شده در یک فایل عکس قرار داده شده است 250 نفر محدود در گردهمایی در شهرستان است.

St. Louis County خواستار پایان دادن به جوانان در مسابقات ورزشی در حال حاضر امید به مدار کوتاه سنبله در coronavirus موارد وابسته به بازی.

شهرستان اجرایی سام صفحه اعلام کرد که قوانین جدید این بعد از ظهر. شروع دوشنبه ورزشکاران جوان هنوز هم قادر خواهد بود برای تمرین با تیم های خود را اما تنها در گروه های ده و یا کمتر. تماشاگران اجازه داده شد و بازی در برابر تیم های دیگر ممنوع است.

صفحه میگه این شهرستان ضبط و بیست و موارد جدید در هر روز در میان کودکان سنین ده تا نوزده.

"وجود دارد را نمی توان کمتر از فردا و یا هفته آینده گفت:" در یک کنفرانس خبری. "این در حال رفتن در جهت اشتباه است. ما باید برای انجام کاری در مورد آن در حالی که ما می توانیم تاثیر این روند."

این شهرستان دارای بیش از 300 تماس با ردیاب و صفحه را می گوید که آنها متوجه شده ام یک "نگران کننده" روند در هفته های اخیر از موارد جدید به جوانان رویدادهای ورزشی مؤثر بر ورزشکاران و خانواده های آنها و تماشاگران. او به نمونه هایی از دبیرستان تیم در حال حاضر تحت قرنطینه. در یک مورد یک بازیکن در یک تیم آزمایش مثبت وادار همه پانزده عضو به قرنطینه. در یکی دیگر از فارغ التحصیل که تمرین با تیم بود و بعد به قرارداد ویروس. همه این بازیکنان تا به حال برای رفتن به قرنطینه صفحه می گوید.

منظور می آید که این شهرستان با این نسخهها کار مدارس در برنامه ریزی برای بازگشت به کلاس های حضوری در پاییز. صفحه میگه که این شهرستان خواهد اطمینان حاصل شود که مدارس که دانش آموزان را به عقب خواهد به اندازه کافی ماسک برای کودکان و نوجوانان و کارکنان همراه با دیگر پشتیبانی می کند.

شهرستان مانند شهر با صدور دستور ماسک برای افرادی که در مکان های عمومی, اما منظور از اواخر ماه ژوئن در مورد ورزش جوانان در شهرستان مجاز ورزشکاران به رقابت ماسک-کمتر در برابر تیم مخالف در حالی که تماشاگران گفته شد به سایش پوشش صورت.

"این یک روند ده تا نوزده خطرناک است که در کشور ما خطرناک در جامعه ما" صفحه میگه. "اگر ما نمی تواند دست ما را در اطراف آن تاثیر این گزینه در کلاس و مدرسه در جامعه ما است."

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن