SpaceX در نهایت ارسال انسان به فضا است. چه اتفاقی می افتد ؟

SpaceX خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 است که به یک خروش شروع می شود. پس از یک تاخیر در راه اندازی پیش از آن در هفت

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

SpaceX خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 است که به یک خروش شروع می شود. پس از یک تاخیر در راه اندازی پیش از آن در هفته فضاپیما برداشته در 3:22 pm ET در روز شنبه. آن را به سمت چپ سیاره و وارد مدار زمین که در آن از آن خواهد شد بعد از آن حوض با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) آغاز دوره جدیدی از فضای تجاری گردشگری و اکتشاف — همه با کمک چالاک میلیاردر Elon Musk.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده خدمه کپسول اژدها که در بالای SpaceX را فالکون 9 موشک را از 19 ساعت سفر به ISS است. کپسول طراحی شده است برای پرواز عمدتا مستقل اما فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی را به کنترل در حالی که در مدار زمین به تست کردن آن کتابچه راهنمای قابلیت های. Docking با ISS اما قرار است به طور کامل مستقل است که یک ویژگی جدید به روز رسانی کپسول. نسخه دوم از کپسول باری دراگون طراحی شده است برای استفاده از این خودکار اتصال بدون درز برای تحویل به ISS است. پس از متصل کردن این فضانوردان را به ایستگاه فضایی برای چند ماه — از زمان دقیق هنوز تصمیم — قبل از گرفتن در خدمه اژدها و بازگشت به زمین است.

سازمان دیده بان راه اندازی و پرواز در زیر:

به عنوان هموار به عنوان شنبه راه اندازی رفت ماموریت موفقیت بود و نه یقین. در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه که راه اندازی لغو شد با توجه به آب و هوا و SpaceX برنامه دچار موانع چند در آن سال تلاش برای ارسال به فضا از جمله چند موشک پرتاب شکست. روز جمعه یک نمونه اولیه از آن کشتی فضایی منفجر شد و در طول یک موتور آزمون آتش. در ضمن ماموریت جدید است که به نام Crew Dragon نسخه ی نمایشی-2 به این دلیل که خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-1 فضاپیما منفجر شد و در طول یک آزمون در سال 2019. قبل از آن شکست اما نسخه ی نمایشی-1 را موفق uncrewed تست پرواز به ISS است.

با فرض اینکه بقیه ماموریت می رود با توجه به طرح خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 را نشان دهنده بزرگترین گام در عین حال نسبت به آینده عبارت از سفر به فضا که در آن کشتی های متعلق به شرکت های خصوصی به جای بدنه دولت ارسال فضانوردان و پرداخت گردشگران به مداری در فضا. بخشی از این هیجان انگیز آینده می تواند شامل اکتشاف فضا از جمله سفر به ماه و مریخ است. آن را نیز به ما نشان می دهد پتانسیل واقعی از فضای صنعت گردشگری.

فضای گردشگری نیست و کاملا جدید. هفت نفر پرداخت کرده اند راه خود را به فضای مداری هر چند هیچ یک از سال 2009. آنها در زمان موشک از طریق روسیه برنامه های فضایی, اما آن را مانند به نظر می رسد شرکت های آمریکایی راه منجر خواهد شد در آینده از فضای تجاری سفر. دیگر ما بر اساس شرکت های خصوصی تاسیس شده توسط میلیاردرهای مانند ریچارد برانسون, Virgin Galactic و جف بزوس آبی مبدا به امید پیشنهاد سفر به فضای زیر مداری در اوایل این سال است. هر دو شرکت امید به رفتن بیشتر Virgin Galactic خواب "در مدار زمین هتل" آبی و منشاء تجسم پرواز مردم "به مدار زمین و فراتر از آن."

گذشته از تاریخی طبیعت از یک فضای خصوصی شرکت ارسال یک crewed ماموریت به مداری در فضا برای اولین بار ناسا بود به خصوص در مورد این SpaceX, راه اندازی, به دلیل آن سیگنال بازگشت آن به فرستادن مردم به فضا از خاک آمریکا. پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011 ناسا فضانوردان مجبور به خرید صندلی در روسیه موشک به فضا است. داشتن SpaceX گزینه های موجود به معنای ارزان تر صندلی و البته غرور ملی. توسط همکاری با شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس و بوئینگ برای آن Commercial Crew program — دادن آنها میلیاردها دلار در بودجه دولت خود را برای ساخت عروق — ناسا هنوز هم صرفه جویی میلیاردها دلار بیش از آن مدل قدیمی صرفا دولت-اجرای فضا پرواز برنامه ای است که به استخدام شرکت های خصوصی برای تولید تجهیزات آن است.

"مالکیت فکری مالکیت نیز incentivizes شرکت ها برای پیدا کردن منابع جدید درآمد بیشتر برای افزایش بازگشت خود را در سرمایه گذاری" کیسی از جلو, رئیس مدافع و ارشد فضای مشاور سیاست سیارهای جامعه گفت Recode. "این به نظر می رسد به کار کرده اند و به عنوان ما می بینیم که هر دو شرکت بوئینگ و SpaceX در حال توسعه خدمه وسایل نقلیه در یک صرفه جویی در هزینه های ما دیده نمی شود در دوران مدرن است."

در حال حاضر که آن را راه اندازی انسان به مدار روشن به نظر می رسد که SpaceX قابل توجهی سرب بیش از رقبای خود در فضای تجاری میباشد. این است که پس از شرکت foundered برای چندین سال قبل از اینکه با موفقیت راه اندازی خود را راکت و سپس ایجاد یک کسب و کار موفق به ارسال ماهواره به مدار و ارائه تجهیزات به ISS بیش از نزدیک به 100 راه اندازی شد. SpaceX نیز قادر به ایجاد یک بخشی از موشک قابل استفاده مجدد است که می تواند بازگشت خود به زمین و زمین بر روی یک هواپیمای بدون سرنشین بارج — آن هم بدون دردسر رفت در روز شنبه. استفاده مجدد از موشک کاهش هزینه هر پرتاب به طور قابل توجهی برای SpaceX و در نتیجه باعث کاهش قیمت برای مشتریان خود.

این تغییر از یک بودجه عمومی برنامه های فضایی به بخش خصوصی به رهبری یک منعکس شده است در همه چیز از خدمه اژدها داخلی به آن فضانوردان' بیرونی. براق, صفحه نمایش لمسی که باید جایگزین صفحة ها و سوئیچ ها که تحت سلطه کاکپیت شاتل ناسا و فضانوردان در حال پوشیدن سرد نگاه spacesuits ویژه طراحی شده برای SpaceX توسط یک فیلم طراح صحنه و لباس. قابل توجه فضانوردان Behnken و Hurley سوار کردن به خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 در سفید Teslas مزین با ناسا آرم.

البته وجود دارد Elon Musk که تاسیس SpaceX در سال 2002 و پس از تبدیل شدن به یک بیت از یک دیوانه مشهور است. مشک را رفتار نامنظم در طول سال کشیده شده جنجال و منفی با توجه به شرکت های او را اجرا می کند — از جمله برای تسلا یک 20 میلیون دلار جریمه از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار — اما او رفتار خود را در صحنه از خود کشتی تاریخی راه اندازی.

"این اوج یک رویا" مشک CBS گفت: پیش از راه اندازی. "این یک رویا به حقیقت می پیوندند."

با این مهم برای اولین بار crewed پرواز زمانی این سوال در حال حاضر می شود: گام بعدی چیست ؟ چه خواهد شد و آینده تجاری سفر به فضا نگاه مانند? خواهد مریخ تحت پوشش با تسلا ads را زمین فروشگاه فروش املاک سنگ ماه? خواهد مشتری بود جمعیت با آمازون انبار ؟ ما باید کتاب ماه رزرو هتل در حال حاضر به ضرب و شتم این عجله ؟

همه ما می دانیم که برای مطمئن شوید که در حال حاضر این است که فضای تجاری سفر می کند که در آینده و کارشناسان خوش بینانه در مورد آنچه که آن را نگه می دارد.

"NASA Commercial Crew Program با SpaceX و بوئینگ است که بازگرداندن آمریکا راه اندازی قابلیت به ISS است که در یک تاسیسات است که مدار سیاره ما در هر 90 دقیقه" مری لین Dittmar, رئيس جمهور و مدیر عامل این ائتلاف برای اکتشاف فضا گفت Recode. "ISS مهم testbed برای طیف وسیعی از فن آوری های مورد نیاز برای انسان به سرمایه گذاری عمیق تر به فضا به ماه و فراتر از آن به مریخ است."

اما آنها همچنین استرس است که شرکت های خصوصی انجام نمی دهد و این به تنهایی. فضای گردشگری است و در حال حاضر یک گزینه تنها برای بسیار غنی است. تعداد کمی از مردم می تواند استطاعت فعلی 55 میلیون دلار برچسب قیمت برای یک صندلی در یکی از SpaceX راکت. دولت باید جیب عمیق تر. SpaceX نمی تواند خود دست یافته اند موفقیت های اخیر بدون ناسا بودجه و که به احتمال زیاد خواهد شد همچنین لازم به محدودیت های سفر به فضا همچنان تحت فشار قرار دادند.

"وجوهي فضایی به ویژه با انسان است که هنوز هم بسیار شکننده" جلو از سیارهای جامعه گفت. "این مهم است که در اینجا به یاد داشته باشید که این 'تجاری' برنامه دولت خود را به عنوان مشتری اصلی. بازار برای انسان پروازهای فضایی در مدار زمین هنوز ناشناخته است."

اقتصاد سفر به فضا را نیز یک اثر در تحقیقات فضایی. به عنوان جلو توضیح داد: سرمایه گذاری بخش خصوصی در فضا ممکن است اولویت بندی انواع خاصی از ماموریت ها بیش از دیگران ترک علم محور ماموریت با هیچ آشکار بازگشت مالی برای ادامه تکیه بر بودجه عمومی است.

آریل Ekblaw بنیانگذار و رهبری از دانشگاه MIT Media Lab فضایی اکتشاف ابتکار ارائه یک مطلب خاص تفسیر آنچه که در آینده از فضای تجاری سفر ممکن است مانند نگاه.

"به نظر من این بسیار به عنوان بخشی از یک اکوسیستم گسترده تر از توسعه است که ما شاهد برای فعالیت تجاری در مدار زمین کم," Ekblaw گفت Recode.

به این منظور شرکت هایی مانند بیگلو و اصل پیشنهاد ساختمان خود را تجاری ایستگاه فضایی. فضاپیمای ساخته شده توسط SpaceX, باکره, کهکشانی, آبی, منبع بوئینگ و دیگران ممکن است به حالت اولیه حمل و نقل به آنها.

به دنبال فراتر از مدار زمین کم است ناسا آرتمیس برنامه است که امیدوار است برای قرار دادن انسان به عقب بر روی ماه تا سال 2024. ناسا به تازگی به SpaceX آبی مبدا و Dynetics 1 میلیارد دلار برای ایجاد انسان قمری سیستم فرود. نیز وجود دارد امکان که کسب و کار خواهد بود, خوبی, کسب و کار, قرار دادن پول در طول ساخت فضای در دسترس برای همه است. یکی از اهداف در آزمایشگاه رسانه ای MIT فضایی اکتشاف طرح شامل دموکراتیزه کردن دسترسی به اکتشاف فضا با تشویق و کمک به مردم از همه رشته ها به انجام و یا ارسال کار خود را به فضا.

"مردم باید برخی از صدا در این" Ekblaw گفت. "فضا واقعا یکی از مهمترین نهایی نمونه از عوام برای بشریت بنابراین ما باید متفکر در راه که در آن ما در حال رفتن در مورد تجاری سازی در مدار زمین کم."

و البته وجود دارد که crewed ماموریت به مریخ تا حد زیادی دیده می شود به عنوان مرز بعدی در انسان اکتشافات فضایی و مشک را انگیزه ای برای شروع SpaceX در وهله اول. Ekblaw فکر می کند که اتفاق می افتد در طول عمر ما.

"من هنوز هم دیدن ناسا و آژانس های فضایی به عنوان داشتن نقش عمده ای در موفقیت" Ekblaw گفت. "اما این فن آوری برای حمل و نقل به ما ممکن است به خوبی وجود آمده از Elon Musk یا جف بزوس."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن