کره جنوبی یک مدل برای چگونگی کنترل coronavirus. در حال حاضر با آن مواجه موج دوم.

پس از تهاجمی — و اغلب موفق — فشار برای محدود کردن گسترش coronavirus کره جنوبی مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

پس از تهاجمی — و اغلب موفق — فشار برای محدود کردن گسترش coronavirus کره جنوبی مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که بیشتر سئول منطقه در حال تجربه یک موج دوم به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش می یابد.

تعداد موارد جدید flatlined در اواخر ماه آوریل با توجه به کشور تماس ردیابی و آزمایش تلاش است. اما آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل باعث یک سری از کوچک اما در مورد شیوع بیماری مانند یکی در مه مربوط به 29 سال که تست مثبت برای Covid-19 روز بعد از مهمانی در سئول کاباره ها با بیش از 7000 نفر است.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید کرد که روز شنبه افزایش موارد است که به احتمال زیاد مربوط به افزایش اجتماعی بیش از یک تعطیلات آخر هفته و می تواند همچنان به گسترش مگر اینکه کره جنوبی در تعامل اجتماعی فاصله.

"تا زمانی که تماس نزدیک میان مردم همچنان به جای coronavirus روند و در اطراف سئول باید گیری از بزرگ بعدی موج," او گفت:.

مقامات اعلام کرد 17 نفر در روز دوشنبه است که از 48 و 67 مورد جدید گزارش دو روز قبل. اگر چه این دو رقمی نسبت به کشورهای تحمل فشار از همه گیر آنها بی شک بالاتر از تک رقمی کره جنوبی بود گزارش در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه.

در پاسخ به اخیر خوشه شهردار سئول پارک برنده-به زودی او را از سر سختگیرانه تر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها اگر شهر را می بیند به طور متوسط از 30 مورد جدید به مدت سه روز و یا اگر بیمارستان اشغال می رسد 70 درصد است. شهرستان دأجئون — است که در جنوب پایتخت — روز دوشنبه اعلام کرد این امر ممنوعیت تجمع در اماکن عمومی مانند موزه ها و کتابخانه ها با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک.

کره جنوبی یکی از اولین کشورها به تجربه جدی شیوع کروناویروس. اولین مورد گزارش شده در ژانویه 20 و تعداد موارد جدید به اوج خود رسید و در فوریه 29, زمانی که بیش از 900 مورد جدید تشخیص داده شد در یک دوره 24 ساعته.

اما شیوع این بیماری به سرعت مدیریت گسترده تست و تماس با ردیابی طرح اجازه داده است که این کشور برای جلوگیری از اجرای مقیاس مستندات مانند ایالات متحده است.

در علاوه بر این به درایو را از طریق راه رفتن-تا تست مقامات کره جنوبی ابلاغ اطلاعات در مورد جدید خوشه و اجتماعی فاصله از طریق پروتکل های اضطراری پیام های متنی. برنامه های گوشی های هوشمند نیز کمک کره جنوبی دریافت اولیه تشخیص از طریق پزشکی از راه دور.

New daily coronavirus cases in South Korea rose somewhat in May and have not gone back down. جهان ما در داده ها

دولت همچنین با استفاده از ردیابی تلفن, کارت اعتباری پرونده های نظارت تصویری و مصاحبه های شخصی برای انجام تماس ردیابی برای هشدار به افرادی که ممکن است باید با تعامل حامل ویروس.

همه چیز به نظر می رسد به عنوان طبیعی به عنوان آنها می تواند در طول یک بیماری همه گیر در مارس 15, کره جنوبی می تواند رای دادن در انتخابات در فرد زمانی که آنها تا به حال یک ماسک صورت و دستکش و در اوایل مارس اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها کاسته شد.

به تاریخ کره جنوبی ثبت کرده است بیش از 12,400 موارد و 280 مرگ و میر — به مراتب کمتر از ایالات متحده و برزیل است که سرب در موارد مثبت با بیش از 2 میلیون و 1 میلیون بود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن