St. Louis Cardinals به دنبال مراقبت در عمل اعتبار مالیاتی برای حقوق کارمند

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد عکس از فلیکر / میسوری بخش گردشگری سنت لوئیس کاردینالز می تو

توسط NEWSOULS در 14 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The St. Louis Cardinals could get COVID-19 relief through the taxpayer-funded CARES Act. - PHOTO COURTESY OF FLICKR / MISSOURI DIVISION OF TOURISM
  • حسن نیت ارائه میدهد عکس از فلیکر / میسوری بخش گردشگری
  • سنت لوئیس کاردینالز می تواند COVID-19 امداد از طریق مالیات تامین می شود مراقبت عمل می کنند.

سنت لوئیس کاردینالز ظاهرا دریافت اعتبار مالیاتی فدرال تحت مقررات مراقبت های عمل ملی coronavirus اقتصادی طرح امداد تصویب شده توسط کنگره است.

در یک پیام به کارکنان کلیدی ارائه شده به RFT توسط سخنگوی برایان فلوریدا, تیم, مقامات اعلام کرد:

"ما در حال تعلیق تمام عملیات که نه ضروری در این دوره که در آن ما بازی بیس بال و فصل شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از دولت های ایالتی و محلی حکم ناشی از COVID-19. به عنوان یک نتیجه از انجام این کار, ما اعتقاد داریم که ما ممکن است قادر به استفاده از کارکنان حفظ اعتبار مالیاتی موجود تحت مراقبت در عمل برای کمک به ما در حفظ ما کارکنان تمام وقت در طول این تعلیق عملیات."

این تیم را در پاسخ به پرسش به عنوان مقدار از اعتبار مالیاتی و نه به اینکه سایر تیم های لیگ بیس بال تا به حال ساخته شده مشابه درخواست به بخشی از برنامه فدرال. منابع گفت: RFT که برخی از جلو, اتاق کار کارکنان مجبور به کاهش ساعت — بدون برش در پرداخت به نگه داشتن تیم در انطباق با مراقبت مقررات.

کاردینالها را علنا مورد بحث خود را در مقابل سیاست های دفتر و نشان داد که آنها به دنبال کمک های فدرال زیر چک Protection Program (PPP) یک بخش مراقبت عمل است که موضوع قابل توجهی ملی جنجال بر شرکت های بزرگ گرفتن بودجه در دسترس نیست به برخی از کوچکتر.

"کاردینال را تایید کرده اند آنها قصد پرداخت کارکنان از طریق ممکن است حداقل و آنها را به حال اخراج ممکن است به عنوان روش. کاردینال' هزینه های عملیاتی شامل حقوق کارمندان و ادامه وام مسکن-مانند پرداخت Busch ورزشگاه" the St. Louis Post-Dispatch گزارش روز شنبه.

"هفته گذشته لس آنجلس لیکرز در زمان PR کبودی زمانی که مشخص شد آنها دریافت 4.6 میلیون دلار از دولت چک حفاظت از برنامه. کاردینالز نمی واجد شرایط برای این برنامه و اعمال نمی شود."

چه نبود گنجانده شده در این داستان این بود که حتی اگر تیم نیست به دنبال یک وام از طریق PPP, آن را هنوز هم امیدوار به استفاده از اعتبار مالیاتی تحت گسترده تر مراقبت عمل می کنند. فلوریدا به تایید RFT که این تیم را واجد شرایط برای PPP. آن است که روشن نیست که آیا مالیات-اعتبار بخشی از مراقبت در برنامه های مختلف تحصیلی مورد نیاز است.

همه تیم های لیگ به جز اوکلند دو و میدانی باید متعهد به پرداخت کارکنان از طریق مه 31 ورزشی گزارش شده است. اما کمی شناخته شده است که آیا ایالات متحده دیگر فرانشیز ورزشی حرفه ای را برای اعمال مراقبت بودجه دیگر از لیکرز " مختصر اختلاف است. اینجا چیزی است که واشنگتن پست گزارش روز شنبه:

"وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: هر کسب و کار کوچک وام بیش از 2 میلیون دلار خواهد بود موضوع را به 'نقد و بررسی کامل قبل از آن بخشوده می تواند به عنوان برگ برنده دولت درهم به آدرس انتقاد از نصب یک برنامه جدید است که برخی از شرکت های بزرگ و حتی لس آنجلس لیکرز استفاده می شود برای به دست آوردن مالیات دهندگان حمایت وام.

"در میان اعتراض در مورد شرکت های بزرگ دریافت وام لیکرز بازپرداخت 4.6 میلیون دلار وام مورد حمایت دولت آن را در زمان. Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با CNBC است که آن را "ظالمانه' NBA حق رای به دست آمده بود پول در وهله اول. معلوم نیست اگر دیگر تیم های ورزشی حرفه ای مشابه دریافت وام. سازمان ها لازم نیست به آن را افشا و دولت هیچگونه سوابق."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن